Полезные материалы

Латвія, Лієпая: Пам'ятки Лієпая

  1. Латвія, Лієпая: Пам'ятки Лієпая Площа "Rožu laukums"
  2. Церква Св. Трійці
  3. Латвійська музична алея слави
  4. Перше Латвійське Рок-кафе
  5. Променад і Бурштинові годинник
  6. Будинок Петра I
  7. будинок ремісників
  8. бурштинове намисто
  9. Єв. Лютеранська церква Св. Анни
  10. Приморський парк «Jūrmalas parks»
  11. Стамбул пляж відзначений блакитним прапором якості навколишнього середовища
  12. Клуб новаторів або так званий - "Чорна куля"
  13. Проспект «KŪRMĀJAS»
  14. Стамбул музей
  15. Центральний ринок - «PĒTERTIRGUS»
  16. Найбільший католицький собор Лієпаї - Собор Св. Язепа
  17. Церква Св. Мейнарда
  18. Лиепайская православна церква Святої Трійці
  19. Пам'ятник загиблим в морі рибалкам і морякам
  20. Пам'ятки Лієпая фото:
  21. Церква Св. Трійці
  22. Латвійська музична алея слави
  23. Перше Латвійське Рок-кафе
  24. Променад і Бурштинові годинник
  25. Будинок Петра I
  26. будинок ремісників
  27. бурштинове намисто
  28. Єв. Лютеранська церква Св. Анни
  29. Приморський парк «Jūrmalas parks»
  30. Стамбул пляж відзначений блакитним прапором якості навколишнього середовища
  31. Клуб новаторів або так званий - "Чорна куля"
  32. Проспект «KŪRMĀJAS»
  33. Стамбул музей
  34. Центральний ринок - «PĒTERTIRGUS»
  35. Найбільший католицький собор Лієпаї - Собор Св. Язепа
  36. Церква Св. Мейнарда
  37. Лиепайская православна церква Святої Трійці
  38. Пам'ятник загиблим в морі рибалкам і морякам
  39. Пам'ятки Лієпая фото:
  40. Церква Св. Трійці
  41. Латвійська музична алея слави
  42. Перше Латвійське Рок-кафе
  43. Променад і Бурштинові годинник
  44. Будинок Петра I
  45. будинок ремісників
  46. бурштинове намисто
  47. Єв. Лютеранська церква Св. Анни
  48. Приморський парк «Jūrmalas parks»
  49. Стамбул пляж відзначений блакитним прапором якості навколишнього середовища
  50. Клуб новаторів або так званий - "Чорна куля"
  51. Проспект «KŪRMĀJAS»
  52. Стамбул музей
  53. Центральний ринок - «PĒTERTIRGUS»
  54. Найбільший католицький собор Лієпаї - Собор Св. Язепа
  55. Церква Св. Мейнарда
  56. Лиепайская православна церква Святої Трійці
  57. Пам'ятник загиблим в морі рибалкам і морякам

Латвія, Лієпая: Пам'ятки Лієпая

Площа "Rožu laukums"


З 18 століття тут знаходився Новий базар, а з 1910 року, міська влада вирішила тут зробити відкритий сад з трояндами - посадити близько 500 паростків. Площа троянд найпопулярніше місце зустрічей молоді в Лієпаї. Про це написана пісня групи Ліви "Rožu laukums".

Церква Св. Трійці


Унайте більше про орган з вуст самого органіста, спостерігаючи за процесом гри або ж подаруйте собі і друзям концерт органної музики Унайте більше про орган з вуст самого органіста, спостерігаючи за процесом гри або ж подаруйте собі і друзям концерт органної музики! Тут в 1918 році клятву вірності своїй державі дали фінські єгеря і про це свідчить меморіальна дошка. Використовуйте можливість піднятися на вежу церкви, з якої відкривається прекрасний вид на панораму Лієпаї!


Побудована в період з 1742 роки (перша паля була загнана 29 травня), 19 липня був закладений основний камінь Побудована в період з 1742 роки (перша паля була загнана 29 травня), 19 липня був закладений основний камінь. Архітектор Я. К. Дорн, помічник М. Фреліх. Церкву освятили 5 грудня 1758 року. Будівництво повністю було закінчено в 1866 році. Орган побудував один з найвидатніших будівельників органів Х. А. Конціусс. 38 регістровий інструмент офіційно був відданий церкви в 1779 році. Протягом 19 століття інструмент збільшували. У 1885 році - вже було до 131 регістра. Зараз також орган є одним з найбільших в Європі. Інтер'єр церкви характеризує характерна живопис насиченість в стилі рококо.

Латвійська музична алея слави


У 2006 році 12 травня в Лієпаї, на вулиці Зівью, було відкрито музичну Латвійська Алея Слави У 2006 році 12 травня в Лієпаї, на вулиці Зівью, було відкрито музичну Латвійська Алея Слави. На бронзових плитах відбитки долонь Іеви Акуратере, Иманта Калнинь, Піта Андерсона, Мартін Брауна, Ояра Грінберга, Яніса Гродума, Ярмо, груп Dzeltenie pastnieki, Eolika, Jumprava, Līvi, Menuets, Modo, Pērkons і інших музикантів, а також Лого пам'яті. Окремі зірки на Алеї Слави присвячені вже пішли в інший світ знаменитим людям: Норі Бумбіере, Еріку Кігелісу, Едгару Ліепіню, Едуарду Розенштраух і Дайніс Віргіл. Щороку планується поповнювати Алею Слави. Проект втілили Латвійське 1 Роккафе у співпраці з директором репертуару муикального ідательства "Micrec" і Лієпайської думою.

Перше Латвійське Рок-кафе


B музеї можна побачити і футболки з концерттуров групи "Līvi", і тапочки маестро Раймонда Паулса, і черевики учасника групи "Rednex", і штани Томаса Клейнса, і жакет Піта Андерсона, а також інші цікаві речі.

Променад і Бурштинові годинник


Особливо яскраво променад виглядає вночі - весь в яскравих вогнях Особливо яскраво променад виглядає вночі - весь в яскравих вогнях. Це надає прогулянці і спостереження за цікавої історичною частиною міста особливий шарм. Особливий елемент - Бурштинові годинник - відраховують час на променаді. Тут же і музичний клуб "The Fontaine Palace", який приваблює відвідувачів цікавими тематичними вечорами і концертами з місцевими та зарубіжними артистами.

Будинок Петра I


За адресою "Kungu iela 6" є один з найстаріших житлових будинків в Лієпаї, ще з 17 століття. А на "Kungu ielа 24" колишній готель мадам Хойер, яка в народі називається будиночком Петра I. У 1697 році тут зупинявся російський цар Петро I.

будинок ремісників


Сьогодні в будинку ремісників є можливість не тільки купити вироби ремісників, а й побачити, як їх виготовляють в студії прикладного мистецтва «Saiva» і самим спробувати ткати на верстаті! Обов'язково загляньте сюди і побачите найдовші в світі - 123-х метрові і 19-й кілограмові - бурштинове намисто.

бурштинове намисто


B будинку Ремісників можна побачити найдовші в світі намисто з бурштину (123 м в довжину, 19 кг), які зроблені зі шматочків бурштину, подарованих ліепайчанамі.

Єв. Лютеранська церква Св. Анни


Церква святої Анни є найстарішою церквою в Лієпаї. Орган церкви Святої Анни побудований за ескізами Альфеди Калнинь і є 3 по величині в Латвії.

Приморський парк «Jūrmalas parks»


На площі парку приблизно в 50 га ростуть більш ніж 140 різних сортів дерев і чагарників На площі парку приблизно в 50 га ростуть більш ніж 140 різних сортів дерев і чагарників. На початку 20 століття для зручності відвідувачів були побудовані ний санаторій, шикарні дачі, встановили тенісний майданчик, фонтан. Зараз Приморський парк є чудовим місцем для прогулянок, в зоні парку є стадіон, тенісний стадіон, літні кафе, дитячий ігровий майданчик, скейтпарк, майданчик для мінігольфа.на площі парку приблизно в 50 га ростуть більш ніж 140 різних сортів дерев і чагарників. На початку 20 століття для зручності відвідувачів були побудовані ний санаторій, шикарні дачі, встановили тенісний майданчик, фонтан. Зараз Приморський парк є чудовим місцем для прогулянок, в зоні парку є стадіон, тенісний стадіон, літні кафе, дитячий ігровий майданчик, скейтпарк, майданчик для мінігольфу.

Стамбул пляж відзначений блакитним прапором якості навколишнього середовища


Блакитний прапор є найпопулярнішим в світі сертифікатом екологічної якості, який вручається згідно з виконанням 27 критеріїв - в сфері якості води, інформації про середовище, благоустрою та сервісу.

Клуб новаторів або так званий - "Чорна куля"


У народі цей будинок називали і досі звуть чорною кулею, тому що колись над будинком в негоду або при поганому улов піднімали чорна куля як сигнал морякам і рибалкам. З 2005 року будівля знову реставровано і в ньому знаходиться розкішний комплекс відпочинку - готель "Libava".

Проспект «KŪRMĀJAS»


Прогулюючись по якому ви побачите аристократичні будинки, побудовані в кінці 19 - початку 20 століть. Тут же є і Лієпайського МУЗЕЙ, де ви дізнаєтеся багато цікавого і дивного про історії Лієпаї і околиць!

Стамбул музей


Міський музей відкрили 30 листопада 1924 року. У 1935 році музей зі свого першого місця проживання на площі Я. Чаксте переїхав в респектабельне будинок, побудований в 1901 році, на проспекті Курмаяс 16, де він знаходиться і до цього дня. Будівля за ескізами берлінського архітектора Ернеста Фої Іне побудував архітектор Паул Максс Берча. В основі складної конфігурації будови приміщень двоповерхової будівлі широкий, прохідний з обох поверхів, хол з галереєю. Пишністю відрізняється інтер'єр холу, перила галереї, вирізані з дерева, зроблені аркадою у вигляді загостреною дуги, портали прикрашають сандрики з консолями. Професійною роботою високого художнього рівня є головні вхідні двері. Незвична для латвійської архітектури і дах особняка з орнаментально розташованої чорної і червоної черепиці.

Центральний ринок - «PĒTERTIRGUS»


Найбільший ринок уже з 1910 року. До сих пір тут можна купити свіжі овочі і фрукти, гриби і ягоди, свіжі молоко і яйця, вироблені, вирощені або зібрані в Латвії.

Найбільший католицький собор Лієпаї - Собор Св. Язепа


Найбільший католицький собор в Лієпаї і резиденція Курземська архієпископа. Стриманий, але вишуканий стиль меблів, розкішний інтер'єр. Про будівництво першої католицької церкви свідоцтва суперечливі. З одного боку зазначено, що будівельні роботи завершені в 1749 році, але документального свідчення того немає. 28 липня 1762 року церква висвітлили і назвали на честь сучасника - герцога Карла - церквою Св. Карла Боромео. Але у вирі політичних змін назва багаторазово змінювалося і в результаті церква отримала ім'я Св. Язепа. У 1894 -1900 роках стару будівлю було перебудовано і до нього підлаштували новий корпус, який став головним, а колишній вівтарний корпус став бічний капелою. Найбільш старовинними предметом церкви є заалтарний образ-ретабль, типове твір пізнього бароко.

Церква Св. Мейнарда


Подарунок Ватикану Лієпаї. Це будівля була Ватиканським павільйоном під час виставки EXPO 2000 на німецькому місті Ганновері. З 2002 року круглої форми церква знаходиться за адресою вулиця "Ganību ielа 120" як цікавий архітектурний акцент в житловому мікрорайоні Лієпаї - Езеркрасте.

Лиепайская православна церква Святої Трійці


Найстаріша православна церква в Лієпаї - побудована в 1867 році. Красивий інтер'єр, де можна познайомитися з одними з найстаріших ікон.

Пам'ятник загиблим в морі рибалкам і морякам


В кінці проспекту "Kūrmājas prospekts" знаходиться ПАМ'ЯТНИК ЗАГИБЛИМ В МОРЕ рибалок і МОРЯКАМ, відкритий в 1977 році.

Пам'ятки Лієпая фото:

Тематичні пропозиції:

Латвія, Лієпая: Пам'ятки Лієпая

Площа "Rožu laukums"


З 18 століття тут знаходився Новий базар, а з 1910 року, міська влада вирішила тут зробити відкритий сад з трояндами - посадити близько 500 паростків. Площа троянд найпопулярніше місце зустрічей молоді в Лієпаї. Про це написана пісня групи Ліви "Rožu laukums".

Церква Св. Трійці


Унайте більше про орган з вуст самого органіста, спостерігаючи за процесом гри або ж подаруйте собі і друзям концерт органної музики Унайте більше про орган з вуст самого органіста, спостерігаючи за процесом гри або ж подаруйте собі і друзям концерт органної музики! Тут в 1918 році клятву вірності своїй державі дали фінські єгеря і про це свідчить меморіальна дошка. Використовуйте можливість піднятися на вежу церкви, з якої відкривається прекрасний вид на панораму Лієпаї!


Побудована в період з 1742 роки (перша паля була загнана 29 травня), 19 липня був закладений основний камінь Побудована в період з 1742 роки (перша паля була загнана 29 травня), 19 липня був закладений основний камінь. Архітектор Я. К. Дорн, помічник М. Фреліх. Церкву освятили 5 грудня 1758 року. Будівництво повністю було закінчено в 1866 році. Орган побудував один з найвидатніших будівельників органів Х. А. Конціусс. 38 регістровий інструмент офіційно був відданий церкви в 1779 році. Протягом 19 століття інструмент збільшували. У 1885 році - вже було до 131 регістра. Зараз також орган є одним з найбільших в Європі. Інтер'єр церкви характеризує характерна живопис насиченість в стилі рококо.

Латвійська музична алея слави


У 2006 році 12 травня в Лієпаї, на вулиці Зівью, було відкрито музичну Латвійська Алея Слави У 2006 році 12 травня в Лієпаї, на вулиці Зівью, було відкрито музичну Латвійська Алея Слави. На бронзових плитах відбитки долонь Іеви Акуратере, Иманта Калнинь, Піта Андерсона, Мартін Брауна, Ояра Грінберга, Яніса Гродума, Ярмо, груп Dzeltenie pastnieki, Eolika, Jumprava, Līvi, Menuets, Modo, Pērkons і інших музикантів, а також Лого пам'яті. Окремі зірки на Алеї Слави присвячені вже пішли в інший світ знаменитим людям: Норі Бумбіере, Еріку Кігелісу, Едгару Ліепіню, Едуарду Розенштраух і Дайніс Віргіл. Щороку планується поповнювати Алею Слави. Проект втілили Латвійське 1 Роккафе у співпраці з директором репертуару муикального ідательства "Micrec" і Лієпайської думою.

Перше Латвійське Рок-кафе


B музеї можна побачити і футболки з концерттуров групи "Līvi", і тапочки маестро Раймонда Паулса, і черевики учасника групи "Rednex", і штани Томаса Клейнса, і жакет Піта Андерсона, а також інші цікаві речі.

Променад і Бурштинові годинник


Особливо яскраво променад виглядає вночі - весь в яскравих вогнях Особливо яскраво променад виглядає вночі - весь в яскравих вогнях. Це надає прогулянці і спостереження за цікавої історичною частиною міста особливий шарм. Особливий елемент - Бурштинові годинник - відраховують час на променаді. Тут же і музичний клуб "The Fontaine Palace", який приваблює відвідувачів цікавими тематичними вечорами і концертами з місцевими та зарубіжними артистами.

Будинок Петра I


За адресою "Kungu iela 6" є один з найстаріших житлових будинків в Лієпаї, ще з 17 століття. А на "Kungu ielа 24" колишній готель мадам Хойер, яка в народі називається будиночком Петра I. У 1697 році тут зупинявся російський цар Петро I.

будинок ремісників


Сьогодні в будинку ремісників є можливість не тільки купити вироби ремісників, а й побачити, як їх виготовляють в студії прикладного мистецтва «Saiva» і самим спробувати ткати на верстаті! Обов'язково загляньте сюди і побачите найдовші в світі - 123-х метрові і 19-й кілограмові - бурштинове намисто.

бурштинове намисто


B будинку Ремісників можна побачити найдовші в світі намисто з бурштину (123 м в довжину, 19 кг), які зроблені зі шматочків бурштину, подарованих ліепайчанамі.

Єв. Лютеранська церква Св. Анни


Церква святої Анни є найстарішою церквою в Лієпаї. Орган церкви Святої Анни побудований за ескізами Альфеди Калнинь і є 3 по величині в Латвії.

Приморський парк «Jūrmalas parks»


На площі парку приблизно в 50 га ростуть більш ніж 140 різних сортів дерев і чагарників На площі парку приблизно в 50 га ростуть більш ніж 140 різних сортів дерев і чагарників. На початку 20 століття для зручності відвідувачів були побудовані ний санаторій, шикарні дачі, встановили тенісний майданчик, фонтан. Зараз Приморський парк є чудовим місцем для прогулянок, в зоні парку є стадіон, тенісний стадіон, літні кафе, дитячий ігровий майданчик, скейтпарк, майданчик для мінігольфа.на площі парку приблизно в 50 га ростуть більш ніж 140 різних сортів дерев і чагарників. На початку 20 століття для зручності відвідувачів були побудовані ний санаторій, шикарні дачі, встановили тенісний майданчик, фонтан. Зараз Приморський парк є чудовим місцем для прогулянок, в зоні парку є стадіон, тенісний стадіон, літні кафе, дитячий ігровий майданчик, скейтпарк, майданчик для мінігольфу.

Стамбул пляж відзначений блакитним прапором якості навколишнього середовища


Блакитний прапор є найпопулярнішим в світі сертифікатом екологічної якості, який вручається згідно з виконанням 27 критеріїв - в сфері якості води, інформації про середовище, благоустрою та сервісу.

Клуб новаторів або так званий - "Чорна куля"


У народі цей будинок називали і досі звуть чорною кулею, тому що колись над будинком в негоду або при поганому улов піднімали чорна куля як сигнал морякам і рибалкам. З 2005 року будівля знову реставровано і в ньому знаходиться розкішний комплекс відпочинку - готель "Libava".

Проспект «KŪRMĀJAS»


Прогулюючись по якому ви побачите аристократичні будинки, побудовані в кінці 19 - початку 20 століть. Тут же є і Лієпайського МУЗЕЙ, де ви дізнаєтеся багато цікавого і дивного про історії Лієпаї і околиць!

Стамбул музей


Міський музей відкрили 30 листопада 1924 року. У 1935 році музей зі свого першого місця проживання на площі Я. Чаксте переїхав в респектабельне будинок, побудований в 1901 році, на проспекті Курмаяс 16, де він знаходиться і до цього дня. Будівля за ескізами берлінського архітектора Ернеста Фої Іне побудував архітектор Паул Максс Берча. В основі складної конфігурації будови приміщень двоповерхової будівлі широкий, прохідний з обох поверхів, хол з галереєю. Пишністю відрізняється інтер'єр холу, перила галереї, вирізані з дерева, зроблені аркадою у вигляді загостреною дуги, портали прикрашають сандрики з консолями. Професійною роботою високого художнього рівня є головні вхідні двері. Незвична для латвійської архітектури і дах особняка з орнаментально розташованої чорної і червоної черепиці.

Центральний ринок - «PĒTERTIRGUS»


Найбільший ринок уже з 1910 року. До сих пір тут можна купити свіжі овочі і фрукти, гриби і ягоди, свіжі молоко і яйця, вироблені, вирощені або зібрані в Латвії.

Найбільший католицький собор Лієпаї - Собор Св. Язепа


Найбільший католицький собор в Лієпаї і резиденція Курземська архієпископа. Стриманий, але вишуканий стиль меблів, розкішний інтер'єр. Про будівництво першої католицької церкви свідоцтва суперечливі. З одного боку зазначено, що будівельні роботи завершені в 1749 році, але документального свідчення того немає. 28 липня 1762 року церква висвітлили і назвали на честь сучасника - герцога Карла - церквою Св. Карла Боромео. Але у вирі політичних змін назва багаторазово змінювалося і в результаті церква отримала ім'я Св. Язепа. У 1894 -1900 роках стару будівлю було перебудовано і до нього підлаштували новий корпус, який став головним, а колишній вівтарний корпус став бічний капелою. Найбільш старовинними предметом церкви є заалтарний образ-ретабль, типове твір пізнього бароко.

Церква Св. Мейнарда


Подарунок Ватикану Лієпаї. Це будівля була Ватиканським павільйоном під час виставки EXPO 2000 на німецькому місті Ганновері. З 2002 року круглої форми церква знаходиться за адресою вулиця "Ganību ielа 120" як цікавий архітектурний акцент в житловому мікрорайоні Лієпаї - Езеркрасте.

Лиепайская православна церква Святої Трійці


Найстаріша православна церква в Лієпаї - побудована в 1867 році. Красивий інтер'єр, де можна познайомитися з одними з найстаріших ікон.

Пам'ятник загиблим в морі рибалкам і морякам


В кінці проспекту "Kūrmājas prospekts" знаходиться ПАМ'ЯТНИК ЗАГИБЛИМ В МОРЕ рибалок і МОРЯКАМ, відкритий в 1977 році.

Пам'ятки Лієпая фото:

Тематичні пропозиції:

Латвія, Лієпая: Пам'ятки Лієпая

Площа "Rožu laukums"


З 18 століття тут знаходився Новий базар, а з 1910 року, міська влада вирішила тут зробити відкритий сад з трояндами - посадити близько 500 паростків. Площа троянд найпопулярніше місце зустрічей молоді в Лієпаї. Про це написана пісня групи Ліви "Rožu laukums".

Церква Св. Трійці


Унайте більше про орган з вуст самого органіста, спостерігаючи за процесом гри або ж подаруйте собі і друзям концерт органної музики Унайте більше про орган з вуст самого органіста, спостерігаючи за процесом гри або ж подаруйте собі і друзям концерт органної музики! Тут в 1918 році клятву вірності своїй державі дали фінські єгеря і про це свідчить меморіальна дошка. Використовуйте можливість піднятися на вежу церкви, з якої відкривається прекрасний вид на панораму Лієпаї!


Побудована в період з 1742 роки (перша паля була загнана 29 травня), 19 липня був закладений основний камінь Побудована в період з 1742 роки (перша паля була загнана 29 травня), 19 липня був закладений основний камінь. Архітектор Я. К. Дорн, помічник М. Фреліх. Церкву освятили 5 грудня 1758 року. Будівництво повністю було закінчено в 1866 році. Орган побудував один з найвидатніших будівельників органів Х. А. Конціусс. 38 регістровий інструмент офіційно був відданий церкви в 1779 році. Протягом 19 століття інструмент збільшували. У 1885 році - вже було до 131 регістра. Зараз також орган є одним з найбільших в Європі. Інтер'єр церкви характеризує характерна живопис насиченість в стилі рококо.

Латвійська музична алея слави


У 2006 році 12 травня в Лієпаї, на вулиці Зівью, було відкрито музичну Латвійська Алея Слави У 2006 році 12 травня в Лієпаї, на вулиці Зівью, було відкрито музичну Латвійська Алея Слави. На бронзових плитах відбитки долонь Іеви Акуратере, Иманта Калнинь, Піта Андерсона, Мартін Брауна, Ояра Грінберга, Яніса Гродума, Ярмо, груп Dzeltenie pastnieki, Eolika, Jumprava, Līvi, Menuets, Modo, Pērkons і інших музикантів, а також Лого пам'яті. Окремі зірки на Алеї Слави присвячені вже пішли в інший світ знаменитим людям: Норі Бумбіере, Еріку Кігелісу, Едгару Ліепіню, Едуарду Розенштраух і Дайніс Віргіл. Щороку планується поповнювати Алею Слави. Проект втілили Латвійське 1 Роккафе у співпраці з директором репертуару муикального ідательства "Micrec" і Лієпайської думою.

Перше Латвійське Рок-кафе


B музеї можна побачити і футболки з концерттуров групи "Līvi", і тапочки маестро Раймонда Паулса, і черевики учасника групи "Rednex", і штани Томаса Клейнса, і жакет Піта Андерсона, а також інші цікаві речі.

Променад і Бурштинові годинник


Особливо яскраво променад виглядає вночі - весь в яскравих вогнях Особливо яскраво променад виглядає вночі - весь в яскравих вогнях. Це надає прогулянці і спостереження за цікавої історичною частиною міста особливий шарм. Особливий елемент - Бурштинові годинник - відраховують час на променаді. Тут же і музичний клуб "The Fontaine Palace", який приваблює відвідувачів цікавими тематичними вечорами і концертами з місцевими та зарубіжними артистами.

Будинок Петра I


За адресою "Kungu iela 6" є один з найстаріших житлових будинків в Лієпаї, ще з 17 століття. А на "Kungu ielа 24" колишній готель мадам Хойер, яка в народі називається будиночком Петра I. У 1697 році тут зупинявся російський цар Петро I.

будинок ремісників


Сьогодні в будинку ремісників є можливість не тільки купити вироби ремісників, а й побачити, як їх виготовляють в студії прикладного мистецтва «Saiva» і самим спробувати ткати на верстаті! Обов'язково загляньте сюди і побачите найдовші в світі - 123-х метрові і 19-й кілограмові - бурштинове намисто.

бурштинове намисто


B будинку Ремісників можна побачити найдовші в світі намисто з бурштину (123 м в довжину, 19 кг), які зроблені зі шматочків бурштину, подарованих ліепайчанамі.

Єв. Лютеранська церква Св. Анни


Церква святої Анни є найстарішою церквою в Лієпаї. Орган церкви Святої Анни побудований за ескізами Альфеди Калнинь і є 3 по величині в Латвії.

Приморський парк «Jūrmalas parks»


На площі парку приблизно в 50 га ростуть більш ніж 140 різних сортів дерев і чагарників На площі парку приблизно в 50 га ростуть більш ніж 140 різних сортів дерев і чагарників. На початку 20 століття для зручності відвідувачів були побудовані ний санаторій, шикарні дачі, встановили тенісний майданчик, фонтан. Зараз Приморський парк є чудовим місцем для прогулянок, в зоні парку є стадіон, тенісний стадіон, літні кафе, дитячий ігровий майданчик, скейтпарк, майданчик для мінігольфа.на площі парку приблизно в 50 га ростуть більш ніж 140 різних сортів дерев і чагарників. На початку 20 століття для зручності відвідувачів були побудовані ний санаторій, шикарні дачі, встановили тенісний майданчик, фонтан. Зараз Приморський парк є чудовим місцем для прогулянок, в зоні парку є стадіон, тенісний стадіон, літні кафе, дитячий ігровий майданчик, скейтпарк, майданчик для мінігольфу.

Стамбул пляж відзначений блакитним прапором якості навколишнього середовища


Блакитний прапор є найпопулярнішим в світі сертифікатом екологічної якості, який вручається згідно з виконанням 27 критеріїв - в сфері якості води, інформації про середовище, благоустрою та сервісу.

Клуб новаторів або так званий - "Чорна куля"


У народі цей будинок називали і досі звуть чорною кулею, тому що колись над будинком в негоду або при поганому улов піднімали чорна куля як сигнал морякам і рибалкам. З 2005 року будівля знову реставровано і в ньому знаходиться розкішний комплекс відпочинку - готель "Libava".

Проспект «KŪRMĀJAS»


Прогулюючись по якому ви побачите аристократичні будинки, побудовані в кінці 19 - початку 20 століть. Тут же є і Лієпайського МУЗЕЙ, де ви дізнаєтеся багато цікавого і дивного про історії Лієпаї і околиць!

Стамбул музей


Міський музей відкрили 30 листопада 1924 року. У 1935 році музей зі свого першого місця проживання на площі Я. Чаксте переїхав в респектабельне будинок, побудований в 1901 році, на проспекті Курмаяс 16, де він знаходиться і до цього дня. Будівля за ескізами берлінського архітектора Ернеста Фої Іне побудував архітектор Паул Максс Берча. В основі складної конфігурації будови приміщень двоповерхової будівлі широкий, прохідний з обох поверхів, хол з галереєю. Пишністю відрізняється інтер'єр холу, перила галереї, вирізані з дерева, зроблені аркадою у вигляді загостреною дуги, портали прикрашають сандрики з консолями. Професійною роботою високого художнього рівня є головні вхідні двері. Незвична для латвійської архітектури і дах особняка з орнаментально розташованої чорної і червоної черепиці.

Центральний ринок - «PĒTERTIRGUS»


Найбільший ринок уже з 1910 року. До сих пір тут можна купити свіжі овочі і фрукти, гриби і ягоди, свіжі молоко і яйця, вироблені, вирощені або зібрані в Латвії.

Найбільший католицький собор Лієпаї - Собор Св. Язепа


Найбільший католицький собор в Лієпаї і резиденція Курземська архієпископа. Стриманий, але вишуканий стиль меблів, розкішний інтер'єр. Про будівництво першої католицької церкви свідоцтва суперечливі. З одного боку зазначено, що будівельні роботи завершені в 1749 році, але документального свідчення того немає. 28 липня 1762 року церква висвітлили і назвали на честь сучасника - герцога Карла - церквою Св. Карла Боромео. Але у вирі політичних змін назва багаторазово змінювалося і в результаті церква отримала ім'я Св. Язепа. У 1894 -1900 роках стару будівлю було перебудовано і до нього підлаштували новий корпус, який став головним, а колишній вівтарний корпус став бічний капелою. Найбільш старовинними предметом церкви є заалтарний образ-ретабль, типове твір пізнього бароко.

Церква Св. Мейнарда


Подарунок Ватикану Лієпаї. Це будівля була Ватиканським павільйоном під час виставки EXPO 2000 на німецькому місті Ганновері. З 2002 року круглої форми церква знаходиться за адресою вулиця "Ganību ielа 120" як цікавий архітектурний акцент в житловому мікрорайоні Лієпаї - Езеркрасте.

Лиепайская православна церква Святої Трійці


Найстаріша православна церква в Лієпаї - побудована в 1867 році. Красивий інтер'єр, де можна познайомитися з одними з найстаріших ікон.

Пам'ятник загиблим в морі рибалкам і морякам


В кінці проспекту "Kūrmājas prospekts" знаходиться ПАМ'ЯТНИК ЗАГИБЛИМ В МОРЕ рибалок і МОРЯКАМ, відкритий в 1977 році.

Пам'ятки Лієпая фото:

Тематичні пропозиції: