Барселона в Класико розгромила Реал

Перед матчем з «Барселоною» «Реал» завис у середині турнірної таблиці і багато в чому від результату цієї зустрічі залежала доля головного тренера королівського клубу Хуана Хулен Лопетегі. Маловиразна гра «Реала» вже набридла «босові» клубу Флорентіно Пересу, який хотів відправити у відставку тренера ще після переможного матчу з «Вікторією» в Лізі чемпіонів, але все ж Хулен Лопетегі надали ще один шанс.

Вже перші хвилини матчу на «Ноу Камп» дали змогу говорити про те, що «Реалу» важко буде розраховувати на очки в «ель-класико». Господарі швидко забрали м'яч і почали методично розхитувати оборону суперника, а перший же момент біля воріт гостей призвів до голу у ворота Куртуа. Альба прискорився на фланзі і, отримавши своєчасну довгу передачу, увірвався в штрафну, після чого прострілив на Коутіньйо, який пробив в нижній кут. Швидкий гол «Барси» ніяк не вплинув на гру, господарі, як і раніше володіли великою ігровою перевагою, при цьому явно грали із запасом і могли додати в будь-який момент.

Було очевидно, що другий м'яч у ворота «Реала» - тільки справа часу. І вже після першої третини матчу господарі вели з комфортним для себе перевагою в два м'ячі. Атака «Барси» привела до фолу провалив початок сезону Варана на Суареса, а після перегляду епізоду на відео, арбітр матчу все ж вказав на 11-метрову позначку. Суарес чітко виконав вирок, пробивши в притирання зі штангою - 2: 0. Напевно, будь у нього можливість, Перес вже тоді звільнив би Хулен Лопетегі, адже «Барса», та ще без Мессі, просто знущалася над його командою.

Однак, після перерви характер матчу почав змінюватися. Варан сів на лаву, а місце правого захисника зайняв вийшов на заміну Лукас, Начо ж змістився на місце француза. «Реал» став більш активним і вже на 50-й хвилині повернувся в гру завдяки голу Марсело, який забив у третьому матчі поспіль. Лукас від бічної лінії поля покотив м'яч у штрафну на хід Іско, той від лицьової прострілив на Марсело, який точно пробив з кількох метрів - 2: 1. Гості відчули впевненість у своїх силах і почали створювати моменти. Хто знає, як би далі розвивалися події, забий Модріч або Бензема, але хорват з меж штрафного пробив у штангу, а француз після відмінного навісу Лукаса з лінії воротарського головою пробив вище цілі. Правда, між двома цими епізодами міг забити і Суарес, але і його удар після прострілу Роберто прийняла на себе штанга.

Однак, гостей вистачило тільки на половину тайму, «Барса» вміло скористалася дірами в обороні суперника, на контратаках просто розірвавши «Реал». На 74-й хвилині вийшов на заміну Дембеле виграв боротьбу за м'яч на половині суперника і віддав передачу ближче до лінії штрафної Роберто, який навісив в район 11-метрової, звідки головою точно пробив Суарес, Куртуа в цьому епізоді не виручив. Це практично був вирок. Гості продовжували йти вперед, втрачали м'ячі і раз по раз пропускали контратаки.

Після чергової втрати м'яча вершковими втік у відрив Суарес і, перекинувши м'яч через Куртуа, оформив хет-трик, а до зовсім непристойного рахунок довів Відаль, точно пробивши головою після навісу Дембеле. Після такого фіаско, напевно очікувати звісток про зміну тренера «Реала» доведеться недовго.

Іспанська Ла Ліга. 10-й тур

«Барселона» - «Реал» - 5: 1

Філіпа Коутіньйо (12), Луїс Суарес (29, з пенальті, 74, 83), Артуро Відаль (86) - Марсело (50) Філіпа Коутіньйо (12), Луїс Суарес (29, з пенальті, 74, 83), Артуро Відаль (86) - Марсело (50)

«Барселона»: Марк-Андре тер Штеген, Жорді Альба, Клеман Лангле, Піке, Серхіо Роберто, Серхіо Бускетс, Іван Ракітіч, Артур Рамос (Артуро Відаль, 84), Рафінья (Нелсон Семеду, 68), Філіппе Коутіньйо (Усман Дембеле, 73), Луїс Суарес

«Реал»: Тібо Куртуа, Начо, Марсело (Маріано Діас, 81), Рафаель Варан (Лукас Васкес, 46), Серхіо Рамос, Каземіро, Лука Модріч, Тоні Кроос, Іско, Карім Бензема, Герет Бейл (Марко Асенсио, 77)

Арбітр: Хосе Санчес Мартінес

Стадіон: «Ноу Камп»

Іван Ракітіч (38), Луїс Суарес (76) - Начо (39), Гарет Бейл (52) Іван Ракітіч (38), Луїс Суарес (76) - Начо (39), Гарет Бейл (52)