Ліга чемпіонів. Група «G». «Спартак» - «Барселона» - 0: 3 (ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ!)

FootballTop

FootballTop.ru стежить за подіями в Москві і пропонує приєднатися до затишної компанії оглядача Євгенія Козлова . Холодні «Лужники» і гарячий футбол - це наше меню на найближчі півтори години.

* З розгорнутим думкою FootballTop.ru про результат зустрічі ви можете ознайомитися тут .

* Головним суддею зустрічі призначений хорват Іван Бебек. Медом життя хорватському майстру дисципліни сьогодні точно не здасться.

* Нагадаємо, що перша зустріч команд завершилася перемогою «Барселони» в стінах рідного «Камп Ноу» з рахунком 3: 2. Зараз обом командам потрібна тільки перемога. Особливо «Спартаку», якому відступати вже, насправді, нікуди. Позаду Москва!

Виходять команди на поле. Грандіозна мозаїка на трибунах «Лужників». Вболівальники постаралися. Питання, як покаже себе команда? І звуки гімну, від якого з дитинства по тілу біжать мурашки.

1 "Стартовий свисток. «Спартак» починає, стадіон реве!

3 'Спробували спартаківці втекти в контратаку після невдалого кутового, поданого Хаві. Маскерано на місці.

6 "проявляв активність господарі. Може, це від страху ?. Матч йде практично без затримок в центрі поля, проте нічого небезпечного.

9 'Оххх, це вже щось! Макєєв навішував з лівого флангу в штрафну «Барси». «Лисин» в центрі оборони дозволила пробити Чельстрем. Невдало, правда, але це краще, ніж нічого.

12 'Дікаааань !!! Забрала «Басрселона» м'яч під контроль, Хаві видав феноменальну передачу на Педро. Той вискочив, як Пилип з конопель, але голкіпер «Спартака» на висоті!

14 'Діма Комбаров небезпечно бив після розіграшу кутового! Залишалося тільки потрапляти в ворота спартаківці, але на жаль ...

16 'ГООООООООЛ 16 'ГООООООООЛ !!! Справжній голасо у виконанні Дані Алвеса! Заплутав Мессі оборону «Спартака», відскочив м'яч до латераль «Барси», той сходу пробив у дальній кут!

* Не можна сказати, що «Спартак» грає гірше. І м'ячем володіє теж досить. «Барса» просто виглядає впевненіше, спокійніше якось.

23 'Марек Сухі міг порівнювати. навісив Еменіке з правого флангу, Сухі пробив в один дотик. Але у Алвеса це вийшло краще.

27 'ГОООООООООООЛ 27 'ГОООООООООООЛ! ЛЕО Мессі !!! ЧЕРГОВИЙ М'ЯЧ МАЛЕНЬКОГО аргентинського ГЕНІЯ! 79-й гол у календарному році! Чи не забиває Іньєста, але з ударом Лео Андрій Дикань не справляється. У правий кут. Правою ногою.

29 'Помиляється Альба з пасом назад, перехоплює м'яч Еменіке, але натикається на стіну в особі Хав'єра Маскерано. Так легко справляється з нігерійцем захисник «Барси», як ніби тренування це була.

* Після відбору м'яча у Еменіке Маскерано трохи зашкутильгав, і розминатися побіг Карлес Пуйоль. Чудова жарт від коментатора про залізного капітана: Якщо Карлес Пуйоль помре, то він пропустить два тижні :)

36 'Отримує   Педро   гірчичник за нирок в штрафний «Спартака» 36 'Отримує Педро гірчичник за нирок в штрафний «Спартака». А момент був перспективний - Мессі віддав відмінний пас на нападника.

39 'ГОЛГОЛГОЛГОЛ 39 'ГОЛГОЛГОЛГОЛ !!! І знову, як ви думаєте, хто? Звичайно, Мессі! Педро віддячив партнера прекрасним пасом, провалився центр оборона «Спартака». Обіграти Диканя залишалося справою техніки! Відмінно грає «Барселона». Спокійно, без зайвих рухів тіла, та й забиває все, що забивається. Не можна «Спартаку» так проти «Барси» оборонятися. Адже і господарі попереду непогано виглядають ... Відносно непогано :)

* Свистит Бебек, відправляючи команди в роздягальню. «Спартак» навіть трохи шкода. Мали москвичі перспективні моменти, але не вистачало чи то майстерності, то чи везіння. «Барселона» не вказує нічого надприродного, але зі справою справляється на всі сто. Були у «Барси» провали в опорній зоні, але все досить швидко підчищати. Мадридський «Реал» цим міг би скористатися, а ось «Спартак» ...

46 'Сеск і Мессі розводять м'яч в центральному колі. Другий тайм щойно почався, замін Емері і Віланова, на перший погляд, не робили. Точно, не робили. Продовжуємо спостерігати уроки футболу і реалізації моментів від «Барселони».

49 'Черговий навіс у виконанні спартаківців, але Еменіке вдарив у бік воріт чи боком, то чи чимось нижче. Результат якраз такий, як від удару чимось нижче.

52 'І знову біжить «Спартак» вперед. Дежавю не залишає - перший тайм починався майже також.

54 'Аххххх, занапастив Андрій Дикань тільки що шедевр. Альба, Мессі і Фабрегас буквально на носовій хустинці розіграли комбінацію з безліччю передач, Сеск виходив один на один, але Дикань врятував свою команду від четвертого м'яча. Естетика в чистому вигляді!

56 'Педроооо! Прямо в Диканя пробив головою нападник «Барси». Тільки б «Спартаку" не посипатися. «Барса» починає пресингувати і атакувати.

62 'Рафаель Каріока отримує жовту картку за довгий язик 62 'Рафаель Каріока отримує жовту картку за довгий язик.

63 'Жано замість Еменіке і Веллітон замість Кирила Комбарова виходять на поле. Радикальний хід Унаї Емері. А, власне, що робити? Через півгодини «Спартак», швидше за все, попрощається з єврокубкової весни.

67 'Ой-ой-ой, не любить Веллітон воротарів суперників! Біг нападник на Віктора Вальдеса, оступився і покотився йому під ноги. Забавно, але могло бути чревате травмою.

70 'розгубився виглядають спартаківці, а «Барселона» починає звичні «покатушки» м'яча. Total control!

74 'Арі на Веллітона! Можна було виходити і обігравати Вальдеса, але не вистачило у бразильця швидкості і бажання. Вальдес був швидше.

75 "Каріока йде. Сергій Бризгалов з'являється на полі. Пам'ятний момент для молодого футболіста.

77 'Знову рятує Андрій Дикань команду! Педро бив по відскочив м'ячу після розіграшу штрафного, але потрапив в розпластався голкіпера.

81 'Розіграв «Спартак» кутовий. Емері в подиві від такого розіграшу. А у «Барси» заміна - Сонг замість Хаві. Капітанську пов'язку передають Іньєсті.

85 'Виходить на поле замість Педро юна надія «Барси» Жерар Деулофеу. Чемпіон Європи серед юніорів, між іншим.

87 "Мартін Монтойя замість Жорді Альби.

90 Маскерано зрубав Веллітона 90 "Маскерано зрубав Веллітона. Перспективний штрафний для «Спартака». Ні, не перспективний. Як зазвичай.

92 І Чельстрем подарунок від Бебек 92 "І Чельстрем подарунок від Бебек! Ух ти, вибіг на поле «страйкер» !!! А я вже було почав позіхати, хоч якась розвага. Відводять хлопця під білі рученьки службовці стадіону.

94 "Всі. Свистить хорватський арбітр. Відмучився «Спартак», передбачувано розбила його «Барселона».

* Математичні шанси на Лігу Європи у москвичів ще зберігаються. Тепер вся Росія буде хворіти в Лісабоні за «Селтік», а в наступному турі «Барса» повинна обігравати «Бенфіку». Ну, і «Спартак» повинен виходити переможцем у матчі в Глазго. Все складно, як завжди. Самим вирішувати питання не виходить.

Чи не видалася гра у «Спартака», навіть виділяти когось не хочеться. Якщо тільки каріока, який за звичкою матч провалив.

Що ж, всім ще не добраніч, будемо дивитися разом битву в Лісабоні!

«Спартак» (Москва, Росія) - «Барселона» (Іспанія) - 0: 3
20.11.2012. Москва. Стадіон «Лужники». Початок о 21.00.
Суддя: Іван Бебек (Хорватія).
СПАРТАК: Дикань, Д. Комбаров, Інсаурральде, Сухі, Макєєв, Каріока (Бизгалов, 75), Чельстрем (92+), Хурадо, К. Комбаров (Веллітон, 63), Арі, Еменіке (Жано, 63).
БАРСЕЛОНА: Вальдес, Алвес, Піке, Фабрегас, Хаві (Сонг, 81), Іньєста, Мессі, Маскерано (Маскерано, 90), Бускетс, Педро (Жерар Деулофеу, 85), Жорді Альба (Монтойя, 87).
ГОЛИ: 0: 1 - Алвес (16). 0: 2 - Мессі (27). 0: 3 - Мессі (39).
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Каріока (62), Чельстрем (92+) - Педро (36), Маскерано (90).