Баскетбольний «Спартак-Примор'я» став першим учасником півфіналу Суперліги

«Спартак-Примор'я» завершив в Москві чвертьфінальну серію третьої перемогою поспіль над ЦСКА-2 з рахунком 80:50 і першим вийшов в 1/2 фіналу плей-офф Суперліги, інформує «Тихоокеанська Росія», ТоРосс.

Як повідомляє офіційний сайт баскетбольного клубу «Спартак-Примор'я», армійці почали матч з ривка «8: 0», «Спартак» відігрався не відразу. Далекосхідники і з дистанції не потрапляли, і навіть штрафні кидали з поганим відсотком. Вихід Матеюнаса ознаменувався результативною передачею Кривошеєва і двома «трешками», і приморці вже попереду - 15:13. В кінці першої десятихвилинки Бабайлов потрапив з кута і Мітчел закинув баззер з заступом - 22:13.

У другій чверті ЦСКА-2 скорочував різницю до одного кидка, але до кінця першої половини «Спартак-Примор'я» повернув «+9» завдяки і швидким атакам, і потраплянням під кінець володіння. Але на перший план в цьому матчі, як і у всій серії, вийшла захист. Молоді армійці дуже багато помилялися, потрапляли під блокшота приморців і програли підбір з двозначним показником.

Питання про переможця залишався і після першої половини, і після складних влучень у третій чверті, але в заключному відрізку ЦСКА-2 ва-банк не пішов. Господарі майданчика не поспішали, грали в свій позиційний баскетбол, багато мазали, з гри забили всього один раз і 4 очка набрали з лінії штрафних. А владівостокцев своїх московських уболівальників віддячили трьома гарними данками Кривошеєва, Саяпина і Захарова, підсумкової різницею в «+30», завершивши матч під скандування: «Владивосток!» І «Молодці!».

Суперником приморській команди в півфіналі стане переможець в парі «Урал» (Єкатеринбург) - «ТЕМП-СУМЗ-УГМК» (Ревда), де з рахунком 2: 1 попереду «металурги».

Півфінальна серія до трьох перемог пройде у Владивостоці 21 і 23 квітня, матчі на Уралі відбудуться 26 і, якщо буде потрібно, 28 квітня. Якщо для виявлення переможця потрібно п'ятий матч, то він пройде у Владивостоці 1 травня.

«Ради, що завершили серію з ЦСКА-2! Їдемо додому готуватися до півфіналу. Сьогодні хлопці, звичайно, дуже добре зіграли в захисті, дали набрати супернику всього п'ятдесят очок, і це є ключем нашої перемоги. Будемо стежити далі за іграми на Уралі і чекати нашого наступного суперника », - зазначив головний тренер БК« Спартак-Примор'я »Мілош Павичевич.