Англія і Франція вийшли у чвертьфінал Євро-2012

20 июня 2012, среда, 2:32 2459

2012-06-20T02: 32: 00 + 03: 00 Політика 2019-04-15T09: 29: 38 + 03: 00

Українські Новини

Українські Новини Англія і Франція вийшли у чвертьфінал Євро-2012 Українські Новини Англія і Франція вийшли у чвертьфінал Євро-2012

Незарахований м'яч у воротах збірної Англії. Фото: сторінка Кореспондент на Facebook

Сьогодні, 19 червня, в матчі третього туру збірна Англії виграла у збірної України з рахунком 1: 0 на донецькому стадіоні "Донбас-Арена". Єдиний гол на початку другого тайму забив форвард "Манчестер Юнайтед" Уейн Руні.

У другому таймі поєдинку між Україною та Англією судді не зарахували гол у ворота збірної Англії. Джон Террі виніс м'яч з воріт, коли той вже перетнув лінію, що чітко видно на відеоповторах.

У той же час поєдинок між збірними Швеції та Франції на київському НСК "Олімпійський" закінчився з рахунком 2: 0. Шведський нападаючий Златан Ібрагімович відкрив рахунок на 54-й хвилині, а на першій доданій хвилині Себастьян Ларссон забив другий гол.

Таким чином, збірна Англії набрала сім очок і посіла перше місце в групі D. Друге місце у групі зайняли французи з 4 балами. Збірні України та Швеції набрали по три очки.

Тепер Англія зіграє в 1/4 фіналу з Італією в Києві 24 червня, а Франція зустрінеться з діючими чемпіонами світу та Європи іспанцями в Донецьку 23 червня.

Розклад всіх матчів ви можете подивитися тут .