Барселона розгромила Челсі, Мессі принизив Куртуа неймовірним і історичним дублем - Каталонія в чвертьфіналі

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між Барселоною і Челсі каталонці здобули легку перемогу завдяки феноменальній грі свого лідера - Ліонеля Мессі.

Після лондонських 1: 1 Барселону влаштовувала не тільки перемога з будь-яким рахунком, але і нульова нічия. Однак каталонці повели вже на третій хвилині: Мессі з дуже гострого кута влучив між ніг Куртуа. А коли Дембеле незабаром ідеально реалізував пас Ліонеля і подвоїв перевагу, Челсі виявився в надскладне становище.

Барселона - Челсі - 3: 0 - відео голів та огляд матчу

Остаточно вбив будь-яку інтригу все той же всюдисущий Мессі, який після перерви забив свій ювілейний, 100-й гол у Лізі чемпіонів. Врятувати Челсі від розгрому міг Рюдігер - на 90-й хвилині влучив у поперечину ударом головою.

Мессі зробив гру, а Куртуа - провалив її

Щоб сподіватися на прохід в наступний раунд, Челсі потрібно було забивати на "Камп Ноу". І, для більшої гарантії, - неодноразово. Однак карти "аристократам" сплутав Ліонель Мессі. Два його удари в ситуаціях, які зазвичай не віщують голкіперам серйозних проблем, досягали мети. Причому, в обох випадках Куртуа пропускав між ніг, що вважається особливим приниженням для стража воріт.

Бельгієць і Челсі стали жертвою особливого натхнення лідера Барселони. Адже крім дубля Мессі відзначився ще й результативною передачею на Дембеле, коли стомільйонний вінгер подвоїв рахунок. Лео підстеріг помилку Фабрегаса, протягнув м'яч через половину поля і викотив цукерку на Усмана - тільки забивай.

Лео підстеріг помилку Фабрегаса, протягнув м'яч через половину поля і викотив цукерку на Усмана - тільки забивай

Вілліан і Алонсо билися поодинці

У складі гостей помітно виділявся Вілліан. Бразилець забив у першому матчі на "Стемфорд Брідж", неабияк виснаживши оборону Барси, і сьогодні знову був у повному порядку. Завдяки фінтам і розкішної швидкості вінгер Челсі частенько загострював ситуацію біля воріт Барселони. Однак підтримки у нього, за винятком Алонсо, який невтомно долучався до атак, практично не було.

Конте помилився з вибором наконечника - Жиру провалив матч, так і не вийшовши з тіні центрбеків суперника. Знову не зумів себе показати Азар. У центрі поля напомиляємося Сеск. Про захист і голкіпера Челсі - ні слова. Ви самі все чудово бачили.

Ви самі все чудово бачили

При цьому не можна сказати, що Челсі виглядав на "Камп Ноу" приреченої командою. Після швидкого пропущеного гола лондонці перевели гру до воріт тер Штегена і сильно нагнітали там атмосферу. У першому таймі двічі міг забивати Алонсо. Його удар з гри парирував кіпер, а постріл зі штрафного перед самою перервою - каркас воріт.

У другому таймі Маркос претендував на пенальті. Він добре розвернувся в щільному оточенні опонентів, спробував вибігти на рандеву з тер Штегеном і впав. Здалося, що був поштовх в спину, однак Дамір Скоміна, словенський рефері, на 11-метрову позначку не вказав.

Тобто, на позитивні оцінки напрацювали два футболісти Челсі. Цього дуже мало, щоб претендувати на вихід в чвертьфінал, та ще й на полі такого суперника, як Барселона.

Цікаві факти

Ліонель Мессі забив свій 100-й гол у Лізі чемпіонів . Для досягнення гросмейстерського показника йому знадобилося 123 матчі. Більше м'ячів тільки у Кріштіану Роналду - 118 (141 матч).

Перший з двох голів Мессі у ворота Челсі став найшвидшим в його кар'єрі - 125-я секунда.

Барселона в 11 разів поспіль пробилась до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Каталонці не програють в останніх 9 матчах цього турніру.

Іспанія проти Англії в плей-офф єврокубків: за останні 10 років відбулося 26 дуелей - в 22 з них далі проходили піренейці.