Наталя МИКОЛАЄВА

-Фігурне катання
-Пріморскій картингіст переміг в Благовєщенську
-В Находці стартував чемпіонат Примор'я з зимових автогонок
-15 і 16 січня пройшла відкрита першість Уссурійського округу з кікбоксингу серед юнаків
-Весь край - в Арсеньєв

Фігурне катання

«Мороз і сонце - день чудовий «Мороз і сонце - день чудовий ...» - ці слова ми говоримо про хороших зимових днях або під час відпочинку на природі взимку.

А в поєднанні з видом маленьких дівчаток в красивих сукнях на льоду ці слова звучать особливо святково і урочисто. Кожні змагання юних фігуристів на льоду - це, безперечно, свято! Але так як це спортивне свято, то завдання суддів з багатьох красивих, стрибучий, розтягнутих вибрати най-най. Так хто ж вони?

Серед найменших блиснули Миколаєва Крістіна, Кім Олександра, Перцева Катя Серед найменших блиснули Миколаєва Крістіна, Кім Олександра, Перцева Катя. Тренера, студентку інституту фізичної культури ДВФУ Терехова Асю, порадували також Суслова Катерина і Владико Аліна.

Президент Федерації фігурного катання р Владивостока Ірина Михайлова, яка організувала ці змагання на призи Федерації, зазначила переможців і призерів змагань з старшим розрядам: Таранова Валентина, Лебедєва Гната, Пітруковіч Христину і Хорунжеву Ксенію.

З команди палацу спорту «Юність» (тренер Марина Антонова) найбільш вдало виступили Саша Васильєв і Владислав Антошкин.

А в загальному про ці змагання, можна сказати, пройшли дуже організовано, і перемогла дружба!

Приморський картингіст переміг в Благовєщенську

Перший етап кубка Далекого Сходу по льодовому картингу пройшов в Благовєщенську. Протягом двох днів близько 40 гонщиків з Амурської області, Хабаровського і Приморського країв змагалися в трьох вікових категоріях «Піонер», «Юніор» та класі Е, повідомили в прес-службі уряду Приамур'я.

У класі «Піонер» кожен з юних гонщиків взяв участь в чотирьох заїздах. У змаганнях автомобілів з об'ємом двигуна до 50 см3 беруть участь спортсмени віком до 14 років. Кращим з них, за підсумками перегонів, став представник Приморського краю Володимир Бридня, який набрав 12 очок. Друге і третє місця вибороли амурські спортсмени - Єгор Чигрин і Родіон Каторож.

Також в перший день турнірній програми пройшли змагання в класі «Юніор», в якому виступають гонщики віком від 13 до 18 років. У цій категорії переможцем також став приморський спортсмен - Олександр Хнаев. Всього на одне очко відстав від нього амурчанін Андрій Фоменко. Замкнув трійку лідерів Ілля Царенко з Хабаровського краю. У командному заліку перемога дісталася Благовіщенському клубу «Амур». Срібний кубок завоювала команда п. Вяземський Хабаровського краю. Третє місце з великим відривом від переслідувачів зайняв владивостоцький «Космос».

Найбільш видовищним став другий день змагань. Саме в неділю пройшли виступи дорослих спортсменів в класі Е, де об'єм двигуна гоночного боліда досягає 250 см3. В цьому класі кожен з гонщиків взяв участь в п'яти заїздах. Боротьба на льодовій трасі виявилася дуже напруженою. У заліковій таблиці призерів турніру розділили лічені окуляри. В особистому заліку лідерами етапу стали амурчане - Сергій Демиденко зайняв перше місце, Віктор Чупров - друге. Третю сходинку п'єдесталу зайняв Приморець Віктор Дертун. Серед команд кращою став Благовіщенський «Амур», до трійки лідерів вдалося вклинитися «Комети» з Лісозаводськ, а третє місце завоювали амурські спортсмени - «Амур-2».

Уряд Амурської області

У Находці стартував чемпіонат Примор'я з зимових автогонок

22 січня на озері Лебединому в Находці стартував перший етап відкритого чемпіонату Приморського краю по зимових трекових автоперегонів 22 січня на озері Лебединому в Находці стартував перший етап відкритого чемпіонату Приморського краю по зимових трекових автоперегонів. У змаганнях беруть участь гонщики з Владивостока, Знахідки, Уссурійська і Благовещенська.

Організатори перегонів - Приморська крайова федерація автоспорту, Адміністрація міста Находки. 23 січня, в Находкінському треку відбувся другий етап чемпіонату.

Переможцем першого етапу став уссурійський гонщик Олексій Новіков, друге місце зайняв Олег Гуменюк з Благовещенська, третім став Єгор Скрипніков з Находки.

Перше загальнокомандне місце на етапі зайняла Находкинская команда «Енергія», другими стали владівостокцев з «Оверса», третє місце дісталося «Босфору» з Владивостока.

VL.ru

Змагання були відбірковим етапом для формування юнацької збірної команди Приморського краю для участі в першості ДВФО з кікбоксингу, яке пройде 23 лютого в м Комсомольську-на-Амурі Змагання були відбірковим етапом для формування юнацької збірної команди Приморського краю для участі в першості ДВФО з кікбоксингу, яке пройде 23 лютого в м Комсомольську-на-Амурі.

У змаганнях взяли участь юні спортсмени р Уссурійська, Лісозаводськ, Знахідки, Артема, п. Кіровський, Заводський, с. Вільхівка, Катеринівка. Владивосток представляли вихованці тренерів Поліщук Семена, Крата Віталія та Бичова Олександра. Всього взяло участь близько 80 спортсменів. Змагання проходили в розділі фул-контакт.

Змагання були організовані спільними зусиллями Управління у справах молоді, фізичної культури і спорту УДО, Центру розвитку творчості дітей та юнацтва, і федерації кікбоксингу УДО Змагання були організовані спільними зусиллями Управління у справах молоді, фізичної культури і спорту УДО, Центру розвитку творчості дітей та юнацтва, і федерації кікбоксингу УДО.

Головний суддя змагань Борозна Анатолій Анатолійович і головний тренер Федерації кікбоксингу Приморського краю Андрій В'ячеславович Подоплелов привітали і нагородили всіх спортсменів медалями та грамотами. Крім того, кращі спортсмени були удостоєні спеціальних призів. Призом «За волю до перемоги» були нагороджені Чебанюк Данило (п. Кіровський, вагова категорія - до 39 кг), Марков Олексій (м Знахідка, вагова категорія - до 39 кг) і Ломов Сергій (м Знахідка, вагова категорія - до 54 кг). Призом «За кращу техніку ведення бою» були нагороджені Гладишко Костянтин (м Лісозаводськ, вагова категорія - до 33 кг), Прохоров Андрій (п. Заводський, вагова категорія - до 42 кг) і Герц Роман (г. Владивосток, вагова категорія - до 66 кг). Спеціальний приз «За підготовку чемпіона» отримав тренер п. Заводський Аникушин Олексій, тренер з Владивостока Крат Віталій і тренер з Находки Резепкін Володимир. Спеціальний приз «Кращий суддя змагань» отримав Ковальов Геннадій, м Уссурійськ.

Федерація кікбоксингу Приморського краю

Весь край - в Арсеньєв

13 лютого 2011 року Міністерство спорту, туризму і молодіжної політики Російської Федерації спільно з Федерацією лижних гонок Росії і органами виконавчої влади суб'єктів Російської Федерації в галузі фізичної культури і спорту проводить XXIX відкриту Всеросійську масову лижну гонку «Лижня Росії - 2011».

Змагання, в яких візьмуть участь понад 500 тисяч осіб, відбудуться в 70 суб'єктах Російської Федерації Змагання, в яких візьмуть участь понад 500 тисяч осіб, відбудуться в 70 суб'єктах Російської Федерації. Найбільша кількість учасників заходу очікується в Республіці Башкортостан, Республіці Комі, Республіці Марій Ел, Республіка Мордовія, Республіка Саха (Якутія), Республіці Татарстан, Чуваської Республіці, Алтайському краї, Красноярському краї, Пермському краї, Іркутській області, Самарської області, Свердловської області, Челябінській області, м Москві і Санкт-Петербурзі - по 15 тисяч чоловік.

Головний старт «Лижня Росії - 2011» пройде також 13 лютого о Яхроме Дмитровського району Московської області.

У програмі змагань: дистанції 5 км (юнаки та дівчата 1993 р.н. і молодші), 10 км (чоловіки і жінки 1992 р.н. і старші) та VIP-гонка на 2014 м.

У нашому краї змагання пройдуть в шостий раз і за традицією - в Арсеньеве 13 лютого. Об 11:30 відбудеться парад відкриття, старт перших учасників - о 12:00. Церемонія нагородження переможців та призерів состоітс о 14:30.

Учасники, які посіли I-III місця на дистанціях 5 км і 10 км у всіх вікових групах, нагороджуються медалями, дипломами та пам'ятними призами Мінспорттуризму Росії.

Учасникам та організаторам змагань, членам Оргкомітетів, створених в суб'єктах Російської Федерації, суддівським бригадам і учасникам VIP-гонки вручається сувенірна продукція.

Мандатна комісії буде працювати з 8 по 13 лютого 2011 р Учасники представляють в мандатну комісію наступні документи: паспорт або свідоцтво про народження, поліс обов'язкового медичного страхування, довідку-допуск лікаря (для учасників до 17 років включно), договір (оригінал) про страхування .

При проходженні мандатної комісії учасникам змагань вручаються нагрудні номери і шапочки. Очікувана кількість учасників - дві тисячі.