Бокс WSB: «Астана Арланса» вийшла в півфінал

10 Марта 2012 12:44 65

АСТАНА. 10 березня. КАЗИНФОРМ - Казахстанська команда "Астана Арланса" здобула перемогу у другому чвертьфінальному матчі в рамках Всесвітньої серії боксу (WSB) з рахунком 3: 2 над "Мексико Сіті Гуерерос" з Мексики, повідомляє портал sportlive.kz.

У першому поєдинку на ринг вийшли мексиканець Брауліо Авіла Хуарес і узбецький легіонер "Арланов" Рафікжон Султонов. Представник "Мексико Сіті Гуерерос" в чотирьох перших раундах здобув перемогу з мінімальною перевагою, і лише п'ятий раунд залишився за Султоновим. У підсумку ця перевага мексиканця вилилося в впевнену перемогу за очками з рахунком 3: 0, йдеться в повідомленні.
У категорії до 61 кілограма за "Арланов" на ринг вийшов Самат веж проти легіонера "Мексико Сіті Гуерерос" Хуршида Тожібаева з Узбекистану. З перших хвилин поєдинку обидва боксери почали завдавати сильних ударів один одному. Самат діяв першим номером, а Тожібаев влучно проводив контратаки. Представник Узбекистану провів цей бій дуже впевнено, не дозволяючи казахстанців потрапляти в нього, а у відповідь ловлячи на атаці, наносив точні удари в голову і корпус. У підсумку після п'яти раундів всі судді віддали перемогу мексиканцям.
У вазі до 73 кілограмів мексиканців вийшов представляти болгарський легіонер Младен Манев, а за "Арланов" лідер команди Канат Іслам, який зазнав двох поразок в попередніх боях. Канат почав бій у своєму стилі - з розумом, болгарин же вибрав, як і всі його попередні партнери по команді, тактику контратак. "Арлан" наносив точні і сильні удари, це не подобалося болгарину, який в підсумку почав діяти брудно і в одному з моментів розсік брову Ісламу. Але Канат, який провів один з найкрасивіших боїв цього дня, довів справу до перемоги і приніс перше гостьове очко "Астані Арланса".
У вазі 85 кг на ринг битися вийшли мексиканець Франциско Хав'єр Ортега і алжирський легіонер "Арланов", улюбленець казахстанської публіки, Абдельхафіда Бенчабла. Поєдинок розпочався без розвідки, і Ортега і Бенчабла пішли здобувати очки в свій залік. У підсумку всі судді були також згодні, що Бенчабла здобув впевнену перемогу.
У суперважкій ваговій категорії, як і в попередньому матчі, у мексиканців не знайшлося бійця, який би виступив в цій вазі. У підсумку - перемога "Астани Арланса", яка і вийшла в півфінал.
Тепер в півфіналі наші боксери зустрінуться з російською командою "Динамо Москва", яка в чвертьфіналі здобула дві перемоги з рахунком 5: 0 над німецькою командою "Leipzig Leopards".