Полезные материалы

ЛГБТ, азіати і політика Прем'єр-ліги: чому футбол в Англії вже не той

  1. ЛГБТ
  2. Високі ціни на квитки
  3. Продажність клубів і Прем'єр-ліги
  4. недоцільність правил
  5. «Зараз Лукаку коштував би 150 мільйонів. Неймар змінила все ». Ексклюзивне інтерв'ю Жозе Моурінью

Прочитавши заголовок, багато хто подумає, що це назва нової серії South Park. Повірте - навіть творцям найкрутішого мульта не вистачить фантазії на весь бред, який твориться в умах босів АПЛ.

З моменту заснування Прем'єр-ліги футбол в Англії був еталоном мужності, сили духу і неймовірною харизми. Рой Кін ламав ногу Холланду зі словами «отримуй, сука», про що він пізніше зізнався в автобіографії; фанати розносили паби і ламали столи об голови опонентів.

Здавалося, що це підвалини і інакше бути не може. Така суворість футболу на туманному Альбіоні. Але час показує зворотне. Футбол в Англії як чоловічий вид спорту зживає себе. Ось кілька причин, чому англійський футбол вже не той.

ЛГБТ

Головна причина руйнування унікальності англійського футболу - ЛГБТ. «Челсі» став першою командою в Англії, створила фан-групу для геїв і лесбіянок. «Наша мета - зробити так, щоб представники ЛГБТ-спільнот відчували себе бажаними гостями на стадіоні», - сказав лідер новоспеченої групи Ед Коннелл.

Правда, при цьому не уточнив, що малося на увазі під «бажаними гостями». Але що б це могло означати? Він хоче, щоб геїв і лесбіянок чекали на стадіоні? Щоб для них виділяли особливі місця і зробили вхід вільним? Вони тільки вийшли з маси і вважають себе особливими.

Прочитавши заголовок, багато хто подумає, що це назва нової серії South Park

Ви можете уявити, щоб в Росії така ж угрупування педиков була створена у будь-якого клубу РФПЛ? Який резонанс був би викликаний. Можливо, їх лідера не було б уже в живих. Але в Англії це стає нормою. Видання republicofmancunia. com підрахувало, що в Великобританії проживає близько 2% людей нетрадиційної орієнтації.

Застосувавши дану інформацію до Прем'єр-лізі, ми отримаємо 14 геїв на приблизно 700 гравців. Але ніхто з них не зробив камінг-аут і, більш того, напевно, не зробить. Приклад цього - біографія Джастіна Фашану, який зізнався у своїй нетрадиційній орієнтації суспільству, а через кілька років після цього покінчив життя самогубством.

Прем'єр-ліга стала більш відкрита до ЛГБТ. Приклад - акція на честь підтримки геїв і лесбіянок у вигляді райдужних шнурків і капітанських пов'язок. Мета цієї акції, за словами керівництва Прем'єр-ліги, - підтримати єдність в спорті незалежно від орієнтації, кольору шкіри і статі. Сумнівне рішення, якщо чесно.

Якщо ви ще не зрозуміли, наскільки англійський футбол відійшов від колишніх рамок, то ось інший факт: «Манчестер Юнайтед» став першим англійським клубом, який офіційно співпрацює з благодійним фондом ЛГБТ-спільноти «Snonewall». Таким чином, з березня 2017 року «Манчестер Юнайтед» став на захист ЛГБТ. Футбол захищає ЛГБТ - ну хіба це не противно?

Високі ціни на квитки

Вартість найдешевших абонементів на сезон

Чому футбол - один з найпопулярніших видів спорту в Англії? Відповідь проста - він найдоступніший. Колись після роботи звичайні мужики, представники робочого класу, йшли на футбол. Іноді брали з собою дітей, і так зароджувалися цілі футбольні династії.

В наш час англійська футбол стає розвагою для багатіїв. Наприклад, найдешевший квиток на домашній матч «Манчестер Юнайтед» у Прем'єр-лізі коштує 28 фунтів (2100 рублів). За такі гроші ви отримаєте місце прямо за воротами на трибуні «Стретфорд Енд» або на протилежній «Іст-Енд». Сезонний абонемент на ці ж місця буде коштувати 532 фунта (40 000 рублів). Для порівняння, сезонний абонемент ЦСКА на сектор До 218, який знаходиться приблизно за тренерською лавкою, буде коштувати 146 фунтів (11 000 рублів).

Факт дорожнечу квитків не був би такою проблемою, якби не випливають з нього наслідки - купа туристів-операторів на матчах. Це перетворюється в шоу. Багато британські вболівальники «червоних дияволів» не можуть собі дозволити сходити на футбол, однак азіати мають кошти, щоб зайняти місце в перших рядах.

Продажність клубів і Прем'єр-ліги

В останні роки деякі клуби Прем'єр-ліги нагадують повій: готові за гроші знятися в рекламі будь-якого шлаку або згадати на формі збиткового спонсора. Так, з сезону 2017/2018 на рукавах футболок «Манчестер Юнайтед» з'явилася реклама сайту для знайомств «Tinder».

Засуджувати команди за співпрацю з тим чи іншим спонсором нерозумно, але задатися питанням «а чому саме цей спонсор?» Буде цікаво. І дізнавшись, що «Tinder» за один сезон заплатить «Манчестер Юнайтед» 13,4 млн євро, можна все зрозуміти. Але чи варто клеїти на рукава бренд сайту знайомств і виглядати безглуздо, щоб отримати майже 13,4 млн євро?

Говорячи про продажність Прем'єр-ліги, можна згадати два факти: з сезону 2016/2017 Кубок Англії був перейменований в Кубок футбольної асоціації «Emirates», а Кубок англійської ліги з того ж сезону став «Carabao Cup». Бренд енергетичних напоїв за сезон відстібає АПЛ 6 млн євро (контракт на три роки з сумою 18 млн євро), а авіаперевізник з ОАЕ за такий же термін сумарно заплатив 30 млн. А далі буде той, хто більше заплатить.

Кубок презервативів? Хто знає.

недоцільність правил

У минулому сезоні Жозе Моурінью був двічі вилучений за нешкідливі вчинки. У матчі проти «Вест Хема» у португальця здали нерви, і він просто штовхнув пляшку, що стояла поруч. Як підсумок - дискваліфікація на один матч за неспортивну поведінку.

Конте носиться по технічній зоні, застосовує фізичну силу до співробітників свого штабу, але це ніяк не карається, хоча ці інциденти цілком можливо віднести до такого ж «неспортивну поведінку». Незрозуміло, де ця грань: що можна, а що не можна.

Те саме видалення Жозе

Недоцільні і вироки Прем'єр-ліги після матчів. Наприклад, коли суддя не помітив порушення в грі, а після суддівських зборів цей фол стає покараним. Так було не раз з Феллайні, іноді - за випадкові порушення. Якщо рефері не побачив порушення, то його не було. Нелогічно застосовувати санкції після інциденту. Це так само безглуздо, як було б визнавати, що гол у минулому матчі був забитий не за правилами, і, вичитавши його, вважати підсумковий рахунок.

Все це позбавляє футбол англійська мужності. У нього поступово зменшуються яйця, а незабаром він і зовсім може стати кастрованим. Таким же, як іспанська Ла Ліга, в якій футбол - це просто бізнес.

Читайте також

«Зараз Лукаку коштував би 150 мільйонів. Неймар змінила все ». Ексклюзивне інтерв'ю Жозе Моурінью

Португалець в ексклюзивному інтерв'ю для The Times розповідає Оліверу Кею про успіх «Манчестер Юнайтед» на трансферному ринку і про те, чому він потребує трофеї.

Але що б це могло означати?
Він хоче, щоб геїв і лесбіянок чекали на стадіоні?
Щоб для них виділяли особливі місця і зробили вхід вільним?
Ви можете уявити, щоб в Росії така ж угрупування педиков була створена у будь-якого клубу РФПЛ?
Футбол захищає ЛГБТ - ну хіба це не противно?
Засуджувати команди за співпрацю з тим чи іншим спонсором нерозумно, але задатися питанням «а чому саме цей спонсор?
Але чи варто клеїти на рукава бренд сайту знайомств і виглядати безглуздо, щоб отримати майже 13,4 млн євро?
Кубок презервативів?