Знарок розповів, чому СКА поступився «АК Барсу»

Санкт-Петербург, 31 серпня

Санкт-Петербург, 31 серпня. Наставник петербурзького ХК СКА Олег Знарок прокоментував поразку армійців в божевільному матчі проти казанського «Ак Барса».

За словами 53-річного фахівця, такого матчу в своїй кар'єрі він не пригадує. Знарок подякував підопічних, зазначивши, що дорого коштує витягнути матч з 1: 5. Наставник армійців з Неви також зазначив, що програш прирівнюється до перемоги сили волі, характеру.

«Хлопці все розуміють, де вони знаходяться, до чого прагнуть, що роблять. Видалення таке ... Так вийшло », - розповів Знарок, відповідаючи на питання про те, в чому секрет таких перемог.

Нагадаємо, зустріч між командами пройшла в Північній столиці на стадіоні "Льодовий палац" . Господарі першими відкрили рахунок вже на третій хвилині матчу, проте казанські гості відповіли чотирма шайбами ​​поспіль. На це у команди Зінетулой Білялетдінова пішло три хвилини. Під кінець зустрічі армійські хокеїсти зуміли зрівняти рахунок у грі, але в серії буллітів казанці вже не упустили свого, дожавши петербурзьких суперників.