Чемпіонат Європи з тхеквондо стартував в Казані

(Казань, 10 травня, «Татар-інформ», Сергій Гаврилов). Сьогодні в Казані в Палаці єдиноборств «Ак Барс» пройшла церемонія відкриття чемпіонату Європи з тхеквондо. У змаганнях візьмуть участь 363 найсильніших спортсменів з 45 країн, між якими будуть розіграні 16 комплектів нагород в 16 вагових категоріях.

Урочисту церемонію відкрив виконуючий обов'язки президента Європейського союзу тхеквондо Анжело Чіто. Подякувавши організаторів за велику роботу, шеф європейського тхеквондо назвав чемпіонат «флагманом змагань Європейського союзу, де виступлять найсильніші спортсмени». "Бажаю вам успіху. Тхеквондо - наша спортивна сім'я, майбутнє нашого спорту », - підкреслив Чіто.

Заступник міністра спорту РФ Сергій Косилов привітав усіх з відкриттям чемпіонату Європи і висловив впевненість, що змагання пройдуть на найвищому організаційному рівні. «Спортсмени покажуть гідні результати в безкомпромісній боротьбі, а глядачі отримають задоволення від захоплюючих поєдинків. Всім гарного настрою, а учасникам - удачі », - побажав Косилов.

Міністр у справах молоді та спорту РТ Володимир Леонов зазначив красу даного виду спорту. «У нас насичений графік змагань, вже післязавтра в Казані стартує і" Фінал чотирьох "чоловічої волейбольної ліги чемпіонів. Але впевнений, що і чемпіонат Європи з тхеквондо збере повні трибуни вболівають за такий гарний вид спорт глядачів », - сказав Леонов.

Але впевнений, що і чемпіонат Європи з тхеквондо збере повні трибуни вболівають за такий гарний вид спорт глядачів », - сказав Леонов

Президент Союзу тхеквондо Росії, віце-президент Європейського Союзу тхеквондо Анатолій Терехов зазначив, що чемпіонат припав на самий розпал передолімпійського циклу. «Тут піде боротьба за участь в олімпійських іграх в Токіо. Тому бажаю учасникам рішення їх завдань, і загальне, велике спасибі організаторам за такий блискучий свято », - сказав він.

Честь Росії на чемпіонаті Європи захищають 32 спортсмени, 16 з яких були включені в основний склад, а 16 завоювали індивідуальні ліцензії за підсумками квітневого турніру в Греції. До складу збірної країни також увійшли два представника Республіки Татарстан: Юлія Міюц, вагова категорія до 67 кг, МСМК, (Казань) і Рафаель Камалов, вагова категорія до 87 кг, МСМК, (Набережні Челни).

Відразу після церемонії відкриття пройшли фінали в найлегших вагових категоріях, де неодмінно присутні російські спортсмени. Так, Магомед Гагиев завоював срібло у ваговій категорії до 54 кілограмів, поступившись у фінальному поєдинку іспанцеві Адріану Вісенте, бронза у турка Деніза Дагделена.

А першим російським чемпіоном Європи став Михайло Артамонов. У фінальній сутичці у ваговій категорії до 58 кілограмів він здобув перемогу над іспанцем Хесусом Тортоси, бронзовими призерами стали росіянин Валерій Шиманов і Степан Димитров з Молдавії.

У жінок першу медаль Росії принесла Наталія Антипенко, у неї срібло у ваговій категорії до 49 кілограмів: вона поступилася у фіналі хорватка Христині Томич. Бронзовими призерами стали азербайджанка Патимат Абакарова і француженка Ясміна Азіз.

11 травня буде змагатися чоловіки (74; 80 кг), жінки (62; 67). 12 травня: чоловіки (87 і більше кг), жінки (73 і більше кг). 13 травня почнуть суперечку представники найважчих вагових категорій.

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.