Полезные материалы

"Індіанці" Рома і Світу прийшли босоніж в Одесу

  1. РУХ "АНАСТАСІЯ": СЕКТА АБО ЕКОЛОГІЧНЕ ПРОТЯГОМ?
  2. АВТОР:
  3. Орфографічна помилка в тексті:

17 червня 2008, 8:59 Переглядів:

Первісне ремесло. На кедрова олія заробляють різкою сувенірів, фото А.Сібірцев.

Напівголі гуляють на Трасі здоров'я - не велика рідкість. Але повз цієї колоритної парочки важко було пройти. В абсолютній відповідності зі своїм життєвим кредо - повне злиття з природою - вони сиділи на узбіччі дороги, розклавши на траві нехитрі пожитки. Правда, якусь ілюзію злиття руйнували пусті роззяви, які із задоволенням фотографувалися на пам'ять з індіанцями і поскупалі у них саморобні дерев'яні сувеніри.

37-річний глава сім'ї, оперезаний пов'язкою на стегнах, представився Романом. В "минулому житті", за його словами, він був монтажником радіоелектроніки і жив нічим не примітним життям київського обивателя. Зараз він називає себе індіанцем і стрімко наближається разом зі своєю дружиною до стилю проживання первісної людини. Індіанці, на думку сімейної пари, народ, традиції якого найбільш "правильні". Сучасні індіанці проповідують відмову від благ цивілізації і повернення до природи. Все це, впевнені вони, допоможе людству духовно відродитися і перейти на новий рівень еволюції. Згідно індіанської ідеології, харчуватися потрібно тільки дарами природи, виключаючи продукти рослинного походження. До слова, "скво" Романа з банальним ім'ям Світу тут же продемонструвала нам приготування традиційної для них їжі - висівок з кедровим маслом. Приймати їжу потрібно тільки дерев'яними ложками - метал і пластик енергетично мертві.

Поміщиця І кікбоксери. Поки готувався обід, ми розмовляли. З'ясувалося, що Свєта родом з Уралу. З Ромою вони познайомилися в минулому році біля багаття на "зеленому" фестивалі руху "Анастасія" в Криму. І з тих пір нерозлучні. Більш того, рука об руку вони рушили в путь. Пішки пройшли півкраїни, ніде довго не затримуючись. Роман каже, що мета їхньої подорожі - не якась кінцева точка, а сам процес як пошук потужного ментального екологічного поля, де кочове парочка могла б підживитися енергією від матінки-природи і отримати нові враження. На життя "індіанці" заробляють найдавнішим ремеслом - різьбленням і продажем дрібничок. Матеріал для дерев'яних сувенірів Роман знаходить в дорозі, але самі енергетично насичені штучки у нього виходять з полінця сибірського кедра, яке він дбайливо зберігає в рюкзаку. Мандрує "індіанське" міні-плем'я босоніж, що нітрохи не завдає шкоди ногам мандрівників. "Спочатку йшли у взутті, але після того, як випрали кросівки, а потім і ноги, вирішили йти босоніж. Так ближче до матері-землі. Через дотику до неї ми підживлює життєвою силою", - ділиться Рома. Не завжди шукачів "енергетичного пупа землі" сприймають адекватно. "В одному з районних центрів нас затримала міліція для з'ясування особи. Але проблему ми вирішили, подарувавши міліціонерам пару наших енергетичних артефактів. Більш того, після того як ми розповіли про мету подорожі і про ідеях" індіанського "руху, співробітники міліції не хотіли нас відпускати і намагалися нагодувати салом. Від сала ми відмовилися, але лекцію довелося прочитати ", - посміхається він. А Свєта несподівано зізналася, що раніше була поміщицею і навіть побудувала самостійно родовий маєток в Сибіру. Але після знайомства з Романом садиба була кинута, і поміщиця перетворилася в "скво".

Парочка стверджує, що "одноплемінників" у них досить багато. Але ось спілкуються вони ... уві сні. Коли Роману необхідно зв'язатися зі своїми друзями в місцевості, яку вони з дружиною планують відвідати, то перед сном проводить невелику медитацію. На доказ переваг "сонної" зв'язку індіанці демонструють нам волейбольний м'яч - дістати його вони нібито подумки попросили однодумців з Одеси. Світлана вирішила навчитися грати в волейбол. До речі, Роман несподівано продемонстрував ще й навички професійного гравця в м'яч. А потім пояснив, що колись займався кікбоксингом і волейболом. Зараз його більше цікавить китайське ушу, на думку Романа, там більше енергетики. Захоплення бойовими мистецтвами часом допомагає в мандрах. Але на глибоке переконання кочовий сім'ї, кращий захист від зловмисників - ментальний бар'єр. "Якщо нам хочуть заподіяти зло, ми подумки шолом добро цієї людини. І він, як правило, заспокоюється", -говорить Рома.

Одеса, за визнанням Романа і Свєти, вже кілька днів їх "не відпускає". "У вашого міста дуже хороша аура. Одесити добрі, хоча надмірно цікаві й емоційні. А найбільше енергії ми знайшли тут, на Трасі здоров'я. Все бігають, займаються спортом. Деякі біжать босоніж. А це означає, що жителі вашого міста заряджаються у моря енергією природи. Тому в Одесі нікого не цікавить велика політика, як це відбувається в інших містах, адже вона несе в собі негатив ", - пояснює Роман.

Відзначили "індіанці" і прихильність місцевого населення. "В інших містах, коли ми йдемо по вулицях, за нами йде ціла юрба роззяв. Нерідко можна нарватися на образу, а в магазини взагалі не пускають, - нарікає Світлана. - Мені доводиться робити закупівлі самостійно, тому що на мені сарафан. А Ромі в пов'язці на стегнах в інших містах доводиться чекати під магазином. в Одесі ж на нас майже ніхто не звертає уваги. в супермаркет ми зайшли тут удвох. Одне напружує - багато одеситів норовлять всучити нам гроші. доводиться пояснювати, що індіанці "хабарів" не беруть. ми - гордий народ ". До слова, від життя "індіанці" намагаються брати тільки натуральні продукти - живуть виключно збиранням. Для оборони, як і у справжнього Чингачгука, у Роми припасені томагавк і рогатка. А гроші їм потрібні тільки для того, щоб купити кедрової олії.

20-30 КМ В ДЕНЬ

Рома і Світу кажуть, що за день проходять близько 20-30 кілометрів, але не цураються і електричок. Йти краще по сільських дорогах, розкидаючи на нічліг так званий вігвам - полотняну накидку - і настилаючи на земляний "підлогу" трави. Необхідний для подорожі інвентар: томагавк, ніж і дерев'яний посуд в саморобних рюкзаках. У взутті сімейна пара не потребує, а ліки їм замінюють трави і кедрового масло. Стоянку "індіанці" намагаються розкидати в "енергоположітельних" місцях, причому, за словами Романа, енергетичних мінусів в Україні набагато більше, ніж плюсів. Негатив несуть вишки мобільного зв'язку, стовпи електропередач і промислові об'єкти. Саме "позитивне" місце - доісторичні дольмени в Геленджику, які давно стали культовим об'єктом для "анастасійцев".

РУХ "АНАСТАСІЯ": СЕКТА АБО ЕКОЛОГІЧНЕ ПРОТЯГОМ?

Нові "індіанці", до яких належать і наші знайомі, - вкрай "ліве" крило руху "Анастасія". Рух з'явилося на початку XXI століття після виходу в друк книги "Дзвінкі кедри Росії", виданої колишнім підприємцем Володимиром Пузаковим. Володимир Мегре, такий гучний псевдонім узяв собі Пузаков, у своїй книзі стверджує, що під час однієї з прогулянок по сибірській тайзі зустрів якусь "сверхдевушку" на ім'я Анастасія. Тайгова мешканка харчується одними шишками і ягодами, живе без даху над головою, а лісові звірі - ведмеді і білки - у неї в служінні. Також Анастасія може літати на інші планети, спілкується зі сверхразумом і прибульцями. Одного разу, за твердженням Мегре, вона навіть знищила ворожу позаземне цивілізацію, яка збиралася заволодіти Землею. У відповідності зі своїм "божественним" призначенням, Анастасія щохвилини думає про людей і керує всім, що є на планеті. Енергію вона бере у землі, притискаючись до кедра і поїдаючи шишки з кедровим маслом. У серії книг Мегре, виданих накладом понад 5 мільйонів примірників, лісова діва закликає всіх городян повернутися з міст до природи шляхом побудови родових помість в гектар. Відразу після виходу "екологічної біблії" Мегре, рух "Анастасія" охопило практично всі країни СНД, а також Великобританію, США, Японію і Німеччину. У Росії вже існують цілі "екопоселення", близькі до цього і їх однодумці з України. Православна церква різко негативно відгукується про "анастасіївців" як про нову тоталітарній секті, але, незважаючи на це, секту рух нагадує менше інших, оскільки тут немає ні центру, ні лідера, крім міфічної Анастасії.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "" Індіанці "Рома і Світу прийшли босоніж в Одесу". інші Новини Одеси дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Сибірцев Олександр

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення відправлено.

РУХ "АНАСТАСІЯ": СЕКТА АБО ЕКОЛОГІЧНЕ ПРОТЯГОМ?
РУХ "АНАСТАСІЯ": СЕКТА АБО ЕКОЛОГІЧНЕ ПРОТЯГОМ?