Дмитро Медведєв похвалив Віталія Мутко за внесок в успіх збірної Росії по футболу

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв відзначив внесок в перемогу російської збірної з футболу в матчі з Іспанією заступника голови уряду Віталія Мутко. Нагадаємо, раніше пан Мутко курирував спорт в якості міністра і віце-прем'єра, а також очолював Російський футбольний союз.

«Це - результат роботи, звичайно, тренерського штабу, головного тренера, результат того, як була збудована тактика гри, звичайно, прекрасно злагоджені дії наших гравців. Ну, і цим багато займалися і раніше - Віталій Леонтійович багато цього сил віддав в певний період », - сказав пан Медведєв на нараді зі своїми заступниками (цитата по «Інтерфаксу» ).

Нагадаємо, основний і додатковий час матчу Росія-Іспанія, що проходила на московському стадіоні «Лужники», завершився з рахунком 1: 1, в серії післяматчевих пенальті росіяни виявилися сильнішими - 4: 3. У чвертьфіналі збірна Росії зустрінеться з командою Хорватії. Матч відбудеться в Сочі 7 липня 21:00 за московським часом.

Детальніше про перемогу над збірною Іспанії читайте в публікації "Комерсант" «Збірна Росії зіграла на відбивання» .

Про те, як Москва відзначала перемогу - в публікації "Комерсант" «Буде донька - назвемо Дзюба!».

Футбольна біографія Віталія Мутко і основні звершення російського футболу, що відбулися за час президентства в РФС, - у фотогалереї "Комерсант"