Арсенал - Манчестер Юнайтед 2 грудня 2017 пряма онлайн трансляція матчу розпочнеться о 20:30 (мск) - Англія, Прем'єр-Ліга 2017/2018, 15 тур на Soccer.ru

90 + 7 'Видовищний і результативний матч видали команди на "Емірейтс", переможцями вийшли гості. "Арсенал" зіграв першим номером, команда продемонструвала видовищний і атакуючий футбол. "Манчестер Юнайтед" зіграв на результат, команда більшою мірою оборонялася і ловила суперника на контратаках. Моуріньо везе із Лондона три очки і чекає осічок від головного конкурента по таблиці - "Манчестер Сіті". Пряму текстову онлайн трансляцію матчу для вас провів Старчеус Сергій. Вболівайте за красивий футбол і до нових зустрічей на https://www.soccer.ru ! 90 + 6 'Звучить фінальний свисток, який сигналізує про закінчення зустрічі! 90 + 5 '

Тривалу і позиційну атаку проводять футболісти "Арсеналу", але нічого небезпечного з цього не виходить.

90 + 4 ' 90 + 4 '   90 + 3 ' 90 + 3 '

Класно розіграли каноніри м'яч, скинули на Ремзі, але той з п'яти метрів запустив сферу вище воріт!

90 + 2 '

Досить непросто доводиться футболістам "Арсеналу" на поле в останні хвилини, помітно, що сил вже явно не вистачає.

90 + 1 '

Класно діють флангові захисники гостей, активно відпрацьовують в обороні і підключаються до атак.

90 '

5 хвилин додає головний арбітр зустрічі до основного часу матчу.

89 '

Багато перекладів з флангу на фланг роблять футболісти "Арсеналу", намагаючись розтягнути оборону суперника.

88 ' 88 '   87 '   86 ' 87 ' 86 '

Уелбек Денні отримав по нозі в чужій штрафній і опинився на газоні, суддя не ставить пенальті.

85 ' 85 '   84 ' 84 '

Продовжують позиційно атакувати футболісти "Арсеналу", але до ударів по воротах справа доходить далеко не завжди.

83 '

Уелбек Денні пробивав головою після навісу в штрафну, м'яч полетів вище поперечини.

82 '

Класне порятунок робить Давид де Хеа, м'яч після рикошету від захисника опускався точно у ворота!

81 '

Спробували господарі прострелити в штрафну з лівого флангу, нічого небезпечного з цього не вийшло.

80 '

Гра виходить на фінішну пряму, залишилося зіграти десять хвилин плюс те, що додасть головний арбітр зустрічі.

79 '

Катають м'яч каноніри у чужій штрафній, знаходять момент для удару, але захисник гостей блокує політ м'яча.

78 '

Петро Чех поспішає своїм захисникам на допомогу, вчасно вискочив з воріт і вибив м'яч в аут.

77 ' 77 '   76 '   75 ' 76 ' 75 '

Відсоток володіння м'ячем на дану хвилину: "Арсенал" (72%), "Манчестер Юнайтед" (28%).

74 '

Обидва тренери приготували по заміні, перебудовуватися тактично будуть дві команди.

73 ' 73 '   72 '   71 ' 72 ' 71 '

Класно подавав Месут Озіл з кутового, подача вийшла різаної, але замкнути партнери не змогли.

70 '

На хороших швидкостях проходить матч, футболісти швидко переміщуються по полю, намагаються проводити різноманітні атаки.

69 '

Цікаву заміну зробив Арсен Венгер, замість півзахисника грати вийшов нападник.

68 ' 68 '   67 ' 67 '

Намагаються господарі доставити проблем обороні гостей, але поки що захисна лінія відмінно обороняється.

66 '

Месут Озіл пробивав по воротах з лінії штрафної, м'яч знайшов ногу захисника, нічого небезпечного.

65 ' 65 '   64 ' 64 '

Алексіс Санчес зряче пробивав з-за штрафного майданчика, м'яч летів у кут воріт, Де Хеа в стрибку тягне м'яч.

63 '

Погба здорово протягнув м'яч по правому флангу, увійшов у штрафну і прострілив низом вздовж воріт, Лингард Джессі замкнув на дальній штанзі!

62 ' 62 '   61 ' 61 '

Лукаку Ромелу порушує правила в атаці, не пішла сьогодні гра у Ромелу, аж надто високі швидкості для нього.

60 '

Доброю за напруженням пристрастей виходить гра, атакою на атаку відповідають один одному суперники.

59 '

Виникла пауза повинна піти на користь підопічним Моурінью Жозе, його команді необхідно перевести дух і віддихатися від пресингу канонірів.

58 '

Матіч Неманья отримав удар в голову в боротьбі за м'яч, футболістові потрібна допомога лікарів, пауза в грі.

57 ' 57 '   56 ' 56 '

Геній Давид де Хеа, воротар витягує мертвий м'яч після удару Алексіса Санчеса!

55 '

Каноніри повірили в те, що можуть найближчим часом зрівняти рахунок, на ворота гостей чиниться величезний тиск.

54 '

Дуже багато торкання м'яча і передач один одному роблять футболісти "Арсеналу" в атаці.

53 '

Месут Озіл подавав з кутового, навіс вийшов класним, але оборона МЮ впоралася.

52 '

Перспективна атака гостей закінчилася неточним пасом на підступах до чужого штрафного майданчика.

51 '

Моменти з'являються один за одним, команди не мають часу на відпочинок, доводиться багато рухатися.

50 '

В атаці у відповідь "червоні дияволи" могли забивати третій м'яч, але врятував Чех, від нього круглий влучив у штангу!

49 '

Здорово, що "Арсенал" забив гол на самому початку другого тайму, нас чекає супер другий тайм, господарі намагатимуться зрівняти рахунок. Ну а гол на рахунку Ляказетта Олександра після класного пасу від Ремзі!

48 ' 48 '   47 ' 47 '

"Манчестер Юнайтед" сідає в глибоку оборону, "Арсенал" починає розгойдувати атаку.

46 '

Другий тайм розпочався! Без замін обійшлися наставники обох команд в перерві матчу.

45 + 3 '

Вогняний вийшов перший тайм і пролетів він буквально на одному диханні. "Арсенал" починав матч з необгрунтованих помилок, за що і поплатився двома пропущеними голами. Потім каноніри взялися за справу і практично не випускали "Манчестер Юнайтед" зі своєї половини поля. Один м'яч від господарів поля може повністю перевернути гру, з нетерпінням чекаємо відновлення матчу. Діліться своїми прогнозами на другий тайм в коментарях до матчу.

45 + 2 'Звучить свисток на перерву, побачимося через 15 хвилин! А поки ви можете ознайомитися з новими записами в блогах https://www.soccer.ru/blogs 45 + 1 '

М'яч почав метатися по штрафний гостей, Лукаку ледь не зрізав у свої ворота, Де Хеа витягує дуже складний м'яч!

45 '

Штрафний заробляє "Арсенал" на куті штрафного майданчика, останній шанс у першому таймі.

44 '

Перший тайм поступово добігає кінця, "Арсенал" не зменшує обертів, команда продовжує вперто йти вперед.

43 '

Сеад Колашинаць Сеад пробивав з лівого по воротах, м'яч полетів з підкруткою, але і на цей раз класно грає Де Хеа.

42 '

Бельерін Ектор з дальньої дистанції вистрілив по воротах, Де Хеа витягує складний м'яч!

41 '

Господарі продовжують діяти першим номером, а гості чекають шансу в черговий раз втекти в контратаку.

40 '

Красивий і комбінаційний футбол показують каноніри, на свій гол вони вже награли, але його ще треба забити.

39 '

"Арсенал" створив багато моментів в першому таймі і по володінню м'ячем грає набагато краще МЮ.

38 '

В дотик обігралися гравці "Арсеналу" в атаці, Ляказетт Олександр трохи неправильно обробив м'яч, на цьому атака закінчилася.

37 '

У центрі поля зафіксований грубий фол з боку гравця канонірів, але суддя і на цей раз обходиться усним попередженням.

36 '

Дуже мобільно грає "Арсенал", постійно перебудовуючись в різні тактичні схеми, тим самим заплутуючи суперника.

35 '

Фол в атаці фіксує суддя, Бельерін Ектор не за правилами відштовхував суперника.

34 '

Айвобі Алекс отримав пас від партнерів близько чужій штрафній і тут же пробив у бік воріт, м'яч полетів вище воріт.

33 '

Алексіс Санчес подавав кутовий, м'яч був посланий високо і на дальню штангу, Де Хеа з працею, але парирував м'яч.

32 '

"Манчестер Юнайтед" вискочив в контратаку, пішов простріл від Погба з правого флангу, Сеад Колашинаць Сеад ледь не зрізав м'яч у свої ворота.

31 '

Супер момент упускають каноніри! Ляказетт Олександр обіграв воротаря гостей і пробивав по воротах, м'яч потрапляє в поперечину, на підборі був партнер, але після його удару м'яч летить в сантиметрах від штанги!

30 '

Пів години в матчі зіграно, така гра повинна подобатися нейтральним уболівальникам, вже є забиті м'ячі.

29 '

Багатий на події виходить матч, не покидає відчуття того, що все може змінитися на поле в будь-яку секунду, як в одну, так і в іншу сторону.

28 '

Месут Озіл пробивав класно зі штрафного, м'яч перелетів "стінку" і опускався в ворота, Янг вибиває м'яч практично з лінії.

27 '

Суддя відлічує потрібні метри, Де Хеа вибудовує "стінку" з своїх футболістів, напруга зростає.

26 '

Алексіс Санчес був першим на м'ячі, Рохо Маркос збиває чилійця, "Арсенал" проб'є небезпечний штрафний.

25 '

Серія втрат пішла в центрі поля у обох команд, треба відзначити, що великі швидкості демонструють і ті, і інші.

24 '

У позиційну атаку вийшли футболісти гостей, м'яч перекладається з флангу на фланг, "Арсенал" тримає оборону.

23 '

"Арсенал" повільно сідає в оборону після втрати м'яча, але "Манчестер Юнайтед" скористатися цим не зумів.

22 '

Здорово грає Месут Озіл в дотик, м'яч відлітає в сторону партнера, але той не чекав передачі і втратив м'яч.

21 '

На зустрічних курсах проходить гра, м'яч в центрі поля практично не затримується.

20 '

Лингард Джессі отримав пошкодження, лікарі надають футболісту допомогу, можливо, буде потрібно заміна.

19 '

Після подачі з кута поля в штрафний "червоних дияволів" виникла паніка, м'яч прокотився в сантиметрах від штанги!

18 '

З великими труднощами "Манчестер Юнайтед" відбивається після чергової атаки господарів, буде кутовий.

17 '

Гості вирішили трохи заспокоїти темп гри і катають м'яч у центрі поля, але каноніри з цим не згодні і йдуть в пресинг.

16 '

"Манчестер Юнайтед" вибігли в контратаку, пішов простріл з правого флангу, м'яч вибивається захисником.

15 '

Добре атакує "Арсенал", зароблений черговий кутовий, але подача ні чим небезпечним не завершилася.

14 ' 14 '   13 ' 13 '

"Арсенал" не падає духом і йде в високий пресинг, здорово атакують каноніри, але удару по воротах немає.

12 '

Помітно нервує Арсен Венгер, тренер явно не очікував такого початку матчу.

11 '

Зовсім не увійшов "Арсенал" в гру, помилилася знову оборона, Марсьяль і Лингард Джессі вибігли на ворота суперника, останній відправив м'яч точно в кут!

10 ' 10 '   9 ' 9 '

Добре розвивається матч, в швидкому темпі рухаються футболісти обох команд.

8 '

Алексіс Санчес пробиває точно в "стінку" з гравців МЮ, тут же гості розійдуться по своїх позиціях.

7 '

"Арсенал" активно пішов у атаку і заробив небезпечний штрафний, до лінії метра два.

6 '

Цікаво тепер буде подивитися на те, як "Арсенал" відреагує на пропущений м'яч.

5 '

Швидкий гол в матчі є, нервово починає зустріч "Арсенал", це призвело до того, що Валенсія Луїс-Антоніо отримав багато простору в чужій штрафній і розібрався в наданому йому шанс, м'яч відправлений в ворота!

4 ' 4 '   3 ' 3 '

Ешлі Янг зробив занадто сильний навіс з кутового, все пролетіли повз м'яч.

2 '

"Арсенал" гратиме в червоно-білій формі, "Манчестер Юнайтед" вибрав на гру гостьовий комплект форми чорного кольору.

1 '

Все готово до того, щоб гра почалася! Суддя дає стартовий свисток, з центру поля розводить "Арсенал"!

0 ' "Арсенал" і "Манчестер Юнайтед" синхронно виграли три останні матчі. У майбутній зустрічі на поле з'ясують відносини дві кращі домашні команди Прем'єр-ліги. Фактор свого поля може стати визначальним в їх очному протистоянні. "Арсенал" на "Емірейтс" лише одного разу поступився "Манчестер Юнайтед" в крайніх п'яти матчах. Каноніри, перебуваючи в прекрасній формі, цілком можуть розраховувати на успіх. 0 '

"Манчестер Юнайтед" також демонструє заслуговують на увагу результати. Випереджає він свого нинішнього суперника на 4 очки. Манкуніанці разом з канонірами ділять перше місце за підсумками виступів в домашніх зустрічах. У майбутньому поєдинку "червоні дияволи" фактором свого поля скористатися не зможуть, а на виїзді вони виглядають не так респектабельно. Біла смуга "червоних дияволів" перервалася в третій декаді жовтня. Новачок "Хаддерсфілд" здобув перемогу над футбольною легендою з рахунком 2: 1. Біда не приходить одна і через тур МЮ програв "Челсі". У складі гостей ми можемо не побачити Матіча.

0 ' "Арсенал" останнім часом домігся помітного прогресу. Ще недавно тільки ледачий не критикував Арсена Венгера, однак наставнику вдалося пережити непрості часи. Свій професіоналізм він в черговий раз підтвердив. Його підопічні увірвалися в зону Ліги чемпіонів, і залишати її вони явно не збираються. Після повернення з листопадових канікул, каноніри здобули три сухі перемоги поспіль із загальним рахунком 8: 0. Після чотирнадцяти турів "Арсенал" набрав 28 очок і посів четверте місце. На "Емірейтс" команда особливо сильна, у всіх домашніх зустрічах поточного чемпіонату вона домагалася успіху. 0 'Добрий вечір, шановні любителі англійської Прем'єр-ліги! Супер матч сьогодні відбудеться на "Емірейтс", де місцевий "Арсенал" прийматиме "Манчестер Юнайтед". Обидві команди підійшли до очного протистояння в прекрасній формі. В останні роки "червоним дияволам" не щастить на домашній арені "Арсеналу", чи буде кінець цієї невдалої серії після сьогоднішнього матчу? сайт https://www.soccer.ru проведе пряму текстову онлайн трансляцію матчу, стежити за подіями на полі і коментувати гру для вас буде Старчеус Сергій.

В останні роки "червоним дияволам" не щастить на домашній арені "Арсеналу", чи буде кінець цієї невдалої серії після сьогоднішнього матчу?