МХЛ. Срібні Леви - Снігові Барси: вдала гастроль або першої поразки

Якщо попередні суперники «Срібних Львів» - «Російські Витязі» поступово втрачають шанси на вихід в плей-офф в дивізіоні «Центр», то «Снігові Барси» в цьому ж самому дивізіоні ведуть відчайдушну боротьбу з МХК «Спартак» за заповітне четверте місце Якщо попередні суперники «Срібних Львів» - «Російські Витязі» поступово втрачають шанси на вихід в плей-офф в дивізіоні «Центр», то «Снігові Барси» в цьому ж самому дивізіоні ведуть відчайдушну боротьбу з МХК «Спартак» за заповітне четверте місце. Червоно-білі, до слова, - наступний суперник петербурзької команди, з яким вона зустрінеться вже в найближчий вівторок. Одним словом, куди не глянь, всі ведуть боротьбу за місце під сонцем.

Початок матчу «Львів» проти «Барсою» змусив зробити припущення про те, що багато закинутих шайб глядачі сьогодні не побачать. Перший небезпечний момент створили гості. Після кидка Іллі Безсонова шайба потрапила в штангу. Петербуржці мали можливості кілька разів відзначитися в той момент, коли у них було чисельну перевагу. Однак з кидками Миколи Жиліна, Данила Гасюкова і Романа Пікмуліна голкіпер «Снігових Барсою» Павло Полуектов впорався. Рахунок був відкритий на 18-й хвилині. Володимир Гребенщиков кинув від синьої лінії, Олексій Грищенко підставив ключку, і шайба опинилася у воротах Андрія Хомича.

Володимир Гребенщиков кинув від синьої лінії, Олексій Грищенко підставив ключку, і шайба опинилася у воротах Андрія Хомича

Якщо перший період видався скупим на голи, то другий став найрезультативнішим. Почин задали господарі, зрівнявши рахунок через п'ять секунд після стартового вкидання. Андрій Максимов несильно кинув по воротах, Полуектов шайбу відбив і вже збирався накрити її. Однак зробити це він не встиг. В результаті Денис Давидов проштовхнув шайбу в ціль.

В результаті Денис Давидов проштовхнув шайбу в ціль

Пропущений гол нітрохи не збентежив казахстанську команду, і, починаючи приблизно з середини другої двадцятихвилинки, «Снігові Барси» стали нарощувати свою перевагу в рахунку. Варто, щоправда, визнати, що зробити це їм вдалося не без частки везіння. Зокрема, другий гол гості забили після помилки Дениса Афанакіна, який завозився з шайбою на власному п'ятачку. Артем Ігнатенко вміло скористався цією ситуацією і вивів свою команду вперед. Наступний гол і зовсім вийшов курйозним. Кирило Полянський, перебуваючи за воротами, потрапив в щитки воротаря, в результаті чого шайба опинилася в сітці. У кінцівці періоду «Барси» мали три можливості засмутити голкіпера господарів, одну з яких вони і використовували. Нурсултан Бельгібаев і Артем Ігнатенко вийшли до воріт удвох проти одного захисника і останній відправив шайбу в ціль.

Нурсултан Бельгібаев і Артем Ігнатенко вийшли до воріт удвох проти одного захисника і останній відправив шайбу в ціль

За підсумками двох періодів стало зрозуміло: якщо «Срібні Леви» в найближчі десять хвилин не закинуть шайбу, шансів врятувати зустріч у них практично не залишиться. На 47-й хвилині перший крок був зроблений. Віктор Комаров і Андрій Максимов уже втретє по ходу двох останніх матчів з «Російський витязь» та «Сніжний барс» розіграли свою фірмову результативну комбінацію. Перший виграв вкидання, зробив точну передачу Максимову, який з п'ятачка вразив ціль.

Перший виграв вкидання, зробив точну передачу Максимову, який з п'ятачка вразив ціль

Напруга в матчі наростало. За одну хвилину і одну секунду до закінчення основного часу зустрічі «Срібні Леви» скоротили розрив у рахунку до мінімуму. Після передачі на дальню штангу Денис Давидов розвернувся і відправив шайбу у ворота. Останні секунди вийшли воістину драматичними. Господарі виграли вкидання, Жилін абсолютно незбагненним чином втратив шайбу на синій лінії. В результаті нападник «Снігових Барсою» Артем Бурделєв, скориставшись помилкою суперника, втік до порожніх воротах і спокійно поставив крапку в матчі.

В результаті нападник «Снігових Барсою» Артем Бурделєв, скориставшись помилкою суперника, втік до порожніх воротах і спокійно поставив крапку в матчі

3: 5 - «Срібні Леви» зазнали першої домашньої поразки в новому 2012 році. Ну а «Снігові Барси» можуть бути дуже навіть задоволені. Їх виїзна гастроль, що почалася перемогою в Воскресенську, на берегах Неви отримала своє продовження. Подивимося тепер, якою буде кінцева зупинка в Череповці.