Хокей: «Автомобіліст» поступився «Ак Барсу»

3 жовтня 2014 9:53 3 жовтня 2014 9:53   Хокейний клуб «Автомобіліст» напередодні ввечері в черговому матчі чемпіонату КХЛ програв ХК «Ак Барс» з Казані з рахунком 3: 5, повідомляє офіційний сайт єкатеринбурзькій команди

Хокейний клуб «Автомобіліст» напередодні ввечері в черговому матчі чемпіонату КХЛ програв ХК «Ак Барс» з Казані з рахунком 3: 5, повідомляє офіційний сайт єкатеринбурзькій команди.

У матчі проти «Ак Барса» екатеринбургская команда відігралася після трьох пропущених шайб, але під кінець гості забили ще дві. Першою шайбою в КХЛ відзначився Микита Комаров, а Сергій Ємелін повернувся в стрій після травми. Крім того, для Федора Малихіна цей матч став першим на рідному льоду після переходу в казанський клуб. Втім, незважаючи на перемогу його команди для самого нападника цю гру навряд чи можна назвати вдалою.

Почав «Автомобіліст» активно, але «Ак Барс» швидко перехопив ініціативу і відкрив рахунок на четвертій хвилині. Через дві хвилини в ворота Коваржа влетіла друга шайба. Потім у «Автомобіліста» була можливість розіграти зайвого, але не вийшло. А ось видалення в єкатеринбурзькій команді завершилося третім голом - Сергій Костіцин зробив дубль. Однак піти на перерву «сухими» казанцям не вдалося - на останній хвилині першого періоду після повернення з фарм-клубу Микита Комаров після кидка. Самі Лепісто вдало підправив шайбу, яка стала для нього першою в КХЛ.

Перша хвилина другого періоду виявився багатим на події. Під час відкладеного штрафу Віклунд Зінетулой Білялетдінов замінив воротаря на шостого гравця, казанці кинулися було атакувати, але Петружалек перехопив шайбу і закинув її в порожні ворота. Трибуни почали було святкувати гол, але епізод закінчився 10-хвилинним дисциплінарним штрафом для нашого нападника. Крім того, Віклунд отримав травму і не зміг продовжити гру. Потім «Автомобіліст» тричі мав можливість реалізувати більшість, але гості відбилися. Рівно за хвилину до перерви Анатолій Голишев забив шайбу, що називається, «в роздягальню».

На старті останньої 20-хвилинки молодий форвард практично поодинці доставив шайбу на п'ятак гостей, де її добив Олександр Бумагін, зрівнявши рахунок, і наша команда по-справжньому завелася. Здавалося, ось-ось вдасться вийти вперед, але як слід розігнатися завадило видалення Олексія Симакова. Майже дві хвилини наші захисники самовіддано відбивалися, але за п'ять секунд до закінчення штрафного часу Меллер все-таки забив. І майже відразу ж «Ак Барс» отримав шанс збільшити відрив. До воріт «Автомобіліста» проривався Азеведо, але був збитий Лепісто, за що в ворота Коваржа був призначений буліт. Переграти Якуба Джастіну не вдалося.

При грі в більшості «Автомобіліст» спробував заштовхати шайбу в ворота, але Еміль Гарипов несподівано попросив зупинити гру, поскаржившись на біль в спині. В результаті його замінили на Андерса Нільсона, але швед простояв в рамці всього хвилину, після надання медичної допомоги Гарипов повернувся на лід. До цього момент кураж у нашої команди вщух, за 9 хвилин до сирени казанці забили п'ятий гол. До кінця гри господарям вдалося організувати пару атак, але «Ак Барс» останні хвилини дуже щільно зіграв в обороні.

Наступний матч «Автомобіліст» проведе в Казані в неділю, 5 жовтня, о 19:00 за місцевим часом знову проти ХК «Ак Барс».

Ключові слова: автомобіліст , ак барс , кхл , хокей