Барселона в гостях всуху обіграла Манчестер Сіті

У вівторок в жаркому бою зустрілися дві класні команди. Команди, які вміють і люблять атакувати, що грають самі і дають грати супернику. Але в цілому поєдинок вийшов не таким уже й яскравим.

У дебюті зустрічі більш активною була «Барса», однак нічого по-справжньому серйозного біля воріт обох команд довгий час не виникало. Нудною була гра, що вже гріха таїти. Суперники не прагнули розкриватися і форсувати події.

Під кінець першої чверті години господарі провели кілька непоганих атак на ворота Вальдеса - голкіпер «блаугранас» зіграв впевнено. Непогано бив Негредо на 27-й хвилині - Віктор в падінні забрав м'яч.

На 31-й хвилині здалеку пальнув Мессі - вище воріт. Останній шанс забити в першому таймі був, мабуть, у Негредо, але удар з непоганої позиції вийшов дуже вже неточним. Можна сказати, що команди всю першу половину зустрічі прощупували один одного в пошуках слабких місць.

Зате другий тайм почався для гостей дуже вдало. Іньєста відмінною передачею знайшов Мессі, який відірвався від Демікеліс і мав всі шанси вийти на побачення з Вальдесом. Мартін, бачачи, що не доганяє свого опонента, зважився на відчайдушний підкат і зніс Лео прямо на лінії штрафної. А так як лінія - теж частина штрафного майданчика, арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. До м'яча підійшов сам потерпілий і відправив круглого в сітку прямо по центру воріт, тоді як Джо Харт завалився в лівий від себе кут. На довершення всіх бід «МанСіті», Демікеліс ще й червону картку отримав за цей фол останньої надії.

Вдесятьох господарям стало ще важче, «Барса» ж завдяки голу розкрилася і заграла впевненіше. На 68-й хвилині відмінний момент був у Дані Алвеша, але він, увійшовши в штрафну по місцю правого інсайда, не влучив у дальній кут воріт Джо Харта. Незадовго до цього непогано бив Хаві ...

«МанСіті» огризнувся на 77-й хвилині, коли Давид Сільва прийняв м'яч на груди і потужно вистрілив по воротах гостей - Вальдес намертво накрив м'яч. «Городяни», незважаючи на гру в меншості, до останнього намагалися підібрати ключик до воріт каталонців, але замість цього пропустили контратаку. Невтомний Алвеш на 90-й хвилині отримав пас від Неймара на своєму улюбленому правому фланзі, увірвався в штрафну і низом пробив повз воротаря. 2: 0 - гра зроблена.

Підопічні Мануеля Пеллегріні сьогодні виглядали не кращим чином. З огляду на досвід свого наставника в протистояннях з «Барсою» (нагадаємо, що Пеллегріні працював з іспанськими клубами з 2004-го по 2013-й роки), здавалося, що його команда могла зіграти і гостріше. Тим більше, вдома. Багато чого, звичайно, зламало видалення Демікеліс, але «городян» це в повній мірі не виправдовує. Сьогодні «Барселона» дійсно була краще. Але не варто забувати, що протистояння складається з двох матчів, і на «Камп Ноу» англійці зроблять все, щоб відігратися і пройти в наступний раунд.

Хоча після домашніх 0: 2 їх шанси на благополучний результат виглядають відверто слабкими.

Михайло ШАПОВАЛОВ, Sport.ua

«Манчестер Сіті» - «Барселона» - 0: 2
«Манчестер Сіті» - «Барселона» - 0: 2   Ліонель Мессі, 54, з пенальті, Даніель Алвеш, 90 Ліонель Мессі, 54, з пенальті, Даніель Алвеш, 90

«Манчестер Сіті»: Джо Харт, Венсан Компані, Гаель Кліші, Александар Коларов, (Джолеон Лескотт, '57), Мартін Демікеліс, Пабло Сабалета, Давид Сільва, Хесус Навас, (Самір Насрі, '58), Фернандіньо, Яя Туре, Альваро Негредо, (Едін Джеко, '74)
«Барселона»: Віктор Вальдес, Даніель Алвеш, Жерар Піке, Хав'єр Маскерано, Хорді Альба, Андрес Інієста, Сеск Фабрегас, (Роберто, '86), Серхіо Бускетс, Хаві, Ліонель Мессі, Алексіс Санчес, (Неймар, '74)
«Манчестер Сіті»: Джо Харт, Венсан Компані, Гаель Кліші, Александар Коларов, (Джолеон Лескотт, '57), Мартін Демікеліс, Пабло Сабалета, Давид Сільва, Хесус Навас, (Самір Насрі, '58), Фернандіньо, Яя Туре, Альваро Негредо, (Едін Джеко, '74)   «Барселона»: Віктор Вальдес, Даніель Алвеш, Жерар Піке, Хав'єр Маскерано, Хорді Альба, Андрес Інієста, Сеск Фабрегас, (Роберто, '86), Серхіо Бускетс, Хаві, Ліонель Мессі, Алексіс Санчес, (Неймар, '74)   Альваро Негредо, 28 Альваро Негредо, 28. Александар Коларов, 37. - Даніель Алвеш, 23. Хав'єр Маскерано, 76.
Мартін Демікеліс, 53 (фол останньої надії).