Відеоогляд матчу, або Як Сейдахмет допоміг «Уфі» перемогти «Анжи»

• повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка
  • 6

Sports.kz представляє Вашій увазі відеоогляд матчу 22-го туру чемпіонату Росії «Уфа» - «Анжи» (3: 2).
У цій зустрічі відбувся дебют казахстанського форварда Еркебулана Сейдахмета - він з'явився на полі на 46-й хвилині, взяв безпосередню участь в двох гольових атаках, отримав жовту картку і був замінений на 88-й хвилині - головний тренер «Уфи» Сергій Семак вирішив випустити захисника і утримати переможний рахунок. Матч завершився перемогою «Уфи» - 3: 2. У господарів забили Олексій Нікітін (57-я хвилина), Іван Пауревіч (65-я) і Боян Йокич (67-я), а в складі «Анжи» результативними ударами відзначилися Хуан Едуардо Лескано (64-я) і Володимир Полуяхтов (81 -я).
«Уфа» набрала 31 очко і залишилася на шостому місці в турнірній таблиці чемпіонату Росії. 17 березня підопічні Сергія Семака в гостях зіграють з «Краснодаром».