Телеканал Інтер побив ефірний рекорд, показавши матч Росії з Іспанією

трансляція матчу між збірними Росії та Іспанії на телеканалі "Інтер" зібрала найвищу частку серед усіх трансляцій з початку чемпіонату світу з футболу. Частка матчу за аудиторією 18+ в Україні склала 23,1%, а в містах з населенням понад 50 тис. - 25,5%. Матч дивилися 4,4 мільйонів чоловік в Україні.

Про це повідомляє прес-служба телеканалу "Інтер".

За аудиторією 18-54 у великих містах частка трансляції склала 21,7%. Матч Іспанія - Росія, який закінчився сенсаційною перемогою господарів поля, став беззаперечним лідером свого слоту за всіма трьома аудиторіями.

Футбольний поєдинок між збірними Росії та Іспанії до останнього тримав в напрузі вболівальників обох команд. Рахунок гри був відкритий автоголом російської збірної вже на 11-й хвилині. Від несподіванки весь вісімдесятитисячним московський стадіон "Лужники" замовк на кілька миттєвостей.

На 40-й хвилині м'яч потрапив в руку Жерару Піке - суддя призначив пенальті. Гол у ворота іспанців реалізував Артем Дзюба, тим самим зрівнявши рахунок матчу. В основний час, як і за два додаткових екстра-тайми по 15 хвилин, переможця визначити так і не вдалося. З результатом 3: 4 в серії післяматчевих пенальті збірна Росії вперше в своїй історії пройшла в 1/4 фіналу чемпіонату світу з футболу.

З результатом 3: 4 в серії післяматчевих пенальті збірна Росії вперше в своїй історії пройшла в 1/4 фіналу чемпіонату світу з футболу

Другий матч недільного дня між збірними Хорватії та Данії також лідирував у своєму слоті. Його частка за аудиторією 18+ в Україні склала 17,0%, у великих містах - 19,8%. За аудиторією 18-54 у великих містах трансляція пройшла з часткою 17,6%.

Цей поєдинок був не менше драматичним і видовищним. Не встиг пролунати стартовий свисток, як Данія відкрила рахунок, забивши гол у хорватські ворота. Це найшвидший гол на ЧС-2018. Але вже на 4-й хвилині хорват Маріо Манджукич, скориставшись нерозторопністю датчан у своїх воріт, забив гол і зрівняв рахунок. Подальшу долю збірних на мундіалі визначили пенальті. У післяматчевій лотереї скандинавам не вистачило везіння. Обидва воротаря грали блискуче: датський голкіпер відбив два удари, але його хорватський колега взяв три, тим самим подарувавши своїй команді місце в чвертьфіналі.

Після футбольних трансляцій глядачі залишилися на "Велику гру". Після матчу Іспанія - Росія частка програми за аудиторією 18+ в Україні склала 10,7%, у великих містах - 12,8, а серед глядачів 18-54 у великих містах - 10,7%. Нічний випуск програми після гри Хорватія - Данія зібрав частку за аудиторією 18+ (Україна) 8,6%, серед глядачів 18+ ​​(50+) - 9,9%, а за аудиторією 18-54 (50+) - 9,7 %.

Трансляції футбольних матчів і "Велику гру" на телеканалі "Інтер" подивилися 6,5 млн чоловік в Україні. За аудиторією 18-54 (50тис. +) "Інтер" став лідером дня на українському телеринку з часткою 13,0%.

Росія-Хорватія онлайн 7 липня дивитися можна на телеканалі "Інтер". Початок матчу о 21: 00.Напомнім, Нацрада, оточений радикалами, переніс засідання щодо позбавлення "Інтера" ліцензії .

Також "Країна" писала, що концерт до Дня Перемоги на "Інтері" зібрав найбільшу (чверть всієї дорослої аудиторії країни) частку глядачів серед всіх телеканалів.