Казанський репортер: Данис Заріпов забив - «Ак Барс» виграв у «Металурга» в плей-офф

Сьогодні в «Татнефть-Арені» казанський «Ак Барс» у другому матчі чвертьфіналу Кубка Гагаріна 2018 року брав в «Татнеф ть-Арені» «Металург» з Магнітогорська

Сьогодні в «Татнефть-Арені» казанський «Ак Барс» у другому матчі чвертьфіналу Кубка Гагаріна 2018 року брав в «Татнеф ть-Арені» «Металург» з Магнітогорська. після програшу в першому матчі серії у підопічних Зінетулой Білялетдінова не було права на помилку. І вони її не допустили.

Зустріч почалася атаками «Ак Барса». Тиск на ворота голкіпера гостей Василя Кошечкіна принесло свої плоди на 13-ій хвилині. Голом відзначився Ярослав Косів, який скористався точним пасом Роба Клінкхаммер - 1: 0. Після цього підопічні Зінетулой Білялетдінова продовжували володіти ігровою перевагою, але відчутних вигод з цього витягти не змогли - на першу перерву команди пішли за рахунку 1: 0.

Якщо вдень раніше, ведучи в рахунку з різницею в дві шайби, казанці дозволили собі трохи розслабитися, що в підсумку призвело до програшу в овертаймі, то сьогодні вони неухильно виконували вимоги головного тренера. На першій хвилині другої двадцятихвилинки голом у ворота магнітогорцев завершилася двоходівка у виконанні Іржі Сікача і Джастіна Азеведо - 2: 0. Через дев'ять хвилин при грі чотири на чотири гості скоротили розрив у рахунку до мінімуму. Крісу Лі асистували Андрій Чібісов і Метт Еллісон. Але інтрига в матчі зберігалася недовго. На 32-ій хвилині Данис Заріпов забив гол після точних передач Станіслава Галієва і Василя Токранова. А на останній хвилині другого періоду ювелірний пас на гак ключки Станіслава Галієва видав і сам Данис Заріпов. Галієв не схибив, зробивши рахунок 4: 1.

У третьому періоді команди заробили по два обопільних видалення: спочатку на лави штрафників відправилися Андрій Марков і Войтех Вольські, а потім Джастін Азеведо і Ян Коварж. Але це ніяк не відбилося на цифрах на табло «Татнефть-Арени», яку 8 890 глядачів заповнили сьогодні на 96 відсотків її місткості. «Ак Барс» переміг 4: 1 і зрівняв рахунок в серії, яка тепер переїжджає до Магнітогорська. Наступна зустріч відбудеться 20 березня.