Страшна Англія, беззуба Польща, ефективний Григорчук. Головні новини за 24 червня ᐉ UA-Футбол

UA-Футбол зібрав для вас найважливіші та найцікавіші новини за неділю, 24 червня

У другому матчі другого туру групи G збірна Англії легко розгромила збірну Панами. Після першого тайму рахунок вже був 5: 0. Дублем з пенальті відзначився Кейн, дубль після стандартів оформив Стоунз, ще одного разу забив Лингард. Після перерви Кейн підправив удар Лофтус-Чика, зробивши рахунок 6: 0. І тільки під кінець матчу Балою забив історичний для Панами перший гол на Чемпіонаті світу. Після двох турів у Англії та Бельгії по шість очок з різницею 8: 2. Хто на якому місці завершить груповий етап, визначить очна зустріч.

У групі Н спочатку на поле вийшли команди, які здобули перемоги в першому турі. Лідер Сенегалу Садіо Мане відкрив рахунок, але ще до перерви Інуї Такасі вирівняв становище. В середині другого тайму африканці знову вийшли вперед - на цей раз забив Мамаду Ваг, але азіати знову змогли відігратися - похибкою воротаря скористався Кейсуке Хонда.

Головним невдахою групи Н і, можливо, всього турніру (на цьому етапі) стала збірна Польщі. Кадру програла другий свій матч і вже "гарантувала" собі останнє місце. Колумбія зробила висновки після поразки від Японії і зіграла набагато ефективніше. Міна забив першим, Фалькао закріпив перевагу в середину другого тайму, а на 75-й хвилині Куадрадо оформив розгром. В останньому турі Колумбія зіграє з Сенегалом, а Японія спробує вийти в плей-офф, не програвши Польщі.

Ласі на гучні імена турецькі гранди звернули увагу на Андрія Ярмоленка, якого, за версією німецьких ЗМІ, дортмундська "Боруссія" планує продати. Інтерес до персони українського вінгера проявляє "Фенербахче". Буквально напередодні повідомлялося, що можливість трансферу вивчає "Евертон". Варто додати, що "Боруссія" заплатила за Ярмоленко 25 млн євро.

У чемпіонаті Казахстану відбувся центральний матч - "Астана", яку очолює Роман Григорчук, грала на виїзді з головним конкурентом "Кайратом". Команда українського фахівця проявила характер - пропустивши першою, "Астана" відігралася, а перед самим свистком вирвала перемогу. Тепер відрив столичної команди від "Кайрата" становить вісім очок, але алмаатінці мають дві гри в запасі.