Україна почала відбір на ЧС-2014 виїзної нічиєї з фаворитом

1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

12 вересня 2012, 00:01 Переглядів: 12 вересня 2012, 00:01 Переглядів:   Англійці змогли забити лише з пенальті

Англійці змогли забити лише з пенальті. Фото AFP.

Напередодні головний тренер нашої команди Олег Блохін пообіцяв "зіграти як" Барселона ", по суті, без форвардів. Не від хорошого життя - в Лондон полетіло лише два номінальних нападників, Девіч і Зозуля, кожен з яких не є самодостатнім атакуючим наконечником і дуже залежимо від підтримки півзахисту. Вона у нас, втім, як і у каталонського суперклубу, є найсильнішою лінією. Ще в Києві Блохін обмовився, що з нинішнім підбором націлених на атаку гравців збірна просто не зможе грати від оборони. При цьому і тренер, і гравці, і фахівці, дружно говорили, що нічия влаштує, глав е не програти.

Почали наші без остраху перед писаним фаворитом, яка часто заважала українцям в матчах з грандами. Активним справа був Гусєв, який підтягнув свою форму, і відразу створив два гострих моменти. Наш фан-сектор на незаповнення до кінця "Уемблі" виповнився оптимізму. Українські британці ще перед грою на Траффальгарской площі, одягнені в шаровари і вишиванки, танцювали гопак та стрибали зі словами: "Хто НЕ скачи, тієї москаль ". А тут і правда" Барселона "з перших хвилин, мережива на англійській половині від Гусєва, Коноплянки, Ярмоленка! При всіх втратах Англії такого початку ніхто не очікував.

Остудив нас на 11-й хвилині Дефо, який якось дуже легко змістився в центр і вколотив м'яч у сітку воріт Пятова. Але тепер доля діями турецького рефері Чакира повернула нам боржок за угорця Кашшаї, який на Євро не побачив гол Девіча. Чакир-то побачив, як Дефо в боротьбі відмахнувся від Ярмоленка. Тут же ми мало не забили. Ротань клав м'яч в кут, але отримав подвійний блок від Харта і захисника. Про, травень рік!

Збірна, яка залишилася без Шевченка і Вороніна, виглядало, свіжо і солідно. Ззаду не без "пожеж", один Клеверлі міг до перерви забивати тричі. Але попереду нагніталася гострота, м'яч добре тримався і рухався, фланги бігли. А гол трапився дивний! Атака почалася зупинкою м'яча Ярмоленко "п'ятою точкою", а закінчилася обвідним ударом Коноплянки в "дев'ятку"! 1: 0 на нашу - і добре, що дніпрянин на Євро був в лідерах по ударам мимо.

У перерві "Уемблі" вітав британських медалістів Ігор-2012, а перед виходом команд трибуни заспівали God Save the Queen. І Британія врятувалася.

Після перерви українці перейшли на гру від оборони. Вибігли в пару контратак - не забили ... Чим ближче до кінця тим більше думок про своїх тилах. Уелбек - в штангу! 85-я хвилина, англійські вболівальники потягнулися до виходу ... Рано. Уелбек заряджає ще раз і потрапляє в руку Хачеріді. Лемпард з "точки" нещадний - 1: 1. Після цього Джеррард пішов за другу жовту, а у нас на заміну вийшов Девіч. Але нічого вже не змінилося. Українці везуть з "Уемблі" нічию, яка до матчу здавалася за щастя , А по такій грі стала образливою втратою двох очок. Хоча Блохін з фінальним свистком переможно здійняв руки вгору.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Україна почала відбір на ЧС-2014 виїзної нічиєї з фаворитом". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"