Аргентина і Ісландія зіграли внічию в матчі першого туру ЧС-2018

Матч завершився з рахунком 1: 1. Гра проходила в Москві на стадіоні «Спартак» при повному аншлагу Матч завершився з рахунком 1: 1

Гравець збірної Ісландії Рюрик Гісласон і гравець збірної Аргентини Едуардо Сальвіо на матчі в Москві 16 червня 2018 року. Фото: Albert Gea / Reuters

Матч першого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу між збірними Аргентини та Ісландії завершився внічию 1: 1. Зустріч групи D відбулася в Москві на стадіоні «Спартак» при повних трибунах, повідомляє «Інтерфакс» .

Рахунок на 19-й хвилині відкрив аргентинський нападник Серхіо Агуеро. Цей гол став для 30-річного нападника першим на чемпіонатах світу. На трьох світових першостях форвард провів дев'ять матчів.

На 23-й хвилині Альфред Фіннбогасон зрівняв рахунок. На 63-й хвилині суддя Шимон Марчіняк призначив пенальті у ворота збірної Ісландії, але капітан аргентинської команди Ліонель Мессі не зміг забити 11-метровий, воротар ісландців Ханнес Халльдоурссон відбив удар.