1. Бачили цей склад?
  2. Травм страшенно багато
  3. По грі купа питань
  4. ЦСКА і «Рубін» схожі

У матчі 5-го туру РПЛ ЦСКА ледь не програв "Рубіну" в Казані (1: 1). Гру вдалося витягнути тільки в другому таймі, а у команд тепер по шість очок в п'яти матчах. Для віце-чемпіона ЦСКА показує дуже слабку статистику навіть з урахуванням перебудови. Гра з «Рубіном» - кращий показник нового статусу ЦСКА. У цьому сезоні армійці більше не будуть фаворитами в іграх середняками і топами РПЛ. Просто тут занадто багато виробничого хаосу.

Бачили цей склад?

Ми дивуємося складу ЦСКА приблизно щотижня , Але в грі з «Рубіном» все виявилося зовсім цікаво. Гончаренко не поставив в старт універсального Бістровіча і Чалова. Обидва знаходяться в хорошій формі і посилили гру з лави. Чалов навіть забив гол через кілька хвилин після виходу на заміну. Зате в старті з'явився вигнаний з того ж «Рубіна» Ахметов, а місце лівого захисника зайняв правий крайній півзахисник Єфремов. Тому що після травм у армійців взагалі не залишилося захисників.

Травм страшенно багато

Кожен матч у ЦСКА хтось вилітає. Ще на початку сезону злетів Хетаг Хосоно, а в матчі з «Арсеналом» команда втратила Щенникова. Гра з «Рубіном» принесла нові позбавлення - перспективний Яка Бійол невдало потягнувся за м'ячем і покинув поле на ношах. Це дивно, але після травми Бійола ЦСКА навіть заграв краще. Ось тільки виправдовувати цим кожне пошкодження вже не вийде.

У ЦСКА знову травма. Захисників немає навіть в запасі

Захисників немає навіть в запасі

По грі купа питань

ЦСКА набирає очки за рахунок індивідуальних дій окремих гравців. З «Рубіном» затягнув вийшов на заміну Чалов, але до цього було виявлено дві важливі невдачі. Маріо Фернандеса навіть занадто легко перекрили. Можна скільки завгодно раз називати Бердиєва автобусним генієм, але коли Фернандес нічого не показує в атаці весь матч, пора панікувати.

Чи не вразив і новачок Магнуссон. Сердар Азмун ще в першому таймі міг добити ЦСКА, коли пройшов ісландці один в один. Магнуссон в цьому ЦСКА ще й часто починає атаки. З першим творчим пасом у нього поки ладиться слабо.

Така гойдалкових гра ЦСКА нагадує передсезонні збори. Гончаренко постійно змінює склад, влаштовує ротацію, а гравці часто травмуються. Тільки Предсезонка закінчилася місяць тому.

ЦСКА і «Рубін» схожі

У воротах «Рубіна» рятує молодий Іван Коновалов, Федір Кудряшов вчиться грати на правому фланзі оборони, а Дмитро Полоз виходить на матчі після тренування в кросівках. У цьому «Рубіні» така ж пачка травмованих і дивні зірки. Наприклад, в попередніх матчах багато творив орендований у «Ростова» Хорен Байрамян. Вболівальники визнавали його найкращим гравцем зустрічей, а сам Хорен витягнув для «Рубіна» матч з «Ахматом». Гру з ЦСКА він сумно дивився з трибун, а команда ледь не перемогла і без нового лідера.

«Рубін» вариться в подібній ситуації вже кілька років. Зараз ЦСКА вимушено сів до подібного рівня. Здається, нам пора з цим змиритися.