Полезные материалы

Dervish Travel - World - Dervish Travel

  1. ціни:
  2. Куди відправитися:
  3. Державний або приватний ВНЗ ?:
  4. Витрати на освіту:
  5. Мовні курси:
  6. Що потрібно пам'ятати:

Освітні тури за кордон - в першу чергу, звичайно, мовні, останнім часом помітно додали в обсязі

Освітні тури за кордон - в першу чергу, звичайно, мовні, останнім часом помітно додали в обсязі. Такому зростанню популярності чимало сприяє їх висока ефективність: 100% занурення в середу за пару тижнів знімає горезвісний «мовний бар'єр», над яким наші вчителі іноземних мов часом б'ються роками.
Для дорослих організовуються індивідуальні, а іноді і групові тури, дітям і підліткам до 17 років частіше за все пропонуються канікулярні програми, що включають щоденні ранкові заняття мовою і спортивно-розважальні заходи після обіду і ввечері. Групові освітні програми для дітей, зрозуміло, коштують дешевше, ніж персональні поїздки, проте накладають ряд обмежень: учні з однієї групи повинні бути приблизно одного віку, а для всієї групи жорстко задаються єдині терміни навчання.

Для дітей:

Деякі школи беруть на мовні програми дітей від п'яти років, але тільки разом з батьками. Такий варіант можна підібрати в Англії або на Мальті. Для хлопців 7-12 років є дитячі міжнародні табори, в які дитини можна відправити як в індивідуальному порядку, так і в складі групи на 2-4 тижні. А для школярів від 13 років - найширший вибір програм в усіх країнах. До речі, у багатьох країнах можлива організація проживання та навчання батьків з дітьми безпосередньо в сім'ях викладачів.
Але все-таки: якщо дитина потребує вдосконалення вимови або в серйозній підготовці до вступу в англійську школу або університет, саме британські школи забезпечать йому відповідну програму.
У Великобританії, Канаді та США великою популярністю користуються програми «Мова плюс спорт». Наприклад, навчання в Футбольної академії Девіда Бекхема в Лондоні (Великобританія) і Лос-Анджелесі (США). Восьми і п'ятнадцятиденний програми розраховані на дівчаток і хлопчиків 11-16 років. Їх тренувальна частина розроблена знаменитим футболістом Девідом Бекхемом і відомим дитячим тренером Еріком Харрісоном, в минулому - тренером молодіжної команди футбольного клубу Манчестер Юнайтед. Вона включає в себе всі аспекти гри: техніку паса, перехоплення м'яча, дриблінг, гру головою, персональну опіку супротивника, тактику і командні дії. Є спеціалізовані програми тренувань для воротарів, захисників, півзахисників і нападників. Також передбачені теоретичні заняття з фізіології організму, здоров'ю, фітнесу та правильного харчування. Заняття в академії можуть обмежитися тільки футболом (1 тиждень), а можуть бути розширені за рахунок вивчення англійської (1 тиждень футбол + 1 тиждень англійська) та екскурсій.

Для студентів:

Молодь старше 17 і дорослі мають набагато більше свободи в плані вибору освітніх програм. По-перше, студент «дорослої» школи може вибирати між стандартними заняттями мовою або спеціальним курсом. По-друге, він сам вирішує, чим зайнятися в другій половині дня. Тим, хто прагне до максимально насиченому спілкуванню з носіями мови, краще жити в родині - місцеві жителі, які уклали контракт зі школою, приймають іноземних студентів у себе вдома. Тим же, хто в першу чергу цінує спілкування з однолітками, більше підійде резиденція. Тут треба зазначити, що резиденція - це не просто тип проживання, а, скоріше, стиль життя, при якому студент ні на хвилину не залишається один. Навколо - однолітки з інших країн, з якими він разом сидить на заняттях, їздить на екскурсії, плаває в басейні і веселиться на дискотеці. І не потрібно все кидати в найцікавіший момент і відправлятися вечеряти «в сім'ю». На жаль, не у всіх хороших шкіл для дорослих є хороші резиденції.
Кембридж, Бостон, Лондон і Мюнхен підійдуть для дорослих ділових людей з серйозними вимогами як до інтенсивності і якості навчання, так і до сервісу і оточенню. Зазвичай «студенти віком» віддаю перевагу короткі, але дуже інтенсивні курси, бажано «один на один» з викладачем.

ціни:

Якщо говорити про вартість програм в різних країнах, то все «освітні» напряму можна розділити (звичайно, дуже умовно) на три групи - дорогі, прийнятні за ціною і економічні. До першої групи належать Великобританія, Канада і Швейцарія. Крім загального рівня життя в країні, висока ціна їх програм обумовлена ​​розміщенням в дорогих школах-пансіонах або університетах, можливостями займатися спортом з професійними тренерами, обширною екскурсійною програмою і, не в останню чергу, престижністю навчальних закладів. До другої групи можна віднести Францію, Італію, США, Австралію і Нову Зеландію (останні три - за умови тривалого навчання). Ну і, нарешті, «економічні» країни: Німеччина, Ірландія, Іспанія і Мальта. Остання - явний лідер серед недорогих програм.

Куди відправитися:

У цьому питанні вибір може бути обмежений лише фантазією і, зрозуміло, фінансовими можливостями майбутнього студента: в наші дні вищу освіту можна отримати практично в будь-якій країні світу. Найбільшою популярністю користуються Великобританія, Німеччина і Швейцарія. Якщо вийти за межі Європи, то обов'язково варто згадати США, Канаду, Австралію і Нову Зеландію. Дипломи ВНЗ цих країн також визнаються у всьому світі, а за ціною при цьому обійдуться помітно дешевше, ніж в тій же Англії. У країнах неангломовною Європи (Німеччини, Франції, Італії, Іспанії та інших) можливе навчання в державних ВНЗ на мові країни, причому освіту в цьому випадку буде практично безкоштовним - або ж обійдеться дуже недорого. Крім того, в цих країнах існують і приватні університети, які пропонують освітні програми як на мові країни, так і на англійській.
Якщо говорити про «спеціалізації» країн, то Великобританія заслужено вважається одним з лідерів в гуманітарних науках, мистецтві і дизайні, соціальних науках і медицині. Італія славиться підготовкою дизайнерів, а ось до Швейцарії краще відправитися тим студентам, які мріють пов'язати своє життя з готельним господарством і ресторанним бізнесом. «Неєвропейські» країни (США, Канада, Австралія, Нова Зеландія) зазвичай залучають можливістю після закінчення вузу залишитися там працювати з перспективою ПМЖ.

Державний або приватний ВНЗ ?:

Вступити в приватний університет, як правило, дещо простіше, в основному через більш низького конкурсу. Пов'язано це з тим, що для громадян Євросоюзу навчання в державних ВНЗ коштує набагато менше, ніж для іноземних студентів. Відповідно, переважна більшість європейців прагне потрапити саме в державний ВНЗ. У приватному ж університеті вартість навчання для них і для нас однакова - звідси і менший конкурс. Разом з тим багато державні інститути, наприклад, Великобританії виділяють певну квоту місць для іноземців, так що наші абітурієнти в цьому випадку змагаються не з європейцями, а з іншими іноземними надходять. За великим рахунком, складність надходження в той чи інший ВНЗ залежить навіть не від того, приватний він чи державний, а від його рейтингу і престижу. Правда, більшість рейтингових місць все ж зайнято великими державними університетами.

Витрати на освіту:

До найбільш «бюджетним» напрямками можна віднести Угорщину - там навчання в приватному університеті буде коштувати від 5000 USD в рік. Далі слідують Мальта і Чехія, за диплом в цих країнах студентам доведеться викласти від 5000 EUR в рік. Наступна група - Австралія, Канада, Нова Зеландія і США, вартість освіти з цих країнах - від 10 000-13 000 USD за рік навчання. Ну а річне навчання в європейському ВНЗ (Англія, Німеччина, Греція, Іспанія, Італія, Франція, Швейцарія) виллється суму від 8000-10 000 EUR.
Крім безпосередньо вартості навчання, не варто забувати і про витрати студента на проживання та харчування, які також можна сміливо приплюсувати в загальній вартості освіти. Залежно від потреб студіозуса і, безумовно, країни ця сума становить від 5000 USD за академічний рік.

Мовні курси:

Стандартний курс: 15-20 уроків на тиждень, проводиться на різних рівнях. Мета- дати студентам граматичні структури англійської мови, достатній словниковий запас і, найважливіше, забезпечити практичне використання отриманих знань в щоденних побутових ситуаціях.
Інтенсивний курс: для людей з різним рівнем підготовки, починаючи з елементарного і закінчуючи високим. Для кожного рівня-своя програма. Він розрахований на серйозних абітурієнтів, які хочуть добитися реального прогресу у вивченні мови і готові докласти до цього максимум зусиль. Звичайна інтенсивність занять - 25-30 уроків на тиждень, тривалість - від двох тижнів. На заняттях відбувається вдосконалення знань граматики і розширення словникового запасу як письмовій, так і розмовної мови, активна постановка правильної вимови. Вводяться спеціальні уроки і вправи для розвитку здібностей застосування мови, на розуміння усного мовлення, а також розмовна практика, читання і письмо.
Сверхинтенсивний курс: для студентів середнього та високого рівнів знання мови. Це глибокий оглядовий курс для тих, хто хоче досягти найкращих результатів в стислі терміни. Як правило, заняття проводяться індивідуально або в міні-групах (3-6 чоловік) з інтенсивністю 40 уроків на тиждень. Курс триває 2-4 тижні.

- Якщо говорити про вартість програм в різних країнах, то все «освітні» напряму можна розділити (звичайно, дуже умовно) на три групи - дорогі, прийнятні за ціною і економічні.
- Спеціалізовані курси створені для різних категорій професійних працівників, яким за родом діяльності потрібне глибоке знання англійської мови. Вартість таких курсів вище, ніж курсів загальної англійської мови, а й підхід до обученію- більш індивідуальний, а програми занять - більш серйозні і напружені. Число займаються в групі - до 6 чоловік, заняття мовою - 15-40 годин на тиждень.
- Курс ділової англійської мови-не тільки поповнення словникового запасу в області бізнесу, розвиток розмовного та письмового англійської з акцентом на бізнес-тематику. Це практичні заняття, на яких студенти опановують навички виступу перед аудиторією, навчаються веденню ділових зустрічей і переговорів по телефону, стратегії презентацій, освоюють спеціальну лексику. Для початку навчання на таких курсах рівень англійської мови повинен бути вище середнього. Вік студентів зазвичай - з 21 року, але є школи, які приймають і з 18 років.
- Канікулярні курси для дітей, підлітків та студентів різних рівнів підготовки. У кожній мовній школі є кілька вікових груп, що дозволяє дітям вчитися серед своїх однолітків, відчуваючи себе комфортно і в класі, і під час відпочинку. Курс розрахований на тих студентів, які хочуть об'єднати серйозне вивчення мови з екскурсіями, культурної і розважальною програмою. Длітельность- не менше двох тижнів, навчальне навантаження, як правило - 15-20 годин на тиждень.
- Сімейні курси дозволяють відпочити всією сім'єю під час відпустки, поєднавши відпочинок з вивченням англійської мови. Діти відвідують заняття мовою в молодіжних групах, а їх батьки-в групах для дорослих (або взагалі тільки відпочивають). Розважальні програми для дітей і дорослих організовані окремо. Тривалість - від двох тижнів, інтенсивність занять - від 15 до 25 годин на тиждень.

Що потрібно пам'ятати:

- Навчання. Основні параметри - програма навчання, тривалість та інтенсивність курсу. Більшість університетів вимагає оплату відразу за весь рік навчання, деякі дозволяють платити по семестрах.
- Проживання. Найчастіше це сім'я, яка приймає або гуртожиток. Деякі студенти вважають за краще жити в більш комфортних умовах і вибирають готелі або знімають квартиру. Важливий момент, який необхідно враховувати: країни Шенгенської угоди вимагають підтвердження оплаченої броні проживання на весь період запитуваної візи, а для інших країн можна заздалегідь оплатити тільки навчання і проживання на перший час, і вже згодом помісячно оплачувати проживання на місці.
Медична страховка. Для довгострокових програм рекомендується оформляти місцеву страховку через школу. Страховка також повинна оплачуватись заздалегідь. Іноземні студенти, які навчаються в Великобританії більше 6 місяців, можуть користуватися державною системою охорони здоров'я безкоштовно, тому їм страховка не потрібна.
- Опікунство (для неповнолітніх). Питання опікунства - деталь важлива: в будь-якій країні студент до 18 років зобов'язаний мати опікуна. Десь ці функції бере на себе співробітник школи, а десь питання вирішується за допомогою спеціалізованих компаній. У будь-якому випадку це пов'язано з додатковими витратами.
- Трансфер. Це компонент не є обов'язковим і замовляється тільки за бажанням.
- Авіаквитки. Студентам, які відправляються на тривале навчання, можна купувати авіаквиток тільки в один кінець - видачу візи це не завадить.

Державний або приватний ВНЗ ?