Привів Усіку половину Манчестера: топ-подій українців в Європі - українці за кордоном - українці за кордоном - Усик Білями - бій Усика - Усик переміг білизни - Олександр Зінченко - Лунін дебютував - чемпіонат Іспанії - чемпіонат Англії - чемпіонат Бельгії - новини футболу - футбол - бокс - останні новини футболу

Перед міжнародними матчами збірних і приїздом в національну команду, українські легіонери "зачохлили гармати" і в минулий уїк-енд залишив поза увагою голами ні в одному чемпіонаті. Проте, склавши руки українці не сиділи - в Бельгії та Греції наші боролися один проти одного і роздавали ефектні передачі, в Іспанії відбувся такий бажаний дебют, а в Англії всі сили пішли на бокс.

Зінченко також приклався до перемоги Усика

Для Олександра Зінченка в Манчестері суботу видалася не такою, як зазвичай - в цей уїк-енд на "Манчестер Арені" бій проводив український боксер Олександр Усик, і тезка з "Ман Сіті" відразу на декількох фронтах підтримував нашого чемпіона.

Спочатку Зінченко зустрівся з Усиком в готелі Манчестера і після теплого розмови побажав Олександру удачі в бою з Тоні Білями (попутно подарувавши боксеру іменну футболку "Ман Сіті"). За словами футболіста, за Усика в той день боліла чи не половина гравців "Манчестер Сіті".

Два Олександра - Зінченко (ліворуч) і Усик

instagram.com/zinchenko_96

А потім Зінченко занурився в атмосферу бою вже разом з українськими вболівальниками Усика і провів з ними півдня в фан-зоні бою. Футболіст став ключовою фігурою на зустрічі в українському центрі Манчестера "Дніпро", а пізніше і пограв з дітьми.

Незважаючи на юні роки, Зінченко показує справжній приклад любові до вболівальників і всім любителям футболу.

Лунін нарешті дебютував, нехай і через травму конкурента

Нарешті - голкіпер Андрій Лунін дебютував в чемпіонаті Іспанії! Те, чого так довго чекали вболівальники, здійснилося.

Однак дебютував Андрій явно не так, як хотілося б в ідеалі - з перших хвилин і з максимальним довірою тренера. Наставник "Леганесі" Маурісіо Пеллегріно не поспішав випускати українця в Прімері (довіривши місце в старті тільки раз, в матчі Кубка Іспанії). Але довелося.

Лунін з'явився на полі аж на 85-й хвилині матчу, так як основний воротар "Леганесі" - Іван Куельяр - отримав травму. Українець без проблем замінив колегу і допоміг "Огіркам" добути нульову нічию в матчі з "Жирона".

Але поки справи у "Леганесі", за який Лунін грає на умовах оренди з "Реала", йдуть не дуже добре - команда йде на 18-му місці (з 20-ти), в зоні вильоту, маючи лише 10 очок в 12-ти матчах .

Роздавали багато і зі смаком

Минулий уїк-енд ознаменувався для українців в Європі не голами, а результативними передачами. "На передовій" тут виступив хавбек Роман Безус, який після травми повернувся до складу бельгійського "Сент-Трюйден". Роман в матчі з "Еупеном" (4: 1) вийшов у старті і вже на 13-й хвилині видав шикарний пас на партнера (так "Сент-Трюйден" відкрив рахунок).

Також в чемпіонаті Бельгії гольовою передачею відзначився і Євген Макаренко в "Андерлехті". Макаренко зі своєю командою протистояв "Генту" наших Романа Яремчука та Ігоря Пластуна, але свято в той вечір був тільки у Макаренка - він віддав асист (що допомогло "Андерлехту" зрівняти рахунок), і в результаті святкував перемогу (2: 0).

Результативною передачею нагадав про себе ще один український півзахисник - Євген Шахов, який виступає за грецький ПАОК. Шахов також вийшов зі старту і допоміг партнерам обіграти "Панетолікс" (2: 0). У цьому матчі зіграв і ще один українець - Євген Хачеріді, але на відміну від Шахова він з'явився тільки на заміну в кінцівці поєдинку.

Коноплянка отримав по горло разом з "Шальке"

Євген Коноплянка разом з "Шальке" браво борються в Лізі чемпіонів, але в Бундеслізі ні у самого Євгена, ні у "Шальке" справи поки не йдуть.

У цьому турі Коноплянка таки з'явився на полі, тільки 5-й раз в 11-ти матчах чемпіонату. Українець отримав досить часу, на 54-й змінив форварда Марко Ута, але виявився безпорадний разом з усім "Шальке". "Кобальтові" буквально "згоріли" "Айнтрахту" 0: 3, пропустивши 3 голи в другому таймі.

Таким чином "Шальке" займає 14-у сходинку в турнірній таблиці Бундесліги, маючи в активі 10 очок. До зони вильоту - всього 2 пункту.

Підписуйся на наш Instagram ! Отримуй тільки найважливіше!