Футболіст побив арбітра в матчі чемпіонату Аргентини

1. Орфографічна помилка в тексті:

19 грудня 2018, 16:35 Переглядів: 19 грудня 2018, 16:35 Переглядів:   Побитий арбітр

Побитий арбітр.

Аргентинський суддя Габріель Кортінес з жахом згадуватиме події, що відбулися з ним на минулих вихідних. Кортінес обслуговував фінальний матч регіонального турніру в провінції Місьйонес між клубами "Мітер" і "Спортинг".

В кінці другого тайму при рахунку - 3: 1 на користь "Мітера" суддя показав другу жовту картку гравцеві "Спортинга" Матіасу Бенітесу. Одноклубнику Бенітеса Луїсу Анхеля Антунеш так не сподобалося рішення арбітра, що він накинувся на суддю з кулаками. Після пари ударів Кортінес виявився лежачим на газоні без свідомості, а з рота у нього виступала кров. На місце подій відразу викликали швидку, але машина з медиками прибула на стадіон лише через 50 хвилин. Кортінес повантажили на носилки і повезли в найближчу лікарню, де пізніше суддя прийшов до тями. Зараз його здоров'ю нічого не загрожує.

"Я подивився на годинник, залишалося грати близько півтори хвилини (в результаті матч так і не дограли). А потім я отримав удар, після якого знепритомнів. При цьому я був задоволений тим, як працював на матчі", - сказав виписаний з лікарні Кортінес.

Варто відзначити, що Антунеш, після того, як він побив арбітра, був доставлений в поліцейську дільницю, звідки через кілька годин відпустили.

Раніше ми писали, що у Львівській області футболіст побив арбітра .