Полезные материалы

П'ять причин, чому «Мілан» зупинив «Барселону» [ВІДЕО]

Sovsport.ru виявляє основні причини несподіваної поразки «Барселони» в «Мілані».

Відсутність тренера у «Барселони»

Кожен другий футбольний уболівальник, напевно, говорив (або хоча б думав): «Так цю« Барселону »і я можу тренувати». Як би не так. Каталонці, може, і навчилися грати без чистих форвардів, а ось без тренера - немає. За час трансляції Хорді Соар, що заміщує хворого Тіто Віланова, показали, якщо не зраджує пам'ять, всього раз. Схоже, телевізійники не надто вірили, що від цієї людини, якого і в обличчя-то ще не все знають, що щось в цьому матчі залежить. Так, «Барселона» і раніше виявляла свою негнучкість в тактичному плані в важко складаються матчах Ліги чемпіонів, так що Соар не перший і, ймовірно, не останній, хто не зумів перебудувати гру команди. Ми його і не лаємо, просто констатуємо - «Барселона» грала без тренера.

Провальна гра Хаві і Мессі

У «Барселоні», без сумніву, зібрані зірки світового футболу, але якщо найяскравіші з них тьмяніють, то і все сузір'я виглядає блідо. Не будемо глибоко вдаватися в причини такої гри головних заводив в атаці «Барселони» (і вже тим більше оперувати побитими і однобокими фразами типу «губляться при щільній грі»), але факт очевидний - таку кількість неточних передач Хаві могло хіба що в страшному сні наснитися , а Мессі, зізнатися, взагалі рідко було видно. До слова, останній учасник Великого тріо «Барси» - Андрес Іньєста - зіграв непогано, був найбільш активним і гострим в каталонській команді.

«Мілан» сильніше, ніж здавалося

У першій частині сезону «россонері» грали один матч гірше іншого. Адріано Галліані повторював по кілька разів на дню замість молитви, мовляв, у нас пішли 12 гравців, це молода команда, але ніхто не слухав і вимагав негайної відставки Массіміліано Аллегрі. А «Мілан» дійсно потихеньку прогресував, і несподівано з'ясувалося, що не так він поганий, як його малювали. Не виключено, що гравці «Мілана» до цього матчу і самі не зовсім уявляли, на що здатні.

«Мілан» не поступився «Барселоні» в «фізиці»

Не секрет, що успіхи «Барселони» багато в чому засновані на чудовій фізичній готовності команди, яка дозволяє їй грати першим номером і нагнітати тиск на протязі всього матчу. Але найшла коса на камінь. Молодий, фізично потужний «Мілан» готовий був бігти за кожним м'ячем, йти в будь-який стик і не збирався втомлюватися. Перед очима до сих пір епізод з першого тайму, коли нападник Ель-Шаараві зі швидкістю, якій позаздрив би інший гепард середніх років, примчав у свою штрафну і зірвав одну з найнебезпечніших атак суперника. А в другому таймі «Мілан» і сам почав тиснути опонента. Перед матчем-відповіддю «Барселоні» доведеться змиритися з тим, що суперник фізично готовий не гірше. Каталонці можуть переграти суперника. Але перебігати, передавити - немає.

Маріо Балотеллі

Здавалося б, до чого тут Балотеллі, заграний в Лізі чемпіонів за «Манчестер Сіті» і не мав право грати в цьому матчі? Насправді, його перехід став ключовим в житті нинішнього «Мілана». Трансфер топ-нападника (а це підноситься в Італії саме так) підбадьорив команду і надав їй нового імпульсу. Балотеллі тут же почав відпрацьовувати вкладені в нього гроші і приніс команді кілька важливих очок своїми голами. «Мілан» піднявся в таблиці серії А, почав, схоже, згадувати, що не так давно був топ-клубом, і до матчу з «Барселоною» команда перестала відчувати себе бідним родичем. Так що перехід не самого, прямо скажемо, психічно врівноважену людину позитивно позначився на психології команди. Дивно, але факт.

PS Можливо, в матчі-відповіді «Барселона» проведе роботу над помилками і відповість на всі питання і претензії. А поки свято на вулиці «Мілана».

А поки свято на вулиці «Мілана»

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. «Мілан» переміг «Барселону», «Галатасарай» не впорався з «Шальке»