Полезные материалы

Подання другої групи Копа Америка ᐉ UA-Футбол

UA-Футбол знайомить з Кубком Америки, який найближчим часом стартує в Чилі. До групи В потрапили Аргентина, Уругвай, Парагвай і Ямайка.

>> Копа Америка 2015. Анонс турніру

>> Копальні Америки 2015. Анонс групи А

Група В

Аргентина

Найвище досягнення - чемпіон (14): 1921, 1925, 1927, 1929, 1937, 1941, 1945, 1946, 1947, 1955, 1957, 1959, 1991, 1993

Передісторія. Будучи однією з найтитулованіших збірних Південної Америки (та й світу теж - чого вже там), Аргентина 22 року не може нічого виграти на рівні національних збірних. За весь цей час в країні виросло кілька поколінь талановитих футболістів, включаючи кращого футболіста сучасності, юнацькі та молодіжні збірні виграли не одне світову першість, включаючи Олімпіаду, а в дорослому футболі фіаско слід за фіаско.

Перемога на Копа Америка 1993, яку добували ще Серхіо Гойкочеа, Дієго Сімеоне, Фернандо Редондо і Габріель Батістута, так і залишається останніми офіційними трофеєм національної збірної Аргентини. Після цього почалася суцільна смуга невдач:

1994 - виліт в 1/8-й фіналу Чемпіонату світу від збірної Румунії (2: 3);

1995 - виліт в 1/4-й фіналу Копа Америка від збірної Бразилії (2: 2, по пен. 2: 4);

1997 - виліт в 1/4-й фіналу Копа Америка від збірної Перу (1: 2);

1998 - виліт в 1/4-й фіналу на Чемпіонаті світу від збірної Нідерландів (1: 2);

1999 - виліт в 1/4-й фіналу Копа Америка від збірної Бразилії (1: 2);

2001 - відмовилася брати участь в Копа Америка;

2002 - невихід з групи на Чемпіонаті світу (третє місце після Швеції та Англії, перед Нігерією);

2004 - поразка в фіналі Копа Америка від збірної Бразилії (2: 2, по пен. 2: 4);

2005 - поразка в фіналі Кубка Конфедерацій від збірної Бразилії (1: 4);

2006 - виліт в 1/4-й фіналу Чемпіонату світу від збірної Німеччини (1: 1, по пен. 2: 4);

2007 - поразка в фіналі Копа Америка від збірної Бразилії (0: 3);

2010 - виліт в 1/4-й фіналу Чемпіонату світу від збірної Німеччини (0: 4);

2011 - виліт в 1/4-й фіналу Копа Америка від збірної Уругваю (1: 1, по пен. 4: 5);

2014 року - поразка в фіналі Чемпіонату світу від збірної Німеччини (0: 1).

Сьогодні збірна Аргентини має, мабуть, найсильніший на турнірі склад і вважається кращою латиноамериканської збірної світу (друге місце на ЧС-2014 після представника Європи дає їй на це повне право). Все це робить асбі-селестес головним претендентом на кубок. В черговий раз. Однак історія знає безліч випадків, коли фаворити залишалися ні з чим, і Аргентина не раз була безпосереднім учасником цих випадків.

Тренер. Пішовши з "Барселони" в статусі невдахи (один Суперкубок Іспанії з такою командою - це ганьба, як не крути), Херардо Мартіно, недовго думаючи, прийняв національну збірну своєї батьківщини. Після Алехандро Собеля йому дісталася дуже крепенькая і дисциплінована команда, проте грає в надто прісний футбол. Власне, це і почав виправляти новий тренер, поступово привчаючи асбі-селестес до атакуючого футболу.

Він практично повністю зберіг срібний складу останнього чемпіонату світу. Хіба що півзахисника Енцо Переса і форварда Родріго Паласіо не виявилося в новій команді, зате їх замінили не менш, а то і більш гідні Евер Банега і Карлос Тевес. Та й взагалі, склад цієї збірної Аргентини настільки крутий, що в ньому не знайшлося місця навіть головному бомбардиру Серії А Мауро Ікарді.

Мартіно є прихильником не тільки постійних тактичних схем, скільки ігровий філософії, яка у нього переважає над схемами. Він сповідує атакувальний футбол з постійним пресингом на всіх ділянках поля. При цьому його команди атакують досить різнобічно: від швидких проникаючих атак, до позиційної облоги воріт суперника. Мартіно любить, коли його команда створює тиск на суперника, змушуючи його нервувати і помилятися.

У товариських матчах він пробував різні тактичні схеми: спочатку 4-5-3, потім довго грав за 4-2-3-1, а в останньому матчі проти Болівії і зовсім зіграв 4-3-3. При цьому загальний малюнок гри практично не змінювався. Така тактична нестабільність головного тренера пояснюється тим, що в його розпорядженні є ціле сузір'я різнопланових футболістів, з яких можна ліпити різні ігрові поєднання, максимально використовуючи таланти кожного з них.

Слабкі місця. Головною проблемою цієї збірної є, без сумніву, погана форма окремих зірок. Серхіо Ромеро половину клубного сезону провів на лавці запасних, Гонсало Ігуаїн розгубив форму до кінця сезону, а Анхель Ді Марія взагалі провалився в МЮ. Звичайно, навряд чи Ігуаїн буде гравцем основного складу - там і без нього є кому забивати. Та й відсутність ігрової практики не завадило Ромеро стати одним з кращих голкіперів останнього чемпіонату світу. А ось Ді Марія викликає явні побоювання, тим більше що грати йому доведеться на одній з найвідповідальніших позицій.

Головна надія. Ну звичайно ж всі надії збірної Аргентини ось уже який рік пов'язані з персоною Ліонеля Мессі. Ось уже на четвертому великому турнірі поспіль аргентинці свято вірять, що найкращий футболіст сучасності заграє за збірну так, як він грає за "Барселону" і призведе її до довгоочікуваним титулів. І хто знає - може дійсно цей час настав?

Темна конячка. Роберто Перейра в нинішньому сезоні став справжнім джокером "Ювентуса", у міру потреби виходячи на заміну і посилюючи атакуючі дії команди. І нехай за збірну Аргентини він зіграв всього 6 поєдинків, це не повинно перешкодити йому проявити себе на турнірі. Можливо навіть в його особі спалахне нова зірка латиноамериканського футболу. До речі, в національну збірну Перейра став залучатися саме при Херардо Мартіно, а це значить, що тренер на нього розраховує.

Прогноз UA-Футбол: перемога на турнірі.

Заявка на турнір

Воротарі: Серхіо Ромеро ( "Сампдорія", Італія), Марія Андухар ( "Наполі", Італія), Науель Гусман (УАНЛ "Тигрес", Мексика)

Захисники: Пабло Сабалета ( "Манчестер Сіті", Англія), Мартін Демікеліс ( "Манчестер Сіті", Англія), Маркос Рохо ( "Манчестер Юнайтед", Англія), Есекіель Гарай ( "Зеніт", Росія), Ніколас Отаменді ( "Валенсія ", Іспанія), Факундо Ронкалья (" Дженоа ", Італія), Мілтон Каско (" Ньюеллс Олд Бойз ", Аргентина)

Півзахисники: Хав'єр Маскерано ( "Барселона", Іспанія), Анхель Ді Марія ( "Манчестер Юнайтед", Англія), Фернандо Гаго ( "Бока Хуніорс", Аргентина), Евер Банега ( "Севілья", Іспанія), Лукас Білья ( "Лаціо ", Італія), Хав'єр Пасторе (ПСЖ, Франція), Ерік Ламела (" Тоттенхем ", Англія), Роберто Перейра (" Ювентус ", Італія)

Нападники: Ліонель Мессі ( "Барселона", Іспанія), Карлос Тевес ( "Ювентус", Італія), Серхіо Агуеро ( "Манчестер Сіті", Англія), Гонсало Ігуаїн ( "Наполі", Італія), Есекіель Лавессі (ПСЖ, Франція)

Головний тренер: Херардо Мартіно (Аргентина)

Уругвай

Найвище досягнення - чемпіон (15) 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011

Передісторія. Чинному чемпіону Південної Америки дуже нелегко буде захистити свій титул на зелених полях Чилі. Тоді, в 2011-му році, в Уругваї підросло і змужніла саме талановите покоління футболістів за останні півстоліття, яке добилося максимум з того, чого міг добитися: четверте місце на Чемпіонаті світу і перше на Копа Америка.

І нехай нинішня заявка збірної Уругваю і раніше рясніє зірковими іменами, не варто спокушатися - більшість з них відверто дограє кар'єру, залишивши найкращі роки далеко позаду. Не вірять в успіх уругвайців і букмекери, ставлячи їх аж на п'яте місце в списку можливих переможців турніру (після Аргентини, Бразилії, Чилі та Колумбії).

Ускладнюється становище Уругваю девятіматчевой дискваліфікацією, мабуть, кращого на сьогодні футболіста країни Луїса Суареса. Після того, як неадекватний уругваєць покусав (в прямому сенсі цього слова) прямо на футбольному полі італійця Джорджо К'єлліні, для нього двері в збірну країни закрилися на 9 офіційних матчів і на Копа Америка 2015 він може з'явитися тільки в якості масажиста команди або глядача.

Тренер. Про Оскара Табареса вже стільки всього писано і переписано, що складно додати щось нове. Це наддосвідчений тренер, який працював зі збірною Уругваю на трьох чемпіонатах світу і приводив її до перемоги на Копа Америка. Він добре вміє з точки зору психології налаштовувати команду на ігри, однак надто консервативний в кадровому питанні. Особливо це проявляється в тривалій (а фактично так толком і не почалася) зміні поколінь, яка назріла ще кілька років тому.

В тактичному плані Табарес є прихильником класичної лінійної схеми 4-4-2 (з мадридцями в центі оборони, Перейра на її флангах і Роланом з Кавані в нападі), хоч і любить поекспериментувати, загнавши своїх футболістів в 4-5-1 або навіть 4 -3-3. Але це більше як виняток і з застосуванням Суареса, якого на турнірі не буде.

Слабкі місця. Вік команди і відсутність якісного кадрового резерву. Збірна Уругваю недавніми успіхами підняла планку нереально високо, і тепер сама стала заручником власної величі. Від неї як і раніше чекають великих перемог, а добувати ці самі перемоги просто нікому. Завершили кар'єру в збірній Дієго Форлан і Дієго Лугано. Постаріли Дієго Годін, Максі Перейра, Ехідіо Аревало Ріос і Альваро Гонсалес. Замучили травми Мартіна Касереса і Крістіана Родрігеса ... А з молодого поповнення хіба що захисники Хосе Марія Хіменес, Себастьян Коатес, Гастон Сільва, та форвард Дієго Ролан. Не густо, погодьтеся.

Головна надія. Едінсон Кавані. У якій би формі не знаходився цей форвард, скільки б голів не забивав, а в нинішній збірній Уругваю, ослабленою дискваліфікацією Луїса Суареса, він буде вважатися головною зіркою, опорою, надією і рушійною силою. Тому що заслужив, або тому що більше нікому - нехай кожен вирішить сам. Як би там не було, а в Уругваї вірять в Кавані і чекають, що він своїми голами поверне їх збірну на вершину п'єдесталу.

Темна конячка. Дієго Ролан провів всього другий з половиною рік в Європі, а вже вийшов на непоганий показник: 15 голів в останньому сезоні Ліги 1 в складі не найсильнішого французького клубу "Бордо". До збірної Ролан залучається тільки з осені минулого року, зате залучається регулярно і вже почав виправдовувати надану йому довіру - в недавньому товариському матчі проти збірної Гватемали його гол поклав початок розгрому і Уругвай в підсумку виграв 5: 1. Цей хлопець має хорошу швидкість, поставленим ударом з обох ніг і відмінною технікою роботи з м'ячем, тому має всі шанси вирости в топ-форварда, а на цьому турнірі стати його (турніру) відкриттям.

Прогноз UA-Футбол: друге місце в групі з подальшим вильотом в чвертьфіналі.

Заявка на турнір

Воротарі: Фернандо Муслера ( "Галатасарай", Туреччина), Родріго Муньос ( "Лібертад", Парагвай), Мартін Сільва ( "Васко да Гама", Бразилія)

Захисники: Хосе Марія Хіменес ( "Атлетіко", Іспанія), Дієго Годін ( "Атлетіко", Іспанія), Хорхе Фусіле ( "Насьональ", Уругвай), Матіас Корухов ( "Універсідад де Чилі", Чилі), Альваро Перейра ( "Естудіантес ", Аргентина), Себастьян Коатес (" Сандерленд ", Англія), Максиміліано Перейра (" Бенфіка ", Португалія), Гастон Сільва (" Торіно ", Італія)

Півзахисники: Крістіан Родрігес ( "Атлетіко", Іспанія), Джорджіан Де Арраскаета ( "Крузейро", Бразилія), Ніколас Лодейро ( "Бока Хуніорс", Аргентина), Гусман Перейра ( "Універсідад де Чилі", Чилі), Ехідіо Аревало Ріос ( УАНЛ "Тигрес", Мексика), Карлос Санчес ( "Рівер Плейт", Аргентина), Альваро Гонсалес ( "Торіно", Італія)

Нападники: Абель Ернандес ( "Халл Сіті", Англія), Дієго Ролан ( "Бордо", Франція), Крістіан Стуані ( "Еспаньол", Іспанія), Едінсон Кавані (ПСЖ, Франція), Джонатан Родрігес ( "Бенфіка", Португалія)

Головний тренер: Оскар Табарес (Уругвай)

Парагвай

Найвище досягнення - чемпіон (2): 1953, 1979

Передісторія. Будучи фіналістом минулого розіграшу Копа Америка, Парагвай не зміг кваліфікуватися на бразильський Чемпіонат світу. Власне, нічого дивного в цьому немає, якщо згадати, як парагвайці пробиралися в той фінал: третє місце в групі і дві виграні серії пенальті. Така стратегія підходить для швидкоплинних "спринтерських" турнірів, а не для "Марафон" дистанції південноамериканського відбору на ЧС.

Одним словом, традиційно сильний парагвайський футбол (а він вважається четвертим на континенті після бразильського, аргентинського та уругвайського) зараз переживає не найкращі часи. Навіть незважаючи на те, що парагвайський клуб "Гуарані" пробився в півфінал Копа Лібертадорес (до речі, з цієї команди в заявку збірної потрапив тільки голкіпер, та й то в глибокий резерв).

Збірна Парагваю давно відчуває кадровий голод. Останньою зіркою, яку підготувала для футболу ця країна, є Оскар Кардосо - гравець турецького "Трабзонспора" (та й той через проблеми зі спиною змушений пропустити цей турнір). Ось і думайте, наскільки продуктивно працюють місцеві футбольні академії.

Загалом, часи, коли парагвайці перемагали на Копа Америка канули в Лету. У далекому 1953-му році в Перу вони обіграли у фіналі ще не великих бразильців з Балтазаром, Нілтоном Сантосом і Діді в складі, а в 1979-му, коли турнір не мав країни-господарки, а матчі гралися вдома і на виїзді всіх учасників, в фіналі за сумою двох матчів (а фактично трьох) обіграли збірну Чилі.

З тих пір друге місце на Копа Америка 2011 і чвертьфінал Чемпіонату світу 2010 є кращими результатами цієї збірної.

Тренер. З літа минулого року зі збірною Парагваю працює досить відомий і цілком успішний на клубному рівні (перемоги в Копа і суперкопом Лібертадорес з "Рівер Плейт") аргентинський тренер Рамон Діас. Відразу ж варто відзначити, що це його перший досвід роботи зі збірними - раніше він тренував тільки клуби.

На новому місці Діас вважає за краще будувати гру своєї команди на руйнуванні атак суперника, тому його Парагвай грає або 4-5-1 з фактично трьома опорними півзахисниками, або ж 5-3-2 з трьома центрбеками і двома опорними. Правда, така тактика поки що нічого корисного його команді не приносить - в цьому році вона не здобула ще жодної перемоги, програвши Мексиці і зігравши внічию з Гондурасом і Коста-Рікою.

Слабкі місця. Вік. За цим показником парагвайці навіть уругвайуам фору дадуть. Як і у випадку з Уругваєм, тут має місце кадрова криза. Головний тренер, по суті, є заручником ситуації: або мучитися з розумними, але вже надмірно віковими ветеранами і мати хоч якийсь шанс на хоч якийсь результат, або наповнити заявку молодими футболістами нижчого рівня (тому що адекватної заміни Санта Крусу і компанії в країні просто немає), закласти фундамент для майбутніх успіхів, але при цьому майже гарантовано провалитися в плані результату. Як і Табарес, Діас вибрав перший шлях. А чи правильно він вчинив, покаже тільки час.

Головна надія. Роке Санта Крус і Хусто Вільяр. Першому 33 роки, другому - 37. Обидва відверто дограють свої кар'єри, але в ситуації, що склалася (особливо після травми Кардосо) крім них Парагваю сподіватися нема на кого. Санта Крус не тільки є капітаном і лідером команди, а й головною її ударною силою (в останньому товариському матчі проти збірної Гондурасу він забив тричі: два рази в чужі ворота і один в свої). А Вільяр досі багатьом любителям футболу пам'ятний двома виграними серіями післяматчевих пенальті на попередньому Копа Америка, які вивели його команду в фінал.

Темна конячка. Форвард швейцарського "Базеля" Дерліс Гонсалес хоч і є в тіні своїх більш зіркових партнерів як в клубі, так і в збірній, але вже встиг звернути на себе увагу футбольних фахівців. Його голи в ворота "Реала", "Лудогорець" і "Порту" в Лізі чемпіонів говорять самі за себе. Тепер для різкого ривка вперед йому потрібен добре проведений великий турнір. Так чому б таким турніром не стати Копа Америка 2015 році?

Прогноз UA-Футбол: третє місце в групі з виходом в плей-офф і вильотом на першій же стадії.

Заявка на турнір

Воротарі: Хусто Вільяр ( "Коло-Коло", Чилі), Ентоні Сільва ( "Індепендьєнте Медельїн", Колумбія), Альфредо Агілар ( "Гуарані", Парагвай)

Захисники: Пауло да Сільва ( "Толука", Мексика), Мігель Самудіо ( "Америка", Мексика), Пабло Агілар ( "Америка", Мексика), Маркос Касерес ( "Ньюеллз Олд Бойз", Аргентина), Іван Піріс ( "Удінезе ", Італія), Фабіан Бальбуени (" Лібертад ", Парагвай), Бруно Вальдес (" Серро Портеньо ", Парагвай)

Півзахисники: Віктор Касерес ( "Фламенго", Бразилія), Освальдо Мартінес ( "Америка", Мексика), Нестор Ортігоса ( "Сан-Лоренсо", Аргентина), Річард Ортіс ( "Толука", Мексика), Оскар Ромеро ( "Расинг" , Аргентина), Осмар Молінас ( "Лібертад", Парагвай), Едуардо Аранда ( "Олімпія", Парагвай)

Нападники: Роке Санта Крус ( "Крус Асуль", Мексика), Нельсон Вальдес ( "Айнтрахт" Ф, Німеччина), Едгар Бенітес ( "Толука", Мексика), Лукас Барріос ( "Монпельє", Франція), Дерліс Гонсалес ( "Базель ", Швеція), Рауль Бобаділья (" Аугсбург ", Німеччина)

Головний тренер: Рамон Діас (Аргентина)

Ямайка

Найвище досягнення - немає (дебютант турніру)

Передісторія. Та яка тут может буті передісторія? Скромна збірна Ямайки вперше запрошена взяти участь в Копа Америка, тому повинна радіти самому факту перебування в компанії найсильніших збірних південноамериканського континенту.

До цього найбільшим турніром для реггі-бойз був Чемпіонат світу 1998-го року у Франції, де вони посіли третє місце в групі, сенсаційно обігравши і обійшовши Японію. Там же відбулося і епохальне поразку від збірної Аргентини з рахунком 0: 5, яке завдяки групі "Чайф" увійшло в історію російського реггі. До речі, на Копа Америка 2015 матчі третього туру ямайці знову зустрінуться з грізними аргентинцями.

Що стосується будь-яких досягнень, то тут збірної Ямайки нічим похапали, крім хіба що шести виграних Карибських кубків, одного третього місця на Золотому кубку і одного шостого на Чемпіонаті КОНКАКАФ. Зате Карибський кубок реггі-бойз вигравали тричі на останніх чотирьох розіграшах.

Загалом, нічого хорошого цій команді на Копа Амерріка не світить. Суперконцентрація, неймовірний фарт, прихильний арбітраж, недооцінка суперниками - ось приблизний список того, що повинно співпасти у часі і просторі, щоб збірна Ямайки домоглася хоч чогось на цьому турнірі. Під хоч чимось я маю на увазі одне-два очки, взятих в матчах парагвайцями і / або уругвайцями.

Тренер. Вінфрід Шефер - це один з тих європейських тренерів, які могли б зробити непогану кар'єру в Європі, але вважали за краще футбольну екзотику. Причому, Шефер домігся на цей терені певних успіхів: з Камеруном він вигравав Кубок Африки і посідав друге місце на Кубку Конфедерацій, а вже з Ямайкою буквально в минулому році виграв Карибський кубок. Це якщо не брати до уваги купу усіляких комерційних і національних трофеїв на ближньому і далекому сході.

У збірної Ямайки він, в першу чергу, підтягнув ігрову і тактичну дисципліну - кожен футболіст знає: що, де і коли йому робити. При цьому відіграють ямайці по досить оригінальною схемою 3-3-3-1, намагаючись максимально наситити центральну зону і позбавити суперника простору для маневрів. Саме в такому стилі з рахунком 2: 1 недавно була обіграна збірна Венесуели, між іншим.

Слабкі місця. Так, за великим рахунком, вся збірна Ямайки є одним великим слабким місцем. Навіть страшно уявити собі, яким крахом обернеться для неї участь в цьому турнірі.

Головна надія. Колоритний уродженець Лондона (батько з Фіджі, предки матері - з Ямайки) і вихованець англійського футболу Едріан Маріаппа з "Кристал Пелас" є головною зіркою цієї збірної Ямайки, навіть незважаючи на те, що грає на позиції захисника. Маріаппа володіє міцним характером, фантастичною витривалістю і добре поставленим дальнім ударом. До того ж він є справжнім лідером команди як на футбольному полі, так і в роздягальні.

Темна конячка. Дешорна Брауна з норвезької "Волеренги" не було в попередньому списку кандидатів на поїздку в Чилі, проте в остаточній заявці 24-річний форвард все ж виявився. Може це доля? Може Копа Америка 2015 стане для нього шансом проявити себе на найвищому рівні, здивувавши всю футбольну планету?

Прогноз UA-Футбол: останнє місце в групі.

Заявка на турнір

Воротарі: Дуейн Керр ( "Сарпсборг", Норвегія), Дуейн Міллер ( "Сюріанска", Швеція), Райан Томпсон ( "Піттсбург Ріверхаундс", США)

Захисники: Деніел Гордон ( "Карлсруе", Німеччина), Майкл Ектор ( "Редінг", Англія), Уес Морган ( "Лестер", Англія), Хьюган Грей ( "Уотерхаус"), Едріан Маріаппа ( "Кристал Пелас", Англія) , кемарі Лоуренс ( "Нью-Йорк Ред Буллз", США), Джермейн Тейлор ( "Х'юстон Динамо", США)

Півзахисники: Ленс Лейнг ( "Едмонтон", Канада), Джоби Макенафф ( "Лейтон Орієнт", Англія), Джи-Он Уотсон ( "Даллас", США), Джоел Грант ( "Йовіл", Англія), Родольфо Остін (без клубу ), Гарет Макклірі ( "Редінг", Англія)

Нападники: Дешорн Браун ( "Волеренга", Норвегія), Ромео Паркс ( "Ісідро Метапан", Сальвадор), Джілз Барнс ( "Х'юстон Динамо", США), Даррен Меттокс ( "Ванкувер", Канада), Діно Вільямс ( "Мобей Юнайтед ", Ямайка), Аллан Отті, (" Мобей Юнайтед "), Саймон Доукінс (" Дербі Каунті ", Англія)

Головний тренер: Вінфрід Шефер (Німеччина)

Календар групи В:

13 червня 2015 року, 22:00 Уругвай - Ямайка

14 червня 2015 року, 00:30 Аргентина - Парагвай

17 червня 2015 року, 00:01 Парагвай - Ямайка

17 червня 2015 року, 2:30 Аргентина - Уругвай

20 червня 2015 року, 22:00 Уругвай - Парагвай

21 червня 2015 року, 00:30 Аргентина - Ямайка

Питання автору ви можете задати на конференції .

І хто знає - може дійсно цей час настав?
Так чому б таким турніром не стати Копа Америка 2015 році?
Та яка тут может буті передісторія?
Може це доля?
Може Копа Америка 2015 стане для нього шансом проявити себе на найвищому рівні, здивувавши всю футбольну планету?