NEWSru.com :: "Подвиг" англійського голкіпера Гріна повторив воротар збірної Алжиру

Збірна Словенії, перемігши з рахунком 1: 0 команду Алжиру, сенсаційно очолила групу С
Перемогти європейцям допоміг воротар алжирців Шауші, який, схоже, вирішив розділити сумнівну славу з англійським голкіпером Робертом Гріном
"Подвиг" англійського голкіпера Гріна повторив воротар збірної Алжиру

Збірна Словенії, перемігши з рахунком 1: 0 команду Алжиру, сенсаційно очолила групу С. Перемогти європейцям допоміг воротар алжирців Шауші, який, схоже, вирішив розділити сумнівну славу з англійським голкіпером Робертом Гріном .

Розклад і результати матчів, положення команд

Мабуть, перший тайм цього матчу вийшов самим нудним на турнірі. За територіальної переваги алжирців, було створено мінімальну кількість небезпечних моментів.

Запам'яталися удар зі штрафного Бельханджа на третій хвилині, та спроба Алліша відправити м'яч у ворота головою після подачі з кутового на 36 хвилині.

Словенія в нападі і зовсім виглядала соромливо - лише дальній удар Бірс перед самою перервою змусив згадати про атакуючому потенціалі європейського представника.

У другому таймі "гра без воріт" продовжилася, але надії на більш цікавий футбол у вболівальників воскресли за 20 хвилин до фінального свистка: Алжирець Газзаль, що з'явився в грі після перерви, примудрився за чверть години заробити дві жовті картки і "розчинився" в підтрибунному приміщенні .

Словенці в атаку не понесли, проте забити зуміли: на 79-й хвилині удар Корена з-за меж штрафного досяг мети! Воротар Шауші не зміг відбити невинну загрозу!

Одним словом, гол вийшов курйозним, тому практично всі стали проводити паралелі з "ляпом" англійського голкіпера Гріна, який напередодні позбавив збірну Англії перемоги в матчі з командою США .

В результаті при монотонної грі Словенія виграла 1: 0 і сенсаційно очолила групу.

Група С І О М 1. Cловенія 1 3 1-0 2. США 1 1 1-1 3. Англія 1 1 1-1 4. Алжир 1 0 0-1