Календар ФК Барселона 2015/16 - Реал Бетіс 0 - 2 Барселона - ФК Барселона

1. Вестерманн отримує червону
  2. Ракітіч відкриває
  3. 35 гол Суареса

Голи Ракитича і Суареса принесли перемогу над Бетісом, тепер у Барси в Ла Ліга залишаються лише дві гри. Голи Ракитича і Суареса принесли перемогу над Бетісом, тепер у Барси в Ла Ліга залишаються лише дві гри

Ракітіч, ​​Альба і тризуб святкують перший гол на Беніто Вільямарін / ФОТО: MIGUEL RUIZ - FCB

Барса наближається до чемпіонського титулу! Перемігши з рахунком 0-2 Бетіс, команда зуміла стримати тиск Атлетіко і Реала (які перемогли 1-0 раніше в той же день), і залишитися на першому місці турнірної таблиці ще на один тиждень. Попереду ігри вдома з Еспаньолом і з Гранадою на виїзді, а чемпіонський титул наближається!

Вестерманн отримує червону

Барса з перших хвилин взяла гру під свій контроль, але тим не менш особливо небезпечних моментів у першому таймі не створила, Бетіс не викликав ніяких проблем і біля воріт Барси, важливий і переломний момент в грі, стало видалення Хайко Вестерманн за фол на Лео Мессі, а через сім хвилин ще на Івана Ракітіч.

Барса грала останні 55 хвилин гри проти десятьох. Але, незважаючи на зайвого гравця, вона не змогла забити гол до перерви.

Ракітіч відкриває

Вже на п'ятій хвилині другого тайму все змінилося. Мессі навісив м'яч делікатно в штрафну, а Ракітіч зумів скористатися плутаниною між Песселлой і воротарем, відправивши м'яч у порожні ворота.

Барса повела, але продовжувала атакувати, щоб забити і зняти всі питання в грі. Майже вся гра проходила глибоко в зоні Бетіса, але хоча перевага була комфортним, рахунок так і не змінювався, і навіть коли Луїс Суарес мав ідеальний момент, пробивши з кількох метрів у воротаря.

Коли гра перейшла в завершальну чверть години, десять гравців Бетіса, які так і не завдали жодного удару по воротах після перерви, змирилися з поразкою. І відсутність амбіцій, здавалося, мало актуальність поза грою Барси теж.

35 гол Суареса

Але Барса ніколи не була командою, яка задовольняється перемогою 0-1. Мессі спокійно погладив м'яч в центрі поля і віддав передачу через всю оборону Бетіса на 81-й хвилині, Суарес всіх випередив і зробив рахунок 0-2.

Бетіс не намагався відігратися і лише травма Клаудіо Браво стала поганою новиною для Барси, замість нього вийшов тер Штеген на останніх хвилинах матчу.

Може бути це був не самий видовищний матч, але на даному етапі сезону, головне результат, перемога з рахунком 0-2 дійсно важлива. Попереду дербі!