ПСВ втратив перемогу в кінці матчу з "Панатінаїкосом"

"Панатінаїкос" прийняв ПСВ в надії взяти перші очки в нинішньому розіграші групового етапу Ліги Європи.

ПСВ (Ейндховен) - " Панатінаїкос "- 1: 1 (1: 0)
Голи: Депа 43 '- 1: 0, Кареліс 87 '- 1: 1
ПСВ: Пасвер , Бренет , Брума , Карім Рекік , Віллемс , Махер , Хендрікс , Гуардадо , Нарсінг ( Ріцмайєр 75 '), де Йонг , Депа ( Йозефзон 67 ')
запасні: Влут , Зут , Аріас , Ісіма-Мирний , Локад
"Панатінаїкос": Стіл , Тріантафіллопулос , Кутрумпіс , Шілденфельд , нано , зека , Доніс , Праньїч ( Кареліс 60 '), Динас ( Аджагун 24 '), Клонарідіс ( Петрич 75 '), Бауй
запасні: Коцоліс , Хухуміс , Бурбос , Лагос
попередження: Депа 44 ', Брума 70 '- Бауй 51 '

Вилучення: Брума 89 '( ПСВ ) - повторне попередження
суддя: Зелінка Мирослав .
23 жовтня. стадіон "Філіпс" (Ейндховен).

Грецький клуб до цієї зустрічі не встиг розжитися заліковими пунктами, хоча склад у команди ніби як непоганий. Але це тільки на папері, що в реальному житті ніяких преференцій не дає. У національному чемпіонаті справи у "Панатінаїкоса" теж йдуть не кращим чином - команда значно відстала від лідера ПАОКа. Та й в Лізі Європи поєдинок проти ПСВ був останнім шансом для підопічних Іоанніс Анастасіу, до цього тим, хто програв португальському "Ешторілі" і московським "Динамо" із загальним рахунком 1: 4. Правда, оптимальний склад тренерського штабу виставити на гру так і не вдалося: в протистоянні не змогли взяти участі Давид Мендес, Панайотіс Спіропулос і Маркус Берг.

Що стосується ПСВ, команда Філіпа Коку теж не демонструє чемпіонської гри, але при цьому лідирує в національній першості, хоча єврокубки ейндховенцям явно заважають. Правда, три очки команда все ж зуміла набрати, здолавши "Ешторіл", а ось "Динамо" голландці поступилися, правда, з мінімальним рахунком. Раніше ПСВ уже зустрічався з "Пао" - це було на груповому етапі Ліги чемпіонів-2004. Будинки ейндховенці зуміли здобути перемогу, але на виїзді були міцно біти (1: 4). Так що у грекам у голландців був свій рахунок. Ось тільки грати довелося без деяких гравців основи на чолі з Війнальдум і Схарс. З іншого боку, медики встигли поставити на ноги де Йонга, Депая і Гуардадо.

Як і передбачає статус фаворита, ПСВ взявся за справу з перших же хвилин поєдинку. Незабаром після стартового свистка арбітра Депа прорвався з м'ячем по місцю лівого інсайда і виявився в чужій штрафній, де в результаті був змушений капітулювати перед переважаючими силами противника. Правда, буквально через хвилину нападник збірної Голландії дочекався передачі з кута поля і спробував пробити головою, потрапив при цьому невдачу. Стартовий штурм голландської команди тривав хвилин сім, після чого гості зуміли трохи відсунути гру від воріт Люка Стіла. При цьому молодий Мемфіс Депай продовжував залишатися найактивнішим футболістом в складі обох команд. До дванадцятій хвилині зустрічі голландці встигли подати п'ять кутових, а на п'ятнадцятій хвилині Депа заробив штрафний і сам же майстерно його виконав, направивши футбольний снаряд над "стінкою" з футболістів "Панатінаїкоса" прямо в поперечину воріт суперника.

Проблеми "Пао" посилилися, коли в середині тайму Танасис Динас отримав травму і був змушений покинути поле. Греки не поспішали лізти на рожен, зосередивши максимум уваги на обороні власних воріт. А ось ПСВ продовжував атакувати, з люттю шукаючи удачі у чужих воріт. Вражаюче, але чи то вся команда працювала на Депая, то він своєю грою просто затьмарював всіх партнерів. Так що не дивно - і навіть справедливо, що саме молодий форвард зумів забити на кінець основного часу першого тайму. Люк де Йонг видав блискучу передачу на хід Мемфісу, який залишив не при справах голкіпера і закотив м'яч у сітку порожніх воріт, 1: 0! На перерву господарі йшли з гордо піднятими головами.

Після перерви греки включили режим рестлінга, вирішивши поламати голландських чарівників м'яча і любителів смачної випічки. Шілденфельд пробив ліктем по обличчю де Йонга, відправивши нещасного Люка в нокдаун. Але підопічні Філіпа Коку вирішили продовжити гнути свою лінію, і незабаром Віллемс потужно пробив з двадцяти метрів - Стіл не без проблем, але все ж перевів футбольний снаряд на кутовий. Депа і Гуардадо теж спробували удачі в атаці, на що "Панатінаїкос" відповів слабким і неточним ударом у виконанні досвідченого Праньїча. Ейндховенці продовжували тиснути, прекрасно розуміючи, наскільки хитким є їхня перевага. Але всі спроби закріпити свою перевагу не приносили успіху. Ближче до середини тайму померкла навіть гра Депая, і втомленого Мемфіса в результаті замінив Флоріан Йозефсон.

ПСВ знову трохи пожвавився, прекрасно розуміючи, що у суперника залишається не так вже й багато сил. Але відчутних дивідендів це не приносило, але ж при цьому господарі зберігали щільність рядів і намагалися не оголяти тили, щоб завершити зустріч перемогою. Але зробити цього не вдалося: вийшов на заміну Ніколаос Кареліс покарав ПСВ за помилку, подарувавши своїй команді нічию - 1: 1! А потім господарі залишилися без досвідченого Брум, який отримав другу жовту картку і залишив свою команду в меншості. "Пао" зберіг шанси на плей-офф, а ось голландцям в матчі-відповіді буде складно.

НЕ пропустіть! Турнірна таблиця, розклад і новини Ліги Європи , а також конкурс прогнозів !

пряма текстова трансляція матчу доступна на нашому сайті.