Полезные материалы

Сигналізація для авто - як її перемагають злодії - відео

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  2. Орфографічна помилка в тексті:

14 вересня 2018, 8:03 Переглядів:

Злодіям потрібно всього дві секунди, щоб проникнути в салон автомобіля. Хакери зламали навіть систему захисту Tesla. Тому журналісти "Сегодня" з'ясували, наскільки ефективні сигналізації і як уникнути автомобільних крадіжок.

Киянка Катерина Жуковська почала жертвою автозлодіїв. Машину вона залишила на стоянці біля торгового центру, включила сигналізацію і була впевнена, що авто захищене. Втім, злочинці вважали захисний код і проникли в салон.

"Приїхала на парковку до торгового центру, поставила машину, а оскільки з собою був рюкзак з речами і не хотілося носити його з собою, відкрила багажник і поклала рюкзак в багажник", - розповідає Катерина.

Повернувшись до свого авто, жінка виявила збої в роботі сигналізації.

"Машина не з першого разу знялася з сигналізації та, на жаль, я виявила зниклі окуляри. Мене трошки збентежило, я відкрила багажник і побачила, що рюкзака в машині немає. У рюкзаку була спортивна форма і планшет", - згадує Катерина.

Спеціаліст по автомобільній безпеки Сергій Яремчук каже: сигналізація не завжди захищає від крадіжки. Особливо якщо вона дешева. А саме такі зазвичай встановлені в нові машини.

"Не встановлюйте дешеву китайську сигналізацію, тому що практично 99% дешевих китайський сигналізацій відкриваються код-грабер", - попереджає Яремчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

А ось ціни на сигналізації, які зламати майже неможливо, кусаються. В середньому за хороший захист доведеться викласти понад 10 тисяч гривень.

"Якщо у вас немає багато грошей на сигналізацію, краще її не ставте, користуйтеся рідним ключем, відкривайте і закривайте машину ключем", - радить Яремчук.

Втім, навіть найдорожча сигналізація не лякає досвідчених злодіїв. Адже на те, щоб вибити скло і очистити машину досить п'яти секунд.

"Працюють цілими групами по п'ять-шість чоловік. Це практично банди, вони некеровані, і ніхто їх не буде шукати", - говорить експерт з безпеки Михайло Гулак.

Експерт радить ні в якому разі не залишати цінні речі в салоні - вони привертають увагу злодіїв. Мова йде не тільки про сумочках і телефонах, але і про магнітолах і дитячих кріслах.

А якщо вікно прочинене, то його можна легко виламати, додає експерт. Прочинені люки в даху теж допомагають злодіям.

"Злочинець може піти двома шляхами. Перший - це він підламуються частина механізму і відходить від машини, стежить за машиною і вже вночі просто підніме частина конструкції. Другий спосіб - більш агресивний. Це просто виламування кришки", - пояснює фахівець.

Щоб не стати жертвою злодіїв, експерти радять не залишати в машині цінні речі і стежити, щоб люк і вікна були закриті.

Раніше також повідомлялося, що в Україні викрадають по 15 автомобілів на добу . Дешеві авто крадуть через дефіцит запчастин, дорогі - на замовлення.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "В Україні масово" обчищають "автомобілі". інші Авто новини дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ