1/4 Ліги чемпіонів 2013/2014 років. «Манчестер Юнайтед» - «Баварія». «Барселона» - «Атлетіко». Відео голів

Сьогодні, 1 квітня 2014 року, пройшли перші два матчі в рамках 1/4 Ліги чемпіонів 2013/2014 років - «Манчестер Юнайтед» - «Баварія» і «Барселона» - «Атлетіко»

Сьогодні, 1 квітня 2014 року, пройшли перші два матчі в рамках 1/4 Ліги чемпіонів 2013/2014 років - «Манчестер Юнайтед» - «Баварія» і «Барселона» - «Атлетіко». Обидва протистояння виявилися вельми цікавими, подарувавши нам хороший футбол і несподіваний рахунок.

Матч «Манчестер Юнайтед» - «Баварія» завершився нічиєю 1: 1. Незважаючи на те, що перед цим поєдинком багато хто називав фаворитом зустрічі «Баварію», підопічні Гвардіоли не змогли здобути перемогу. Рахунок на 58-й хвилині відкрив Відіч, замкнувши головою подачу Руні з кутового. «Баварія» відігралася на 67-й хвилині зусиллями Швайнштайгера. Манджукич отримав м'яч в штрафній, скинув на Бастіана, і той уже розстріляв ворота Де Хеа. На 90-й хвилині Швайнштайгер заробив другу жовту, і тепер пропустить поєдинок.

Матч «Барселона» - «Атлетіко» завершився так само нічиєю 1: 1. Іспанське протистояння обіцяло бути цікавими, адже ці два клуби ще й в національному чемпіонаті ведуть боротьбу за золоті медалі. Як і в минулому поєдинку, обидва голи були забиті в другому таймі. Рахунок на 56-й хвилині відкрив Дієго. «Барселона» зрівняла рахунок на 71-й хвилині, гол на рахунку Неймара. Як бачимо, півфіналіст цієї пари так само визначиться в поєдинку у відповідь.

Завтра нас чекають ще два поєдинки 1/4 Ліги чемпіонів 2013/2014 років - «ПСЖ» - «Челсі» і «Реал» - «Боруссія Д».

1/4 Ліги чемпіонів 2013/2014 років. «Манчестер Юнайтед» - «Баварія». Голи (відео):