«Німан» - «Барановичі» | Офіційний сайт ФК «Німан»

25.02.2017

2017

Гродненський «Німан» за вісім днів провів в новому манежі третій матч з представником другого дивізіону. 18 лютого жовто-зелені обіграли «Луч» з рахунком 3: 1, 22 лютого був повалений клуб «Ліда» 3: 0, а на цей раз гродненці розгромили «Барановичі» з рахунком 6: 2. Якщо виходити з торішньої підсумкової кваліфікації, то результати виглядають цілком закономірно. За підсумками минулого сезону мінчани стали четвертими, лідчане посіли шосте місце, а Барановицька команда зупинилася за крок від вильоту в третій дивізіон.

У матчі проти гродненців новий тренер гостей Олексій Вергеєнко зміг задіяти тільки 15 футболістів, четверо з яких були добре нам знайомі. У складі «Барановичів» в стартовому складі вийшли Павло Забєлін, Антон Лукашин і Антон Сорокін, а Максим Квенцер з'явився на полі по ходу другого тайму. Відразу відзначимо, що перший гол у в наші ворота зрозуміли на двох два Антона: Сорокін прострілив, а Лукашин пробив точно в ціль.

Через невеликі пошкодження в цьому матчі було вирішено не задіяти чотирьох гравців: Локтіонова, Горбача, Якимова, а також Рудика, який вже кілька днів після повернення тренується з командою. Крім того, після попереднього матчу з «Лідою» покинув розташування клубу українець Микита Коновалов. Виходячи з цього наш стартовий склад зазнав значних змін. Анюкевіч пересунувся на його звичну позицію лівого крайнього захисника, а його місце в центрі зайняв Зубков. В опорній зоні розмістилися Климович і Жуковський, Бомбела став наконечником центрального трикутника, по краях півзахисту розташувалися Савицький і Яроцький, а замість Локтіонова з перших хвилин в нападі вийшов Артем Кінцевий.

Стартові одинадцять: Курганський - Бебе, Хвалько, Зубков, Анюкевіч - Климович, Жуковський - Савицький, Бомбела, Яроцький - Кінцевий.

Знову, як і в двох попередніх матчах, наша команда зі старту щільно осіла на половині поля суперника і під кінець півгодини гри переконливо вела в рахунку. Хет-трик вдалося зробити Артему кінцеві, все три забиті м'ячі якого були абсолютно різними за виконанням. На 4-ій хвилині форвард отримав м'яч по центру, увірвався в штрафну і верхом розстріляв ворота суперника. Двома хвилинами пізніше Артем, стоячи до воріт спиною на ближній штанзі, головою перевів м'яч в ближній кут, а на 26-й хвилині в підкаті замкнув простріл з лівого краю атаки. У першому епізоді йому асистував Бомбела, а два інших гольових паси записав на свій рахунок Яроцький. Після третього голу жовто-зелені зробили ще кілька небезпечних вилазок до воріт Велікевіча. Двічі міг забити Савицький, в одному з епізодів потрапивши в поперечину. Однак замість збільшення рахунку, той скоротився до мінімуму. Через зайвого заспокоєння гості ще до перерви забили два м'ячі. Автором першого з них, як ми говорили вище, став наш Лукашин, а за чотири хвилини до кінця першої половини зустрічі в межах штрафного необов'язково сфолив Анюкевіч. Сам же потерпілий Петренко чітко реалізував одинадцятиметровий удар - 3: 2.

У перерві Ковалевич зробив відразу 5 замін: Курганський - Журов, Кінцевий - Коваленок, Жуковський - Сенкевич, Бебе - Яблонський і Анюкевіч - Лешко.

Якщо в двох попередніх зустрічах другі тайми у виконанні Гродненської команди були не настільки змістовні, то в цій зустрічі друга половина нічим не відрізнялася від першої. Жовто-зелені наполегливо продовжили гнути свою лінію і ще тричі після перерви відправили м'яч у ворота приїжджої команди. На 58-й хвилині Бомбела з правого краю зробив дальній переклад на що вийшов на поле трьома хвилинами раніше Сергія Левицького, той головою в один дотик скинув в центр штрафного майданчика на Савицького, який в дотик розстріляв лівий нижній від воротаря кут воріт - 4: 2. Через 16 хвилин простріл Лешко замкнув Коваленок - 5: 2, а остаточний рахунок в матчі був встановлений за сім хвилин до закінчення основного часу матчу. Рвався один на один з голкіпером Левицького рукою завалили в штрафній. Жуковський, замість удару з одинадцятиметрової позначки, катнув м'яч вперед, а набіг Савицький спокійно вразив ворота вдруге - 6: 2.

НІМАН - БАРАНОВИЧІ (Барановичі, Д2) - 6: 2 (3: 2)
Німан: Курганський (Журов, 46) - Бебе (Яблонський, 46), Хвалько (Жуковський, 73), Зубков (А.Демідовіч, 62), Анюкевіч (Лешко, 46) - Климович, Жуковський (Сенкевич, 46), - ( к) Савицький, Бомбела (Журневіч, 59), Яроцький (Левицький, 55) - Концевой (Коваленок, 46).
Голи: 1: 0 - А.Концевой (4, пас - А.Бомбель), 2: 0 - А.Концевой (6-г, пас - Я.Яроцкій), 3: 0 - А.Концевой (26, пас - Я.Яроцкій), 3: 1 - А.Лукашін (29, пас - А.Сорокін), 3: 2 - О.Петренко (41, з пенальті за фол А.Анюкевіча проти О.Петренко), 4: 2 - П .Савіцкій (58, пас - С.Левіцкій), 5: 2 - Д.Ковалёнок (74, пас - Е.Лешко), 6: 2 - П.Савицький (83, пас - В. Жуковський).
На 83-й хвилині В. Жуковський не реалізував одинадцятиметровий удар (віддав пас П.Савицький). Пенальті був призначений за фол А.Тхаголелова проти С.Левіцкого.