Україна "всуху" обіграла Сан-Марино, а Англія - ​​Польщу (ФОТО)

Як і очікувалося, збірна України в заключному матчі групового етапу розгромила в гостях аматорів з Сан-Марино, але залишилася на другому місці в групі, оскільки команда Польщі, також цілком передбачувано, не змогла відібрати очки у англійців на "Уемблі".

Сан-Марино - Україна - 0: 8

Голи: Селезньов, 13 (з пенальті), 19, Девіч, 15, 51, 58 (з пенальті), Ярмоленко, 55, Безус, 65, Мандзюк, 90.

Сан-Марино: А.Сімончіні, Ф.Вітайолі, Алессандро Делла Валле, Д.Сімончіні, Палацці, Берретта (Алекс Делла Валле, 60), Баттістіні, Червелліні, К.Валентіні (Бенедетті, 74), М.Вітайолі, Д. Рінальді.

Україна: П'ятов, Гусєв, Кучер, Мандзюк, Шевчук, Тимощук, Ротань, Ярмоленко (Федецький, 66), Коноплянка (Морозюк, 77), Селезньов (Безус, 64), Девіч.

Вилучення: Палацці, 56 (фол останньої надії), Алессандро Делла Валле, 90 (друге попередження).

Результат цього матчу не викликав сумнівів у будь-якої тверезомислячої людини: не виграти у суперника, який дев'ять попередніх поєдинків "відбору" продув начисто із загальною різницею м'ячів 1-46, "жовто-сині" могли хіба що, якби взагалі не вийшли на поле.

Головним завданням було перемогти "акуратно", оскільки відразу дев'ять футболістів нашої команди "висіли" на жовтих картках. Едмара, Ракицького, Морозюка і Федецького Михайло Фоменко залишив в запасі, але Ротань, Гусєв, Девіч, Тимощук і Селезньов вступили в гру зі старту і повинні були проявляти обережність. Ну і, звичайно ж, можна напевно стверджувати, що "ногами" наші гравці і тренерський штаб були на стадіоні "Олімпіко" в Серравалле, а думками - на лондонському "Уемблі", де в матчі Англія - ​​Польща справді вирішувалася доля першого місця в групі .

Що, власне, необхідно було українцям в Сан-Марино? Для початку хоча б забити два м'ячі, щоб убезпечити себе від будь-яких випадковостей. І з цією програмою-мінімум підопічні Михайла Фоменка впоралися вже до 15-й хвилині: спочатку Девіч заробив пенальті, а Селезньов його реалізував, а потім вже сам Марко використав вихід один на один, організований йому Ярмоленко.

І з цією програмою-мінімум підопічні Михайла Фоменка впоралися вже до 15-й хвилині: спочатку Девіч заробив пенальті, а Селезньов його реалізував, а потім вже сам Марко використав вихід один на один, організований йому Ярмоленко

А коли Селезньов на 19-й хвилині головою відправив м'яч у сітку після навісу зі штрафного Ротаня, на перший план вийшла вже мета поберегти ноги. Тому що господарі грали дуже жорстко, часто небезпечними фолами заповнюючи брак майстерності.

Тому що господарі грали дуже жорстко, часто небезпечними фолами заповнюючи брак майстерності

З цим гості, в принципі, впоралися, причому, навіть діючи в "полегшеному" режимі, до перерви не використали ще пару-трійку відмінних моментів. І все ж неприємності в першому таймі уникнути не вдалося, хоча українці до неї і не причетні: на 42-й хвилині Уейн Руні в Лондоні забив "кадрі". Це був гол "в роздягальню" саме нашій команді - полякам-то від цього вже не стало ні холодно, ні жарко.

Це був гол в роздягальню саме нашій команді - полякам-то від цього вже не стало ні холодно, ні жарко

У другому таймі "жовто-сині", абсолютно не напружуючись, менш ніж за чверть години поклали ще "трійку". При цьому двома гольовими передачами відзначився захисник "Шахтаря" Шевчук, спочатку точно навісив на голову Девіча, а потім викотив м'яч під удар Ярмоленка. Після чого Марко знову заробив пенальті, та ще й з фолом останньої надії у Палацці, і на цей раз сам виконав "вирок". А на 60-й хвилині форвард "Металіста" відзначився ще й гольовою передачею, дозволивши відзначитися який щойно вийшов на поле Безуса. Мандзюк на 89-й хвилині довів рахунок до 8: 0, однак ця подія вже мало кого цікавило - за хвилину до цього з Лондона надійшло повідомлення, що Джеррард забив другий м'яч полякам, а значить, доля першого місця в групі була вирішена не в нашу користь.

Мандзюк на 89-й хвилині довів рахунок до 8: 0, однак ця подія вже мало кого цікавило - за хвилину до цього з Лондона надійшло повідомлення, що Джеррард забив другий м'яч полякам, а значить, доля першого місця в групі була вирішена не в нашу користь

Отже, збірна України вийшла в плей-офф разом з командами Хорватії, Швеції, Румунії, Ісландії, Португалії, Греції та Франції. Ці збірні будуть розподілені на "сіяних" і "несіяних" відповідно до свіжим рейтингом ФІФА, який вийде завтра, а жеребкування пройде в Цюріху 21 жовтня.

Теги: Україна , Донбас , Футбол , Польща , Сан-Марино , Англія , ЧС 2014

Що, власне, необхідно було українцям в Сан-Марино?