«Барселона» - «Атлетіко Мадрид». огляд

1. 21 вересня 2016 року «Барселона» і «Атлетіко» в черговому турі чемпіонату Іспанії з'ясовували,...
  2. «Барселона» - «Атлетіко». Відео
  3. «Барселона» - «Атлетіко Мадрид». перспективи

21 вересня 2016 року «Барселона» і «Атлетіко» в черговому турі чемпіонату Іспанії з'ясовували, хто з них сильніший.

«Барселона» - «Атлетіко» ... Ще років п'ять тому така вивіска відразу давала зрозуміти, що «Барса» набере чергові три очки і про цю гру відразу все забудуть. Мало того, що «матрацники» роками не могли налагодити гру, так ще й із задоволенням піддавалися у зустрічах з «Барселоною», щоб насолити свого найголовнішого суперника, мадридському «Реалу». Але тепер все змінилося. «Атлетіко» - повноцінний претендент на чемпіонську корону і дворазовий учасник фіналу Ліги чемпіонів. Втім, «Барселона» залишилася «Барселоною» - сильною, потужною і дуже страшною.

«Барселона» - «Атлетіко». Відео

Футбольний клуб «Атлетіко» почав сезон не дуже добре. Дві нульові нічиї, та ще й нестриманий Антуан Грізманн, який сказав, що з такою грою «Атлетіко» може почати боротися за виживання. За це він отримав «втик». Та й Кевін Гамейро, куплений у «Севільї», поки не те щоб вражає уяву бомбардирів подвигами. У «Барселони» ніби все добре, але сталося раптове поразки від «Алавеса» з рахунком 1: 2. З перших же хвилин зустрічі суперники показали, що здаватися не збирається ніхто, а рахунок відкрила «Барселона» - на сорок першій хвилині відзначився Іван Ракітіч. На шістдесят першій хвилині рахунок зрівняв Анхель Корреа, причому зробив він це рівно через хвилину після того, як вийшов на заміну замість Сауля. Рахунок 1: 1 в результаті не змінився.

«Барселона» - «Атлетіко Мадрид». перспективи

Підсумки матчу «Барселона» - «Атлетіко» навряд чи задовольнили як одних, так і інших. Специфіка іспанської Ла Ліги така, що три гранда (третій, природно, мадридський «Реал») в промислових масштабах набирають очки в матчах з «Лас-Пальмас» і «Ейбар», а вирішальними часто стають саме очні зустрічі. Втім, сумнівів в запасі міцності синьо-гранатових немає, а "Атлетіко" ... В засобах масової інформації активно поширюється слух про те, що аргентинський наставник Дієго Сімеоне проводить в Мадриді свій останній сезон, і він просто зобов'язаний вийти тріумфальним. Тим більше, що «Атлетіко» добре посилився в міжсезоння (в перспективах Гамейро сумнівів немає) і зміг зберегти лідерів. При такому розкладі «матрацників» може запросто вистачити навіть не «золотий» потроєнь: чемпіонат, кубок і Ліга чемпіонів.