NEWSru.com :: Австрійські тенісисти не пустили Росію у чвертьфінал Кубка Девіса

Перемога Юргена Мельцера над російським тенісистом Алексом Богомоловим вивела збірну Австрії в чвертьфінал Кубка Девіса, повідомляє РІА Новини" .

Богомолов, який дебютував за збірну Росії в п'ятницю поразкою від 127-ї ракетки світу Андреаса Хайдера-Маурера, в неділю нічого не зміг вдіяти з лідером збірної Австрії - 2: 6, 4: 6, 1: 6 на користь Мельцера. Рахунок в матчі став 3: 1 на користь наших суперників.

Остаточний результат в матчі 1/8 фіналу встановлять Андреас Хайдер-Маурер і Ігор Куніцин, заявлені капітанами команд на заключну п'яту гру.

У чвертьфіналі австрійці битимуться з командою Іспанії.

Таким чином, у вересні росіянам доведеться другий рік поспіль боротися за збереження прописки в Світовій групі. У 2011-му команда Шаміля Тарпіщева, обігравши в Казані бразильців, залишилася в елітному дивізіоні Кубка Девіса.