В Алтайському краї пройшов чемпіонат з гирьового спорту

12 серпня 2008 р 15:53

Змагання були присвячені Дню фізкультурного працівника.

У селі Смоленське пройшов чемпіонат Алтайського краю з гирьового спорту (класичний ривок). Золоті медалі серед чоловіків завоювали: 60 кг - Михайло Чернишов, який виступав за команду «Яскраво - поле» Смоленського району, 65 кг - Семен Ермолин, який представляв військово-спортивний клуб «Атлет» Смоленського району, 70 кг - Іван Коротких, студент Бійського педагогічного університету , 75 кг - Олексій Котельников з Зонального району, 80 кг - Євген Печенін, господар змагань, 3-х-кратний чемпіон Росії в даній вправі, до 90 кг - Андрій Рябченко з барнаульского клубу «Мускул», понад 90 кг - Павло Лісових, вихованець клубів «Горизонт» і «Мускул ».

Абсолютним чемпіоном став Павло Лісових (141 підйом). Це всього на 1,5 підйому менше, ніж рекорд кращого гирьовики Росії Івана Немцева. Друге місце зайняв Євген Печенін, третє призове місце залишилося за Іваном Коротких.

Серед жінок у вазі до 60 кг найкращою стала Олена Тебякіна, в категорії понад 70 кг не було рівних Вікторії Фартишевой. Обидві дівчини з команди «Яскраво - поле» Смоленського району. У ваговій категорії 70 кг «золото» взяла лідер команди Алтайського краю Анна Ошлакова. Анна займається в військово-спортивному клубі «Атлет».

Абсолютними чемпіонками стали Анна Ошлакова, Олена Тебякіна і Вікторія Фартишева.

У загальнокомандному заліку турнірна таблиця виглядає наступним чином: 1-е місце - військово-спортивний клуб «Атлет» (Смоленський район), 2-е місце - спортивний клуб «Мускул» (Барнаул), 3-е місце - команда «Яскраво-поле »(Смоленський район), повідомляє управління Алтайського краю з фізичної культури і спорту.

12 серпня 2008 р 15:53   Змагання були присвячені Дню фізкультурного працівника