BBC Russian - Спорт - LIVE: Словенія-Росія. 1: 0

Матч зі Словенією та Росією футбольні вболівальники чекали з нетерпінням і надією. Навіть президенти двох країн вирішили особисто прийти на трибуни

Збірна Росії в стиковому матчі відбіркового турніру чемпіонату світу-2010 програла збірній Словенії 1: 0. Єдиний гол на 44-й хвилині забив Златко Дедіч.

Місце: Словенія, Марібор, стадіон "Людські врт".

Натиснути Ваша думка про матч

2140: Фінальний свисток. Збірна Словенії перемогла з рахунком 1: 0 і отримала путівку на чемпіонат світу 2010 року в ПАР.

2136: 92-я хвилина. Арбітр додав чотири хвилини додаткового часу. Жирков отримує другий "гірчичник" і автоматично отримує червону картку.

2130: 85-я хвилина, стрімкий вихід Жиркова один на один. Блискуче грає голкіпер словенців, парируючи удар в упор. Слідом Аршавін подає кутовий, але стандарт не отримав продовження. Залишилося трохи більше п'яти хвилин основного часу.

2128: 82-я хвилина, Погребняк вривається в штрафний майданчик словенців і..падает. Проти нього захисник проводить підкат. Без порушення.

2123: Капітан словенців Роберт Корен отримує жовту картку. 76-я хвилина, Павло Погребняк змінює Дініяр Білялетдінова. Ледве вступивши в гру, Погребняк виграє верховий м'яч і завдає прицільний удар головою по воротах словенського голкіпера. Росіяни активізувалися.

2118: 72-я хвилина. Ігор Денисов заробив жовту картку за удар по нозі словенського футболіста.

2113: Росіяни залишилися в меншості за півгодини до кінця основного часу матчу.

2111: 66-я хвилина. Кержаков отримує червону картку після бійки в штрафному майданчику словенців.

2109: 63-а хвилина. Семака збивають на лінії штрафного майданчика словенської команди. У м'яча Аршавін, навіс якого міг би замкнути опинився на дальній штанзі Березуцький. Міг би, але промахнувся.

2105 58-а хвилина. Знову падає у штрафному майданчику росіян їх "кривдник" зі Словенії Златко Дедіч - вже дуже щільно тримає його Ігнашевич. Стадіон в єдиному пориві вимагає пенальті. Арбітр пропонує продовжити гру, не угледівши в діях Ігнашевіча порушення.

2059: В атаці у відповідь Жиркову трохи не вистачило контролю над м'ячем, щоб точно пробити по воротах словенського голкіпера, з яким він вийшов один на один. Жирков поки справляє враження найактивнішого гравця в таборі російської команди. Його знову збивають і словенському показана жовта картка. Картку на 54-й хвилині отримує Вальтер Бірса.

2055: 50-я хвилина, Дедіча, що вийшов один на один з Акінфеєвим, блокує Ігнашевич. Що впав Дедіч здивовано дивиться на арбітра і хапається за голову: йому здається, що Ігнашевич зачепив його ногу. На повторі видно, що Ігнашевич, дійсно, міг промахнутися повз м'яч.

2050 Другий тайм. Кержаков вийшов на заміну Павлюченко. Хіддінк підсилює атакуючу лінію збірної Росії. Також замість Янбаева вийшов Семак.

2033: Команди йдуть на перерву.

2030: На 44-й хвилині матчу Словенія відкриває рахунок 1: 0. Гол забив Златко Дедіч.

2028: 40-я хвилина Росііяне готують штрафний удар. Б'є Ігнашевич і гарматним ударом потрапляє в стінку. Гравець словенської команди в нокауті, його забирають з поля на ношах.

2026: Ритм гри знизився. Якихось осмислених дій у російських футболістів і комбінаційної гри не помітно. В основному, в штрафну словенців росіяни намагаються проникнути за рахунок індивідуальної гри.

2024: Словенці щільно тримають Жиркова і нерідко йдуть на зрив атаки, вдаючись до фолу.

2021: 35-а хвилина першого тайму, суперники обмінюються випадами до штрафного майданчика. Росіяни, створюється враження, дають більше можливостей словенцям для ударів по воротах Акінфєєва.

2012: Ігор Акінфєєв забирає ще один м'яч після удару з боку залишеного захисниками словенського форварда.

2007: Додати Білялетдінов отримує попередження за небезпечну гру - друге попередження російської збірної в цьому матчі.

1955: Ще один небезпечний момент біля воріт російської збірної - м'яч потрапляє в коліно захиснику і відскакує від штанги.

У стиковому матчі відбіркового турніру українські футболісти програли в Донецьку на стадіоні "Донбас Арена" команді Греції з рахунком 0: 1. Єдиний і переможний гол для команди Отто Рехагеля на 31-й хвилині забив Дімітріос Салпінгідіс.

Перша гра, яка пройшла в Афінах 14 листопада, завершилася внічию 0: 0. Таким чином, в ПАР на розіграш Кубка ФІФА в наступному році поїде грецька команда.

Тисячу дев'ятсот п'ятьдесят два: Перше попередження в матчі - Юрій Жирков отримує жовту картку.

1949: Перша небезпечна атака Словенії. Словенська нападник Мілівойе Новакович залишається один на один з воротарем російської збірної, однак Акінфєєва вдалося захистити ворота.

Тисячі дев'ятсот сорок п'ять: Матч почався. Склади команд.

Росія: Ігор Акінфєєв, Олександр Анюков, Сергій Ігнашевич, Василь Березуцький, Ренат Янбаєв, Юрій Жирков, Ігор Денисов, Костянтин Зирянов, Дініяр Білялетдіонов, Андрій Аршавін, Роман Павлюченко.

Словенія: Самір Ханданович, Мішо Бречко, Марко Шулер, Боштіана Сезар, Роберт Корен, Вальтер Бірса, Мілівойе Новакович, Боян Джокич, Златко Дедіч, Андраж Кірм, Олександр Радославлевіч.

Головний суддя норвежець Тер'є Хауге.

1944: За ходом матчу стежать президенти Росії і Словенії - Дмитро Медведєв, який спеціально прилетів для цього в Марібор, і Данило Тюрк. На трибунах можна побачити багатьох російських діячів і бізнесменів, зокрема помічника президента Аркадія Дворковича і живе в Лондоні бізнесмена Романа Абрамовича.

1930: Збірна Алжиру отримала путівку в фінал чемпіонату світу з футболу в ПАР, здобувши перемогу над Єгиптом - 1: 0 в стиковому матчі в Хартумі.

1900: Вболівальники починають заповнювати стадіон "Людські врт" в Маріборі. Стадіон розрахований на 12 тисяч осіб. Десяту частину місць займуть вболівальники з Росії, повідомляє ІТАР-ТАРС.