KazanFirst - «Ак Барс» обіграв «Сибір»: підстава за 300 тисяч рублів і нові технології

1. бенефіс Ткачова
  2. "Третє око"

Спорт 7:05 / 3 жовтня 2017

«Ак Барс» обіграв «Сибір»: підстава за 300 тисяч рублів і нові технології

Казанський клуб зумів утримати позитивний результат в матчі, де залишився в меншості вже в середині першого періоду.

Еміль Алієв - Казань

На табло 8.28, а «Ак Барс» позбавляється одного зі своїх нападників. Ні, це не травма - це Михайло Глухов грубо зустрічає суперника коліном і отримує матч-штраф, а разом з цим і дарує супернику п'ять хвилин більшості. Казанцям доводиться відбиватися від насевшіх на ворота Еміля Гаріпова сибіряків. Проте кожного разу «барсам» вдається викинути шайбу зі своєї зони, що зайвий раз підтверджує приємну для Зінетулой Білялетдінова статистику.

«Ак Барс» є однією з найкращих команд КХЛ по грі в меншості:

І - кількість ігор; Мен - кількість чисельних переваг, отриманих суперниками; ПШМ - пропущені шайби в меншості; % М - відсоток нейтралізації більшості суперників.

Але удар коліном в хокеї трактується як одне з найсерйозніших порушень. Крім видалення до кінця гри провинився хокеїстові загрожує дискваліфікація до п'яти матчів і грошовий штраф від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, в той час як за інші - від 50 до 70 тисяч. Якщо Дисциплінарний комітет КХЛ винесе відповідне рішення, то найближчим часом Глухова теж чекає неприємна есемески про списання суми, а команда змушена буде латати дірки. Казанські хокеїсти вже вдруге поспіль подібним чином підставляють своїх партнерів. У недавній гостьовій грі проти магнітогорського «Металурга» грубо повівся Степан Захарчук, без якого «барсам» тепер доведеться обходитися аж вісім (!) Матчів.

бенефіс Ткачова

З п'яти положеннях хвилин «Сибір» має чисельну перевагу лише три з половиною. Потім гості двічі порушують правила. І ось уже «Ак Барс» грає вчотирьох проти трьох. Здавалося б, ось вона, поезія хокею, але, на жаль, уболівальників на «Татнефть Арені» чекає сувора проза життя. Не встигли команди знову опинитися в повних складах, як Станіслав Галієв і Степан Санніков на пару хапають обопільне порушення. Місця на майданчику стає більше, ніж здорово користується форвард гостей В'ячеслав Основіна, об'їжджаючи казанських захисників немов стоячих.

«Ак Барсу» нічого не залишається, окрім як лізти вперед, нехай і видалення Глухова помітно послабило атакуючий потенціал. Їх трійка з Андрієм Поповим і Антоном Глінкіна в нинішньому сезоні грає дуже результативно. Втім, з Іржі сікача, Джастіном Азеведо і Володимиром Ткачовим в складі скаржитися на проблеми в атаці просто блюзнірство.

Останній зі своїми партнерами - Галієвим і Робом Клінкхаммер - виглядає особливо активно. Ці хлопці здорово провели виїзну серію, тому після повернення «Ак Барса» в Казань хотілося на власні очі подивитися, чи дійсно ланка знайшло взаєморозуміння.

Ще в першому періоді Ткачов, Галієв і Клінкхаммер небезпечно загрожували воротам Олександра Салака, а в другому їх зусилля дають плоди. І якщо спочатку для визначення гола суддям доводиться вдаватися до допомоги відеоперегляду, то другу шайбу видно і без нього. Дубль на рахунку Ткачова - форвард забиває вже в четвертій грі поспіль.

- Звичайно, не відразу побачили! Там ніхто не зрозумів - купа така була. Просто вирішили, що треба подивитися, - пояснив рішення взяти відеоперегляд Зінетулой Білялетдінов на прес-конференції.

Ну ось як тут можна щось побачити? Інтуїція, не інакше.

"Третє око"

«Ак Барс» повністю заволодів перевагою і до кінця зустрічі не мав відпускати суперника зі своїх пазурів. А після того як одного разу він ще й «хапнув» його - Дмитро Архипов закинув третю шайбу, - здавалося, що перемога від казанців вже не піде.

Але в матчах за участю «Ак Барса» нічого не можна знати напевно. Чи не найнебезпечніший кидок Сергія Конькова змушує Гаріпова помилитися, і відрив скорочується до мінімуму. Напруга на «Татнефть Арені» стає відчутним, і через деякий час шайба втретє перетинає лінію казанських воріт - Адам Полашек, як і в епізоді з першою шайбою у виконанні Основіна, не помічає казанських захисників. Але ...

«Третє око» знову в справі - лава казанців запитує відеоперегляд, на цей раз на положення «поза грою», і цей хід спрацьовує.

- Сьогодні в хокей втрутилися нові технології і обидва рази проти нас, - скаже після матчу головний тренер «Сибіру» Павло Зубов.

Як би там не було, казанці вимучили цю перемогу і як і раніше продовжують лідирувати на Сході. Попереду ще одна домашня гра проти «Югри» з новим головним тренером, який вже встиг обіграти на виїзді «Салават Юлаєв». А далі «барсів» знову чекає затяжний і важкий виїзд з матчем проти поки ще непереможеного в цьому сезоні СКА.

Наша довідка

Хокей. КХЛ. Регулярний чемпіонат

«Ак Барс» - «Сибір» - 3: 2 (0: 1, 2: 0, 1: 1)

Голи: 0: 1 - Основіна (16:08), 1: 1 - Ткачов (Клінкхаммер, 28:32), 2: 1 - Ткачов (Клінкхаммер, Сидоров, 32:20), 3: 1 - Архипов (Лукоянов, 49 : 20), 3: 2 - Коньков (Воробйов, Закріссон,)

«Ак Барс»: Гарипов; Батиршін - Мусін, Глинкин - Попов - Глухів; Токранов Василь Вікторович - Абросимов, Галієв - Ткачов - Клінкхаммер; Марков - Яруллин, Сікач - Ландер - Азеведо; Сидоров, Лукоянов - Світов - Архипов.

«Сибір»: Салак; Наумов - Верещагін, Сигарьова - Закріссон - Бергстрем; Алексєєв - Демидов, Коньков - Шаров - Йонас Енлунд; Полашек - Ігнатович, Левицький - Основіна - Санніков; Воробйов, Первушин - Горбунов - Ткаченко.

Судді: К. Оленін, Є. Гамалей, Е. Антонов, М. Строганов

2 жовтня, 2017 рік, Казань. ЛДС «Татнефть Арена». 6 451.

ПРЕДЛОЖИТЬ НОВИНА

Якщо ви хочете поділитися цікавою подією, скористайтеся цією формою

Спорт 9:00 / 1 жовтня 2017

Головні болі Бердиєва: «Рубін» знову програв - тепер «Амкару»

У 12-му матчі чемпіонату Росії казанці зазнали четвертої поразки поспіль - і знову з рахунком 0: 1, і знову пропустивши в останні 10 хвилин матчу. Відсутність позитивного результату посилюється бляклої грою команди.

Олександр Єгоров - Казань

Давнє протистояння Казані і Пермі, зустріч друзів-суперників Гаджи Гаджиєва і Курбана Бердиєва, 500-й матч останнього в якості головного тренера казанської команди - вибір вивісок до гри 12-го туру РФПЛ «Рубін» - «Амкар» досить широкий. Ось тільки ніяка афіша не в змозі зробити футбол цікавішим, якщо цього не роблять футболісти.

Побоювання в тому, що черговий матч «Рубін» - «Амкар» стане нудним (а звідси - і жалюгідні 5 тисяч глядачів на трибунах), підтверджуються з самого початку.

Перший тайм уміщається в дві передачі Сердар Азмун п'ятою на Бауера - на 1-й і на 45-й хвилині. Збіг чи ні, але саме Сердар Азмун і Бауер були найпомітнішими на поле до перерви, тому що «Рубін» більше намагався атакувати правим флангом. Або навпаки: більше намагався атакувати правим флангом, тому що Бауер був активним. Але, як би там не було, ключове слово в двох попередніх фразах - «намагався».

Не сказати, що інші гравці не хотіли допомогти Бауеру і Сердар Азмун, але ... по-перше, склалося враження, що вся команда діє так, щоб за швидкістю підлаштуватися під 37-річного Сесара Наваса. По-друге, Максима Канунникова на поле я вперше помітив на 40-й хвилині, коли він сфолив у середній лінії поля.

Фанати обох команд в першому таймі куди активніше футболістів, але фанатзія що тих, що інших, як погода в Казані - дуже близька до нуля. На щось більше креативне, ніж скандування всім відомого базового нецензурного дієслова і назви команди суперника, вони не здатні.

Щось схоже на футбол у виконанні «Рубіна» починається лише після 60-ї хвилини, коли Бердиєв цілком обгрунтовано змінює Канунникова (я другий раз помічаю його присутність, коли він залишає поле) на Рифата Жемалетдінова. Свіженький Жемалетдінов тут же організовує втечу від захисника і простріл на Гекденіз, але передача незручна, не в хід - суперветеран, пробігаючи вже точку перетину з м'ячем, лише стосується його ногою, а потім врізається в штангу. Слава богу, обходиться без травми.

Здавалося б, наступний вихід Максима Летьєнн замість Гекденіз покликаний допомогти «Рубіну» ще додати в атаці, і це відбувається: на якийсь час «Амкар» притиснутий до своїх воріт, і здається, що залишилися 10 хвилин «Рубіну» вистачить, щоб додати суперника. Але відбувається все з точністю до навпаки: Дарко Бодул, ледь вийшовши на заміну, після введення м'яча з ауту «Амкаром» на половині поля «Рубіна» від бровки скидає м'яч через голову Сігурдссон в штрафну, куди Януш Гол просто тікає від старого Наваса. Гол сильно б'є по воротах без обробки і забиває гол, потрапляючи Джанаева «між вух» - тобто над самою головою. На табло - 83-тя хвилина матчу, і стає зрозуміло, що шанси відігратися у «Рубіна» близькі до рівня фантазії фанатів.

За 7 хвилин дива не відбувається: «Рубін» терпить четвертої поразки поспіль з рахунком 0: 1, при цьому в трьох останніх матчах команда пропускає після 80-ї хвилини. Тенденція очевидна, і Курбану Бердиеву треба з цим щось робити.

- Є розуміння, як виходити з цієї ситуації, але нам не вистачає гравців - Камболова і Кузьміна, - скаже головний тренер, відповідаючи на прес-конференції на одвічне російське питання: «Що робити?».

У мікст-зоні - вже знайома і, на жаль, типова для сьогоднішнього «Рубіна» картина: з журналістами говорить лише один гравець, якого виводить керівник клубній прес-служби Михайло Степанов. Магомед Оздоєв, який сьогодні витягнув короткий сірник, розповідає, що команда втратила концентрацію в кінцівці матчу, що нічого не залишається робити як ще більше працювати на тренуваннях і вірити в свої сили ... Загалом, все це ми чули і рік тому, тільки на іспанському мовою.

Наступний матч «Рубін», скотився на 10-е місце, проведе в Ростові-на-Дону лише 15 жовтня: в європейських чемпіонатах перерву на матчі збірних. Нагадаємо, що 10 жовтня збірна Росії зіграє з Іраном на «Казань Арені». Дуже хочеться, щоб ця гра була цікавішою, ніж матч «Рубін» - «Амкар».

«Рубін» (Казань) - «Амкар» (Перм) - 0: 1 (0: 0)

Гол: Гол, 83

«Рубін»: Джанаєв, Кудряшов, Гранат, Навас, Сігурдссон, Бауер, М'Віла, Оздоєв, Гекденіз (Летьєнн, 73), Канунніков (Жемалетдінов, 62), Сердар Азмун.