Юнацька Ліга УЄФА. «Барселона» - «Тоттенхем» 0: 2

Команда Дениса Сільви завершила свої виступи на груповому етапі Юнацької Ліги домашньою поразкою від «Тоттенхема».

Зустріч шостого туру для Хувеніль А вже не мала абсолютно ніякого турнірного значення. Колектив Дениса Сільви ще два тижні тому гарантував собі першу сходинку в таблиці і пряме попадання в плей-офф Юнацької Ліги. Для «Тоттенхема» ж, навпаки, з точки зору продовження боротьби виїзд на «Мініестаді» був вирішальним. Тільки перемога забезпечувала лондонцям вихід в наступний раунд, тоді як нічия залишала на це лише мінімальні шанси, враховуючи що суперники розташовувалися на відстані витягнутої руки. Про можливу поразку і зовсім можна було забути.

Наставник «синьо-гранатових» в цей раз був би радий обійтися без допомоги гравців «Барси Б», але істотні втрати в лінії оборони, де Арнау Комас перебрав жовтих карток, а Сержі Росанас і Жоан Рохас догодили в лазарет, змусили його залучити до поєдинку центрального захисника філії Оскара Мінгесу. Що стосується інших позицій, то відсутність дискваліфікованого Альваро Санса, і травмованих Лукаса Де Веги і Лабінота Кабаш керманич «блауграни» компенсував футболістами Хувеніля Б - Ілайша і Жауме Жарден.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі з поперемінним перевагою то однієї, то іншої команди. «Блауграна» домінувала на початковому відрізку, намагаючись більше контролювати м'яч і розраховуючи в атаці на реактивного Конрада, однак поступово гості вирівняли становище і крім того використовували для взяття воріт першу ж можливість. Тарік Хіндс скористався деяким замішанням гравців «Барси», прострілив у штрафну з правого флангу, Едмонд-Періс магом випередив Хандро і переправив м'яч далі на Троя Перротт, який спокійно вразив ціль. Ансуї Фаті незабаром був близький до того, щоб зрівняти рахунок після класного пасу п'ятою у виконанні Алехандро Хосе Маркеса, але не влучив у ворота. А на 31-й хвилині після удару з близької відстані Хосе Мартінеса м'яч пролетів вище воріт. Більше нічого цікавого господарі придумати не змогли і на перерву команди пішли з мінімальною перевагою «Тоттенхема» на табло.

Друга половина зустрічі почалася з небезпечних атак англійців. Спочатку Перротт не зумів реалізувати вихід один на один, а потім після його ж удару головою Арнау Тенасе витягнув м'яч з-під поперечини. «Синьо-гранатові» відповіли непоганим підключенням Мінгеси, але своєчасно втрутилися захисники. Тенасе ж через якісь миті знову продемонстрував чудову реакцію, впоравшись з обвідним ударом Джека Роулса в дальній нижній кут. На 78-й хвилині каталонці були зобов'язані забивати, проте Ансуї Фаті після відмінної передачі Конрада пробив майже з лінії воротарського поруч зі штангою. Хувеніль А постарався ще більше посилити тиск на суперника, але проспав контратаку, і тільки-тільки вийшов на заміну Родела Річардс вбив будь-яку інтригу в цьому поєдинку. 0: 2, і «синьо-гранатових» перериває 15-матчеву безпрограшну серію в Юнацької Лізі.

Підопічних Дениса Сільви, однак, ця невдача навряд чи сильно засмутила, адже в підсумку саме вони, як переможці групи, тепер можуть спокійно готуватися до матчів плей-офф і зосередитися виключно на чемпіонаті, в якому, до речі, зараз також лідирують. «Тоттенхем» же своє головне завдання виконав, не дозволивши міланському «Інтеру», впевнено розібрався вдома з ПСВ (3: 0), змістити себе з другого місця, і зіграє в стикових матчах з кимось із Шляхи Національних Чемпіонів.

«Тоттенхем» же своє головне завдання виконав, не дозволивши міланському «Інтеру», впевнено розібрався вдома з ПСВ (3: 0), змістити себе з другого місця, і зіграє в стикових матчах з кимось із Шляхи Національних Чемпіонів

«Барселона»: Тенасе; Мінгеса, Маркос, Хосе Мартінес, Тоні Сола (Іван Браво, 74 '); Хандро, Ніко Гонсалес (Ілайша, 46 '), Кантон; Конрад (Серрано, 82 '), Маркес (Пеке, 46'), Ансуї Фаті (Мортімер, 82 ')

«Тоттенхем»: Остін; Хіндс, Ейома, Уайт, Серкин; Боуден, Оуклі-Бут, магом (Шашуа, 74 '); Марканд (Бинкс, 90 '), Перротт (Річардс, 88'), Роулс

Голи: 0: 1 (Перротт, 17 '), 0: 2 (Річардс, 89')

Арбітр: Антті Мунукка (Фінляндія)

Попередження: Оуклі-Бут (6 '), Уайт (34'), Серкин (85 '), Мінгеса (88')