"Арсенал" - "Астон Вілла". Арсенал - переможець Кубка Англії!

В фіналі Кубка Англії "Арсенал" розгромив " Астон Віллу ".

"Арсенал" (Лондон) - " Астон Вілла "(Бірмінгем) - 4: 0 (1: 0)

Голи: Уолкотт 40 '- 1: 0, Санчес 50' - 2: 0, Мертезакер 62 '- 3: 0, Жиру 90 - 4: 0.

"Арсенал": Щесни, Бельерін, Мертезакер, Косельні, Монреаль , Касорла, Коклен, Ремзі, Озіл (Вілшер 77 '), Санчес (Окслейд-Чемберлен 90'), Уолкотт (Жиру 77 ')

" Астон Вілла ": Гівен, Хаттон, Окоре, Влаар, Річардсон (Бакуна 68 '), Вествуд (Карлос 71'), Клеверлі, Делфі, Н'Зогбія (Агбонлахор 53 '), Бентеке, Гріліш

Попередження: - Клеверлі 14 ', Хаттон 33', Делфі 38 ', Вествуд 52', Агбонлахор 82 '

Всі останні фінали Кубка Англії на новому " Уемблі "Завершувалися перемогами однієї команди з мінімальним рахунком. Лондонський" Арсенал "в поєдинку з" Астон Віллою "перервав почала будуватися серію і забезпечив Арсена Венгера шостим завойованим Кубком Англії .

Лондонці з самого початку забезпечили себе перевагою, а Шея Гівена - роботою. Перший сейв ірландського воротаря трапився на шістнадцятій хвилині. навіс зліва Алексіса Санчеса припав на голову Косельні, який метрів з восьми головою пробивав вліво від голкіпера - Гівен вистрибнув і в традиційній для себе манері відбив загрозу.

Бірмінгемці навіть не висовувалися зі своєї половини поля, пропонуючи "канонірам" реалізовувати свою перевагу. Ремзі, Озіл і Уолкотт були кращими атакуючими футболістами в складі команди Арсена Венгера . До пори в тіні перебував Алексіс Санчес , Який в першому таймі практично не загрожував воротам Гівена, але відзначився в ролі асистента. На сороковий хвилині Уолкотт покотив м'яч по лівому флангу, Санчес прийняв пас від одноклубника і виконав знижку на Тео, який зльоту пробив у ближній кут.

Дотик Санчеса з голом відбулося на п'ятдесятий хвилині. Саме це взяття воріт остаточно вбило надії бірмінгемців. Алексіс розгойдав захисників перед штрафним і з двадцяти трьох метрів потужно пробив по центру під поперечину. Гівен нічого не зміг вдіяти зі складним ударом. Таким чином Алексіс став лише другим чилійцем, який забивав у фіналі Кубка Англії . Першим представником Чилі, який забив гол у фінальній грі Кубка Англії , Був Георге Робледо в 1952-му році.

Після цього залишалося тільки зрозуміти, з яким рахунком арсенальці отримають перемогу над "Астон Віллою". Ясність наступила після того, як пер Мертезакер на шістдесят другій хвилині збільшив рахунок до великого. Ремзі заробив кутовий удар, Касорла від кута поля навісив на голову Мертезакера і німецький захисник з лінії воротарського без перешкод пробив по цілі.

Збільшувати різницю міг і Тео Уолкотт , Але Гівен врятував " Астон Віллу "Від приниження після кількох виходів Тео на його ворота. І все-таки номінальні гості не врятувалися від четвертого пропущеного м'яча. Це Жиру на останніх миттєвостях поєдинку замкнув простріл Окслейда-Чемберлена.

"Арсенал" здобув Кубок Англії і зі спокійною душею пішов на літній відпочинок. Попереду - моря, океани, пляжі і вечірки.