"Барселона" перемогла "Ювентус" у фіналі Ліги чемпіонів

Каталонському клубу вдалося виграти головний клубний турнір Європи в п'ятий раз у своїй історії Каталонському клубу вдалося виграти головний клубний турнір Європи в п'ятий раз у своїй історії   Барселона святкує перемогу в Лізі чемпіонів   Фото: Reuters   Москва

"Барселона" святкує перемогу в Лізі чемпіонів

Москва. 6 червня. INTERFAX.RU - Футболісти іспанської "Барселони" стали переможцями Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2014/15.

У фінальному матчі, який відбувся в суботу в Берліні на "Олімпіаштадіоні", "Барселона" обіграла туринський "Ювентус" з рахунком 3: 1 (1: 0). У "Барселони" м'ячі забили Іван Ракітіч на 4-й хвилині, Луїс Суарес на 68-й і Неймар на сьомий компенсованій хвилині (90 + 7). У "Ювентуса" на 55-й хвилині відзначився Альваро Мората.

Після швидкого взяття воріт, каталонська команда продовжувала контролювати гру і створила біля воріт суперника серію небезпечних моментів. Однак надійні дії голкіпера "Ювентуса" Джанлуїджі Буффона, який врятував ворота після ряду складних ударів, допомогли італійському клубу зберегти надію на благополучний результат.

У другому таймі "Ювентусу" вдалося відігратися, проте суперник все ж дотиснув італійців і вирвав перемогу. При цьому вразити ворота туринського клубу зміг Неймар, проте гол не був зарахований, оскільки м'яч після удару бразильця головою влучив йому в руку, і тільки після цього - в ворота.

Третій гол "Барселони" відбувся вже після того, як минув компенсований час, і його святкування перетекло в святкування всій перемоги в матчі і турнірі в цілому.

"Барселона" грала в такому складі: Марк-Андре тер Штеген, Даніел Алвес, Херард Піке, Хав'єр Маскерано, Жорді Альба, Серхіо Бускетс, Іван Ракітіч (Жеремі Матьє, 90 + 1), Андрес Іньєста (Хаві Ернандес, 78), Ліонель Мессі, Луїс Суарес (Педро Родрігес, 90 + 5), Неймар.

Матч судив турецький арбітр Джюнейт Чакир. "Інтерфакс" вів текстову трансляцію матчу.

Іспанський клуб почав виступ у Лізі чемпіонів 2014/15 з групового етапу. У групі F Каталонці по два рази перемогли кіпрський АПОЕЛ і голландський "Аякс", а ось в протистояннях з французьким "Парі Сен-Жермен" спочатку програв (2: 3, в гостях), а потім переміг (3: 1, вдома).

"Барселона" в п'ятий раз виграла головний європейський клубний турнір, раніше вона перемагала в ньому в 1992, 2006, 2009 і 2011 роках.

"Ювентус" в восьмий раз грав у фіналі цього турніру і в шостий раз програв.