Донбас - Білий Барс - 4: 3 - вольова перемога Донбасу в овертаймі після трьох пропущених шайб

"Донбас" - "Білий Барс" - 4: 3. фото uhl.ua

У Дружківці поєдинком між "Донбасом" і "Білим Барсом" завершився 17 тур чемпіонату України з хокею - Української хокейної ліги. Гру "Білий Барс" почав з готовністю давати впевнений бій чинному чемпіону України, що і відобразилося на табло - під завісу періоду Денис Бородай з передачі від Павла Тарана прошив Богдана Дьяченко та відкрив рахунок в матчі.

До екватора поєдинку, завдяки точним кидкам Сергія Логачов і Михайла-Максима Ядловського, "Донбас" "горів" 0: 3. Донеччани змогли забити першу шайбу тільки під кінець другого періоду - зусиллями Віктора Захарова рахунок на табло став 1: 3.

Саме ця шайба капітана донеччан дала старт камбек "Донбасу" і за що залишилися час господарі майданчика змогли зрівняти рахунок на табло, а потім в овертаймі дотиснути противника і вирвати перемогу. Вирішальну шайбу закинув Сергій Кузьмик.

Свої наступні матчі команди зіграють вже 20 і 22 листопада. 20 листопада в 18:00 "Донбас" прийме "Льодяних Волков", а 22 листопада о 19:00 "Білий Барс" зіграє з херсонським "Дніпром".

"Донбас" - "Білий Барс" 4: 3 ОТ (0: 1, 1: 2, 2: 0, 1: 0)

Шайби: 0: 1 Бородай (Таран, Тимченко - більш.), 16:21; 0: 2 Логачов (Лісників, Качан), 21:02; 0: 3 Ядловський (Логачов, Лісників - більш.), 25:03; 1: 3 Захаров (Ігнатенко), 33:14; 2: 3 Ігнатенко (Коренчук, Захаров - більш.), 41:45; 3: 3 Лялька (більш.), 53:24; Кузьмик (Кирющенков), 63:03.

Донбас: Дьяченко (Костенко - з 27:59); Александров - Ігнатенко, Сильницький - Романенко, Григор'єв - Фірсов, Ординський - Воронін; Новиков - Кузьмик - Кирющенков, Лялька (А) - Захаров (К) - Костиков, Луговий - Карпенко - Коренчук (А), Денискин - Мазур - Мостовий.

Білий Барс: Кучер (Качула); Гребеник - Таран (А), Логачов - Ядловський (А), Васильєв - Грицюк, Гриценко - Буняк; Арабів - Бородай - Тимченко (К), Куцевич - Качан - Лісників, Печерських - Ружников - Панченко, Дурдиев - Ромахін.

Нагадаємо, що днями на засіданні Виконавчого комітету Федерації хокею України було прийнято рішення про призначення нового головного тренера збірної України .