Хокеїстів «Нафтохіміка» дискваліфікували за грубу гру з челябінським «Трактором»

На підставі поданих матеріалів нападників Ільдара Шіксатдарова і Булата Шафігулліна дискваліфікували на два матчі, захисника Каміля Фазилзянова - на п'ять матчів, Олександра Бринцева - на один. Крім того, вся четвірка гравців заплатить грошові штрафи, розмір яких не уточнюється. На підставі поданих матеріалів нападників Ільдара Шіксатдарова і Булата Шафігулліна дискваліфікували на два матчі, захисника Каміля Фазилзянова - на п'ять матчів, Олександра Бринцева - на один

Крім дискваліфікації порушники заплатять штрафи

А тим часом стало відомо, що два гравці чорно-білих - Олександр ШИНІН і Микита Нікітін - через травми не зможуть вийти на лід.

Керівництво «Трактора» раніше заявило, що має намір добитися притягнення до дисциплінарної відповідальності «Нафтохіміка» за брудну гру, яку продемонстрували ніжнекамци в останньому матчі з «Трактором». Відповідні переговори з Континентальної хокейної лігою вже ведуться. Також директор хокейного клубу Іван Сеничев виступив з відкритим зверненням до тренера суперників Андрію Назарову, заявивши, що стиль його підопічних не має нічого спільного з хокеєм і назвавши подію на льоду Гопництво і свавіллям.

Під час вчорашньої гри «Нафтохімік», який весь сезон був однією з найчистіших команд ліги, почав грати брудно, бити нишком і грубити при першій же можливості. В результаті вже в першому періоді ніжнекамци набрали 43 хвилини штрафу. «Трактор» нескінченними вилученнями господарів скористався тричі.

- Не дивлячись на те, що чорно-білі виграли перший період з рахунком 3: 0, сказати, що в цьому матчі все ясно, було не можна. «Нафтохімік» зміг потягнути за собою чорно-білих в брудний хокей. У грі з'явилося багато стиків, і видалення сипалися в обидві сторони, - повідомили в прес-службі.

Відзначимо, що Андрій Назаров є вихованцем челябінського «Трактора», хоча його професійна кар'єра почалася в московському «Динамо». Завершивши кар'єру гравця, він став менеджером в «Трактор», а після відходу Геннадія Цигурова з 2007 по 2010 роки був головним тренером клубу. За грубий стиль гри в Америці Назарову дали прізвисько Російський Ведмідь.

У відповідь на емоційне висловлювання Сенічева, Назаров зазначив, що хокей - жорстка чоловіча гра.

- Ви образили Татарстан, назвавши гопниками одну з провідних команд найбільшого регіону Росії, - заявив тренер «Нафтохіміка».