"Барселона" - "Мілан" 3-1 (Ліга чемпіонів, 1/4 фіналу)

Голи:   1: 0 - Мессі (11 ', пенальті),   1: 1 - Ночеріно (32 '),   2: 1 - Мессі (41 ', пенальті),   3: 1 - Іньєста (53 ')

Голи:
1: 0 - Мессі (11 ', пенальті),
1: 1 - Ночеріно (32 '),
2: 1 - Мессі (41 ', пенальті),
3: 1 - Іньєста (53 ').

Склад «МІЛАНУ»: Абб'яті; Абате, Неста, Мексес, Антоніні; Зеєдорф (Аквілані, 61), Амброзіні, Ночеріно; Боатенг (Пато, 69 ', Лопес, 83'); Робіньо, Ібрагімович.

Склад «БАРСЕЛОНИ»: Вальдес, Дані Алвес, Піке (Адріано, 75 '), Маскерано, Пуйоль, Бускетс, Хаві (Алькантара, 63'), Іньєста, Фабрегас (С. Кейта, 78 '), Куенка, Мессі.

Попередження: Антоніні (10 '), Неста (40'), Зеєдорф (41 '), Маскерано (66'), Робіньо (77 '), Куенка (86'), Мексес (90 '), Лопес (90'), Ночеріно (90 ').

Віце-президент «Мілана» Адріано Галліані перед матчем заявив, що фаворита в цьому протистоянні немає, але при цьому в іншій фразі назвав «Барселону» кращою командою в світі. Звичайно, все розуміли, що «Мілан» може ускладнити життя каталонцям і без бою не здасться, але при цьому розстановка сил була саме такою: «Мілан» - великий клуб, дуже сильна команда; «Барселона» - найкраща в світі. Щоб домогтися успіху на Камп Ноу "россонері" необхідно було збіг декількох факторів. Не тільки власна бездоганна гра, але і помилки «Барселони», везіння ... Але везіння сьогодні було на боці сильнішого.

У першому таймі Ліонель Мессі забив два голи з пенальті. Чудовий привід згадати УЄФА, UNICEF, Овребо, світову футбольну закуліси ... Але насправді все було набагато прозаїчніше. На 10-й хвилині Лука Антоніні кинувся вибивати м'яч з-під ніг у Мессі в штрафний «Мілана», але потрапив не в м'яч, а в ноги аргентинцеві. Безапеляційний 11-метровий удар, який сам Лео і реалізував. Другий пенальті був призначений за фол Нести проти Бускетса під час подачі кутового. Можна сказати, що подібної боротьби при стандартних положеннях завжди в надлишку, але Сандро Неста, який в цілому провів чудовий матч, аж надто відверто вхопив Серхіо за футболку ще до подачі, причому такий мертвою хваткою, що навіть Пуйоль не зміг вирвати свого партнера з рук італійського захисника. Бьорн Кейперс бачив цей епізод як на долоні і прийняв рішення, з яким можна сперечатися, але важко заперечити. Мессі з точки знову переграв Абб'яті.

Між двома голами аргентинця знайшлося місце і для гола «Мілана». Антоніо Ночеріно загострив інтригу ударом в нижній кут після відмінної передачі Ібрагімовича. Це була одна з двох-трьох хороших атак «Мілана» за всю гру, тоді як у Барселони було ще багато можливостей вирішити результат зустрічі задовго до фінального свистка. В принципі, це і було зроблено Іньєстою на початку другого тайму. Андрес підхопив м'яч після удару Мессі і рикошету від ноги Мексеса і спокійно розібрався з Абб'яті.

Рахунок 3: 1, коли до фінального свистка близько сорока хвилин, це не трагедія. Однак по такій грі повірити в здатність Мілана відігратися було надзвичайно складно. Россо-нері провели парочку перспективних атак, але блаугранас продовжували діяти в передній лінії набагато небезпечніше.

За підсумками двоматчевого протистояння «Мілан» справив хороше враження, але «Барселона» проходить до півфіналу, тому що на даний момент каталонці сильніше.