ЦСКА і "Спартак" зіграли внічию в московському дербі - 2: 2

В "Лужниках" відбулося московське дербі між ЦСКА і "Спартаком". "Червоно-білі" вели по ходу зустрічі 2: 0, але не зуміли втримати перевагу - матч завершився внічию - 2: 2.

У футболі є матчі, які дивиться практично вся країна. "Манчестер Юнайтед" проти "Челсі", "Реал" і "Барселона", "Партизан" і "Црвена Звезда". В один ряд з цими великими протистояннями можна поставити і московське дербі ЦСКА - "Спартак". І зовсім неважливо, на яких місцях знаходяться команди, на глядацький інтерес це не позначається.

"Червоно-сині" підійшли до цього матчу в ролі беззастережних лідерів, маючи перевагу над найближчим переслідувачем в особі "Зеніту" в 6 очок. "Спартак" йшов п'ятим з 40 очками після 24 ігор.

Перед матчем відбулося кілька бійок між фанатами кожної з команд. Почалося все ще у вівторок, коли активісти "червоно-синіх" знайшли і спалили банер "гладіаторів" до майбутнього матчу, а продовжилося в неділю численними сутичками по всьому місту.

У першому таймі команди не побаловали публіку сверхзреліщной грою. На двох суперники завдали всього п'ять ударів в створ воріт - для дербі це вельми скромний показник. Гра проходила, в основному, в центрі поля, час від часу виникали небезпечні моменти.

Деяку перевагу за моментами було у армійців. На 20-й хвилині Дзагоєв потужно пробив по воротах "Спартака", але Дикань виручив свою команду, перевівши м'яч на кутовий.

Шанс забити мав Вагнер - бразилець втік в контратаку, відірвався від захисників, але вдарив повз ворота.

І все ж на перерву команди пішли за рахунку 1: 0 на користь "Спартака". Макєєв прорвався в штрафну, віддав пас в район 11-метрової позначки, де Макгіді точним ударом змусив капітулювати Акінфєєва.

Перша ж атака "червоно-білих" у другому таймі закінчилася взяттям воріт: невтомний Макгіді вивів один на один з Акінфеєвим Арі, який вразив ворота армійців.

Через дві хвилина підопічні Леоніда Слуцького могли скоротити відставання в рахунку, але Вагнер не реалізував пенальті, призначений за фол проти Муси.

На 73-й хвилині Муса, отримавши пас від Вагнера, покотив м'яч мимо вийшов з воріт Диканя - 2: 1.

Доля зустрічі вирішилася на четвертій доданій хвилині, коли арбітр Карасьов угледів порушення в діях Сухі. Це відбувалося в штрафному майданчику, і суддя прийняв рішення поставити другий пенальті в ворота "Спартака". До м'яча підійшов Дзагоєв і був точний - 2: 2.

Армійці зберігають за собою перше місце в прем'єр-лізі, а "Спартак" ділить четверте місце з казанським "Рубіном". "Червоно-синім" чекає боротьба за чемпіонство з "Зенітом", а підопічні Валерія Карпіна ведуть битву за потрапляння в єврокубки.