Фанати влаштували бійку з футболістами: відео - Гранат, Зобнин, Шунін

1. Антоніо Барріхо vs фанат ЦСКА Коли: серпень 2004 року Де: стадіон «Сатурн» Знамените побоїще...
  6. бонус: Леонід Слуцький проти вболівальника на «Уемблі»
  7. Інші тексти про дербі «Динамо» - «Спартак»:

Антоніо Барріхо vs фанат ЦСКА

Коли: серпень 2004 року
Де: стадіон «Сатурн»

Знамените побоїще в Раменському пам'ятають все: футболісти ЦСКА і «Сатурна» після 90 хвилин грубості влаштували саму епічно бійку в історії російського футболу. Мало хто пам'ятає, що тоді дісталося і вболівальнику «армійців»: той вискочив на поле в самий розпал відбувається і полетів на аргентинця Барріхо, який зустрів супротивника потужним ударом, а потім добив фаната ногою у вухо. Футболіст «Сатурна» за свої дії видалений з поля не був.
ВІДЕО

Радослав Ковач vs фанат «Локомотива»

Коли: липень 2008 року
Де: стадіон «Локомотив»
Сценарій матчу між «Спартаком» і «Локо» в 2008-му нагадував вчорашнє дербі навпаки: «залізничники» забили два голи в першому таймі, а в другому підсіли до своїх воріт і відбивалися від суперника. Коли спартаківці вже майже зрівняли рахунок, на поле вибіг 18-річний фанат «Локомотива», якому не перешкодили ні стюарди, ні ОМОН. Зате порушника порядку зміг зупинити жорсткий чех - у своєму стилі, подсечкой ззаду. Арбітр не оцінив допомогу Ковача і показав йому картку, а сам футболіст після гри приніс тинейджеру публічні вибачення і уникнув дискваліфікації.

Арбітр не оцінив допомогу Ковача і показав йому картку, а сам футболіст після гри приніс тинейджеру публічні вибачення і уникнув дискваліфікації

Батько Антона Шунін vs фанат «Спартака»

Коли: квітень 2009 року
Де: стадіон «Лужники»
Про своє зіткненні з фанатами «Спартака» динамівський воротар Антон Шунін розповідав у великому інтерв'ю «Чемпіонату».

Шунін: після дербі з «Спартаком» мало не отримав травму від коня

Капітан «Динамо» - про виліт в дивізіон, відносинах з Калитвинцевим і Березовським, фанатських конфліктах і свої амбіції.

«Шукав очима своїх батьків на трибуні. Побачив, що йде бійка саме в тому місці, де вони сидять, а охорона коштує внизу і просто на це дивиться. Напевно, так вчинив би кожен син: я перемахнув через огорожу і кинувся нагору. Ми швидко розняли цю бійку, тому що за мною моментально побігла служба безпеки. Охорона подумала, що головний дебошир - мій тато. Але ми розібралися, все було добре. Так вийшло, що моїм батькам дісталися квитки на трибуну, де сиділи одні спартаківці. Один з п'яних уболівальників образив мою маму. Папа ввічливо попросив вибачитися один раз, другий. Вибачень не було. На третій раз він зняв окуляри, зламав тому вболівальнику ніс, і понеслося ... Після цього його забрали до відділку міліції як найменш потерпілого ».

Спартак Гогниев vs фанати «Терека»

Коли: листопад 2011 року
Де: стадіон імені Султана Білімханова
У 2011-му тренер «Краснодара» Славолюб Муслін відправив Гогніева в дубль на перевиховання. В останньому матчі туру нападник був капітан «молодіжки», зробив дубль у ворота «Терека», але в середині другого тайму посварився з суперниками. Арбітр вилучив Гогніева з поля, після чого у Спартака розгорілася бійка спочатку з футболістами, потім з суддею, а потім з тренерським штабом «Терека» і фанатами.
ВІДЕО

Володимир Гранат vs Гуллівер

Коли: травень 2014 року
Де: стадіон «Петровський»
У передостанньому турі сезону-2013/14 матч «Зеніту» і «Динамо» був перерваний через заворушення фанатів. Вболівальники з «віражу» проігнорували всі служби безпеки «Петровського», висипали на поле і побігли на гостей, які вели з рахунком 4: 2. Один з фанатів «Зеніта», Олексій Нестеров на прізвисько Гуллівер, підбіг до динамівця Володимиру Гранату і вдарив його по голові, в результаті чого футболіст отримав струс мозку. «Зеніту» зарахували технічну поразку, а ось Гуллівера пробачили - реального терміну він уникнув, але ходити на футбольні матчі більше не може.
ВІДЕО

Роман Зобнин vs фанати «Динамо»

Коли: липень 2017 року
Де: стадіон «Арена Хімки»
У вчорашньому дербі між «Динамо» і «Спартаком» вболівальники господарів намагалися напасти на Романа Зобнина, який перейшов з однієї команди в іншу минулого літа. У віп-ложу, де сидів спартаківець, намагалися проникнути фанати «Динамо».

«Уболівальники" Динамо "з нижньої трибуни побачили мене і почали ображати. Я пішов від них всередину, вони полізли за мною в ложу, але мої друзі їх не пустили. Пробув всередині хвилин 15, потім повернувся на своє місце. За 10 хвилин до кінця зустрічі пішов, щоб уникнути подальшого конфлікту », - розповів сам Зобнин.

бонус: Леонід Слуцький проти вболівальника на «Уемблі»

Після останнього матчу в ЦСКА - проти «Тоттенхема» в Лізі чемпіонів - Леонід Слуцький мало не прорвався на трибуну, щоб побитися з вболівальником ЦСКА на прізвисько Мікам. Однак нинішнього тренера «Халл Сіті» не пустила на сектор служба безпеки «Уемблі».