Чемпіонат України - Кременчук і Білий Барс зіграли перший матч 4 туру УХЛ

У вівторок, 25 вересня, в Кременчуці відбувся матч четвертого туру регулярного чемпіонату України з хокею ( УХЛ ). Зіграли місцевий ХК "Кременчук" і "Білий Барс". Про це повідомляє прес-служба чемпіонату.
Рахунок в матчі відкрили "барси", закинувши в меншості - вдало зіграв у чужих воріт Данило Печерських. Рівні цифри на табло повернув Вадим Хрішпенц, і через шість хвилин команди ще по разу обмінялися голами: відзначилися Олександр Горлушко і Рінат Дурдиев.
Після цього шайби закинули виключно кременчужани. Другий період став бенефісом команди Олександра Савицького, коли у воротах Кирила Кучера і Олександра Качули побувало одразу п'ять шайб. Свої можливості у чужих воріт по черзі реалізували Віктор Тютченко, Тимур Гриценко, Олексій Красильников, Владислав Грицких і Микола Кисельов.
Перерва пішла на користь «Білому Барсу», і команда Костянтина Буценка стала грати куди більш зібрано. Результату у вигляді закинутих шайб це не принесло, а ось "городяни" двічі скористалися провалами в захисті суперника: Всеволод Толстушко і Іван Савченко збільшили свій гольовий рахунок.
Підсумковий рахунок 9: 2, і "Кременчук" видає вже другу розгромну перемогу поспіль. "Білий Барс" ж програє в третьому матчі поспіль, і як мінімум до четверга залишається на четвертому місці в турнірній таблиці.

У передсезонному вони зіграли два матчі, і в обох зустрічах перемога також була за "городянами".
"Кременчук" - "Білий Барс" 9: 2 (2: 2; 5: 0; 2: 0)

Голи: 0: 1. Печерських (Лісників, 3:04 - менш.), 1: 1. Хрішпенц (Гриценко, Ворона, 3:18 - більш.), 2: 1. Горлушко (Кисельов, Толстушко, 9:44 - більш.), 2: 2. Дурдиев (Печерських, Лісників, 10:01), 3: 2. Тютченко (Красильников, Гриценко, 23:48), 4: 2. Гриценко (Ворона, 24:27), 5: 2. Красильников (Грицких, 27:27), 6: 2. Грицких (Толстушко, Тютченко, 29:57 - більш.), 7: 2. Кисельов (36:11), 8: 2. Толстушко (Зайцев - 43:09), 9: 2. Савченко (Ворона, Гриценко - 45:01).
"Кременчук": Гордюшин (Петленко); Толстушко - Грицких, Севрюгин - Хрішпенц, Горлушко - Ефімочкін, Савицький - Бєльський; Тютченко - Красильников - Шиманський, Савченко - Т. Гриценко - Ворона, Кисельов - Фурса - Зайцев, Гончаров - Кривошапкин - Муртіщев.
"Білий Барс": Кучер (Качула); Гребеник - Ядловський, Логачов - Таран, Васильєв - Д. Гриценко, Грицюк - Собко; Бородай - Качан - Тимченко, Дурдиев - Печерських - Лісників, Панченко - Арабов - Панов, резюка - Андращук - Ромахін.

Гриценко, Грицюк - Собко;  Бородай - Качан - Тимченко, Дурдиев - Печерських - Лісників, Панченко - Арабов - Панов, резюка - Андращук - Ромахін

Відео: youtube.com/УХЛ

Як повідомляла "Країна", ХК "Донбас" обіграв "Кременчук" в матчі, яким відкрився третій сезон УХЛ . На першу перерву команди пішли за рівного рахунку.

Нагадаємо як в Челябінську російський легіонер Вашингтон Кепіталс поїв пельменів з Кубка Стенлі .